Call of Duty VS. Battlefield -החפירה הראשית - עמוד 19 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty VS. Battlefield -החפירה הראשית

peacebringer7

Recommended Posts

אפשר לראות כבר מי עולה ומי דועך.

BF3 אחרי צבר הזמנות מרשים בהזמנות מוקדמת, מציג בשבוע השני שלו פחות ממיליון הזמנות.

MW3 עומד בהזמנה המוקדמת (3 ימים לפני השחרור) על 4M עותקים.

נו, למה לסלף את הנתונים? הנתונים לגבי BF3 הם רק לארצות הברית, הנתונים של שאר העולם בשבוע השני עדיין לא עלו (מה גם שהשבוע שהמשחק גם אמור להשתחרר ביפן)

וחבל שלא שמת צילום מסך יותר גדול של טבלת ההזמנות. היו רואים שMW3 עדיין מדשדש בהזמנות לPC, רק 113 אלף לעומת כ 204 אלף לBF3 (בלי עותקים דיגיטלים)

אין ספק שCOD הרבה יותר חזק מBF3 (במיוחד בקונסולות) אבל BF3 בהחלט נותן פייט מרשים

וכן, אולי לא תסכימו איתי, אבל אני מעריך שבPC, מכירות BF3 וMW3 יהיו די דומים ואפילו עם יתרון לBF3. אקטיויזון בינתיים די מזניחים את קהל הPC וזה יעלה להם בסוף במכירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^

הם לא ממש בונים על ה אתה יודע, אתה לא מחדש פה כלום, סיימון לה הציג פיסי כי זה לא ממש נספר, לא בעבר , לא בהווה ולא יספר בעתיד,

הכל פחות טוב בפיסי, זה כבר ידוע, הא, מלבד הגראפיקה שהיא שמיים וארץ, שיחקתי ב PS3 אתמול בארקדיה, נראה זוועה שם. לא יודע למה אבל טקסטורות נוראיות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

הם לא ממש בונים על ה אתה יודע, אתה לא מחדש פה כלום, סיימון לה הציג פיסי כי זה לא ממש נספר, לא בעבר , לא בהווה ולא יספר בעתיד,

הכל פחות טוב בפיסי, זה כבר ידוע, הא, מלבד הגראפיקה שהיא שמיים וארץ, שיחקתי ב PS3 אתמול בארקדיה, נראה זוועה שם. לא יודע למה אבל טקסטורות נוראיות :xyxthumbs:

לא יודע, בשביל פורום משחקים לPC, אני דווקא חושב שיש לזה הרבה חשיבות ואם מה שאתה אומר זה נכון, אז זה ממש עצוב..

למרות שיש לי בבית, אני פשוט לא מסוגל לשחק FPSים עליו. לא אותה הרגשה ולא אותו כיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ELITE ממש לא קשור ל MS, זה רק במחשב לא זמין. אם זה היה קשור ל MS אז גם ב PS3 לא היינו רואים את ELITE.

ל יש בעיה עם המחשב בשנים האחרונות, הם נכשלים כל שנה בלהוציא גירסה טובה והפעם הם רוצים להצליח (במיוחד בגלל BF3). אתה יכול ללכת לשחק BF3, אתה לא תצליח :nixweiss: הם מנסים להימנע מזה. BATTLELOG עד היום עושה בעיות, הם רוצים ש ELITE יצא במצב שהכל עובד חלק וכניראה שהם גילו בעיות בזמן האחרון.

חלק גדול מהבעיות האלה נגרמות מזה ש מתמקדים בקונסולות ואז מעבירים למחשב והרבה מהדברים האלה פשוט לא מתאימים למחשב ודורשים שינוי ממשק דיי רציני, גם כל הפתחים שעומדים מאחורי ELITE חדשים ומדובר בחברה קטנה שלא נתנו לה הרבה זמן להרים את המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, בשביל פורום משחקים לPC, אני דווקא חושב שיש לזה הרבה חשיבות ואם מה שאתה אומר זה נכון, אז זה ממש עצוב..

למרות שיש לי XBOX בבית, אני פשוט לא מסוגל לשחק FPSים עליו. לא אותה הרגשה ולא אותו כיף

בשביל פורום משחקי לא לוקחים בחשבון נתונים על משחק שנמכר כעותק פיסי אם הוא טהור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לא מבין איך אתה כל פעם מנסה להראות שמדובר רק במכירות באמריקה כשהכותרת היא WORLDWIDE TOP 10

בכל מקרה, לבטלפילד3 אין סיכוי להתקרב למכירות של MW3 כי כנראה שקוד הולך למכור פי שלוש ממנו

ובסך הכל לעמוד על צבר הזמנות מוקדמות חסר תקדים בהיסטוריה של הגיימינג - 9M UNITS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לא מבין איך אתה כל פעם מנסה להראות שמדובר רק במכירות באמריקה כשהכותרת היא WORLDWIDE TOP 10

בכל מקרה, לבטלפילד3 אין סיכוי להתקרב למכירות של MW3 כי כנראה שקוד הולך למכור פי שלוש ממנו

ובסך הכל לעמוד על צבר הזמנות מוקדמות חסר תקדים בהיסטוריה של הגיימינג - 9M UNITS

איפה אתה רואה WORLDWIDE TOP 10 ?

הטבלה שאתה מתכוון אליה היא - http://www.vgchartz.com/weekly.php?reg=America&date=40853&console=&maker=

ואם תלחץ על הdropdowns תראה שאין שום דיווח לWORLDWIDE בשבוע של ה5 לנובמבר (שבוע שני של המשחק). הCHART היחידי שיש כרגע הוא לאמריקה. אני לא יודע על מה אתה מתסכל אבל אתה טועה. אפשר גם לראות שהדיווח האחרון באתר הוא רק לאמריקה -

0f7yH.jpg

ןאין שום ספק שMW3 ימכור הרבה הרבה יותר מBF3, השאלה היא על איזה פלטפורמה. מה שאמרתי שלפי דעתי, אקטיויזן מתחילים לאבד את הPC ואם זה מבחירה אז זה עצוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...