נזק בינלאומי- יש תחליף? - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נזק בינלאומי- יש תחליף?

nir_

Recommended Posts

תודה!

אז אני פוסל את האופציה הזאת, לכן, כנראה באמת נשארת לי רק נטוויז'ן. כי ב 012 אני הייתי וברחתי ל נזק :(

לך לפחות היתה אפשרות להתנתק. אותי "העיפו" בגלל שעברתי מגבלת הורדה של 10 ג'יגה :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם מוזמנים לקרוא את הביקורת הסופית שלי על 013NET כולל מה קרה כשרציתי לעזוב אותם, אם יש לכם כוח אתם יכולים גם לחפש מה קרה בפעם הקודמת שרציתי לעזוב אותם, אז זה היה אפילו יותר גרוע.

איפה אפשר לקרוא את הביקורת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על הבורות אבל איזה חוק נכנס לתוקף? :s07:

חוק ביטול העבדות ;D

מ-4 באוגוסט כל החבילות באינטרנט ללא התחייבות. אם אתה היית בהתחייבות נכון ל 4 באוגוסט, אז אחרי 3 חודשים תוכל לעבור בתשלום של כנס קטן (8% מחשבון החודשי כפול מספר חודשים שנותרו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשקול- תבצע.

כבר בוצע. מתי שיתחשק, אפשר לסגור את השאלטר (בתקווה שלא יעשו לי כמו לבחור שציין כאן). כעקרון במידה ואחליט לעזוב אותם אני הולך לשלוח פקס, בלי לדבר איתם בכלל, בספק אם תיהינה בעיות במקרה כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך לפחות היתה אפשרות להתנתק. אותי "העיפו" בגלל שעברתי מגבלת הורדה של 10 ג'יגה :kopfpatsch:

וואלה?

אני חושב שהם עוקבים אחרי התעבורה של המשתמשים ואם הם רואים שמישהו הוריד יותר מדי מתחילים להוריד לו את המהירות בלי שהוא ידע.

בחופש הגדול התחברתי ל-012 עם חבילת 10 מגה פלוס , עבד דווקא בסדר על מהירות מקסימלית וגם הפינגים היו טובים ויציבים. אח"כ התחלתי להוריד הרבה דברים וירד לי קצת המהירות. לא יודע אם זה ביגלל זה... בכל מקרה התנתקתי כי זה עלה הרבה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...