נזק בינלאומי- יש תחליף? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נזק בינלאומי- יש תחליף?

nir_

Recommended Posts

שמע, אין אף חברה מושלמת ולכל חברה הבעיות שלה.

במצב של היום שניתן לעבור מחברה אחת לשניה בלי לשלם קנס העסק נעשה פשוט יותר.

פשוט תנסה חברה חדשה ותבדוק. מקסימום תעבור לחברה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם מוזמנים לקרוא את הביקורת הסופית שלי על 013NET כולל מה קרה כשרציתי לעזוב אותם, אם יש לכם כוח אתם יכולים גם לחפש מה קרה בפעם הקודמת שרציתי לעזוב אותם, אז זה היה אפילו יותר גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, כל מה שניסיתי היה פחות טוב מ ORANGE אבל גם הרבה יותר זול. לנסות עוד חברות יהיה בלטי אפשרי, ההורים שלי לא מוכנים לעשות דבר כזה שוב, אפילו לא בטוח שנדבר שוב עם ORANGE בשביל לעבור ל 12M (אני כרגע עם 7M).

משהו שאני יכול להגיד לטובה עם NETVISION, בניתוק אתה משלם יחסי לזמן שהיית מחובר בהשוואה לחברות אחרות שהתשלום הוא חודשי ולא יחסי, בניתוק מ CCC הם דרשו תשלום של חודש מלא על גלישה של כמה ימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שניסיתי הייתי מסדר את זה ככה:

מקום ראשון: ORANGE שלרוב הדברים עובדים מספיק טוב.

מקום שני: טריפל C למרות שהיו בעיות עם בזמן שניסיתי והפינגים במשחקים פחות טובים מב ORANGE ובזב"ל.

מקום שלישי: 013NETVISION למרות השירות המשפיל הדברים לפחות עבדו רוב הזמן למרות שלא בצורה מושלמת.

מקום רביעי: 018 אקספון כי בקושי עבד וכשהוא הוא עבד BLACK OPS לא עבד ודברים כאלה לא מקובלים עלי, גם אם זה היה במקרה רק ב 48 שעות שבדקתי.

בשביל לנסות את השאר צריך יותר כסף ממה שיש לי, יש עוד משתמשים בפורום שיכולים לבדוק :P

חוץ מזה סיימון אתה יכול לראות שגם עכשיו להתנתק זה לא הדבר הכי פשוט, יכול להיות שבבזב"ל שפרו את זה (הייתי שם לפני כמה שנים והניתוק בזבז לי שעתיים מהחיים ושמעתי מאנשים שהיה להם דברים גרועים יותר איתם).

גם לשלם על חודש כי רצית לבדוק וגילית שזה חרא זה לא הדבר הכי נחמד בעולם, גם אם מדובר בסכומים קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חברה שמוכרת בעיקר לעסקים ולכן אחרי שעות העבודה רוחב הפס הפנוי הוא עצום, כמו כן בניגוד לחברות אחרות הם לא מבצעים רישום יתר (מוכרים יותר רוחב פס ממה שיש להם)

הם כל כל טובים שהם נותנים לך 14 יום ללא מסירה של פרטי תשלום ורק אחרי 14 יום אתה מחליט אם להתחבר או לעזוב.

לגבי המחיר, לי יש חבילה של 12 מגה ב 50 ש"ח לחודש. (לא הכי זול, אבל לדעתי שווה)

שם החברה הוא spotnet

http://www.spotnet.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק בינלאומי צברו הרבה לקוחות ואז בשיטתיות חונקים וחולבים אותם.

לא איכפת להם שיעזבו גם 20% בגלל גרוע.

זה משתלם להם.

לא רחוק הזמן בהמשך הדרך, שהכבל התת ימי שלהם יושלם, ואז הם יצאו בפרסומות ויגרפו המוני לקוחות שוב.

וכולם ישכחו.

הנה האמת הצינית הקרה והמחושבת כרגע של בינלאומי, כפי שהיתה מתגשמת אם היה מעורב בזה רגש:

MILK THOSE FKERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LET THOSE COCKROACHES BURN WHILE WE MAKE OUR MONKEY STEPPING ON THEM

FKEM ALL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתמש עם הודעה אחת ויש לו לינוקס ולא ...

בקיצור זה נציג של החברה :lol:

גיגלתי ולא מצאתי אפילו ביקורת אחת על החברה הזו, פעם ראשונה שאני שומע עליה או רואה אזכור שלה באתר כלשהו. מביקור באתר שלהם מזכיר מאוד את החברה הזו ש בזב"ל קנו לפני כמה שנים, לא זוכר את השם. מספקים תמיכה גם ל ולינוקס בניגוד לרוב הספקיות בארץ שלא תומכות במי שאין לו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו כן, לא צריך להיות חכם גדול בשביל להבין...

חוץ מזה סיימון אתה יכול לראות שגם עכשיו להתנתק זה לא הדבר הכי פשוט,

תראה, בנטויזן עדיין לא הייתי ולכן אני הולך לנסות אותם.

יש לי 3 חודשים חינם (חוץ מה 15 ש"ח גיימר) ואני לא חושב שתהיה בעיה להתנתק.

העיתוי שלך בנסיון להתנתק נפל בדיוק על התקופה שלפני כניסת החוק לתוקף.

אם היית מנסה להתנתק מחודש הבא היה הולך לך הרבה יותר חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה את העובדה שתהליך הניתוק מהם היה הרבה יותר ארוך וקשה מאשר בחברות אחרות. בחברות אחרות הניתוק היה מיידי/אחרי 24 שעות, אצל NETVISION זה עד 72 שעות שזה ביזיון וניסיון לגזול עוד כמה שקלים ממי שרוצה לעזוב.

גם ב ORANGE כשניסיתי לריב איתם על המחיר הנציגה אמרה לי שיש לי 3 אשרות, לא לשנות שום דבר, לשלם יותר, לעבור חברה. בחיים אתה לא תשמע נציג של 013 או 014 אומר דבר כזה, תמיד הם יגידו לך אולי חודש חינם, אולי 1000 דקות בחינם לשיחות לחו"ל (אפילו שאין לך טלפון שלהם :screwy: ). גם אם תבכה להם בטלפון הם לא יעזבו אותך.

בקיצור הם לא הולכים להשתנות, יש להם אנשים שהעבודה שלהם זה להפריע לך וליאש אותך והם לא יקצצו כל כך הרבה עבודות :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה את העובדה שתהליך הניתוק מהם היה הרבה יותר ארוך וקשה מאשר בחברות אחרות. בחברות אחרות הניתוק היה מיידי/אחרי 24 שעות, אצל NETVISION זה עד 72 שעות שזה ביזיון וניסיון לגזול עוד כמה שקלים ממי שרוצה לעזוב.

אמרת כבר את הסיבה בעצמך, לאחרים אין אינטרס להחזיק אותך עוד כמה ימים - ממילא אתה משלם להם על חודש שלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...