שירות גרוע מבזק בינלאומי בקשר לנושא מהירות טעינת סרטונים איטית ביוטיוב בעת צפייה - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירות גרוע מבזק בינלאומי בקשר לנושא מהירות טעינת סרטונים איטית ביוטיוב בעת צפייה

dor123

Recommended Posts

לאחר שדיברתי עם הוט על הבעייה ובקשתי מהם שיעלו את בינלאומי על הקו, הם העבירו אותי ישירות לבזק בינלאומי.

לאחר שהגעתי לבזק בינלאומי ואמרתי להם לגבי הבעייה, נציג התמיכה הטכנית אמר לי שהם "אינם מחויבים לתת תיעדוף לשרתים מחו"ל ושהם נותנים עדיפות לשרתים בישראל" ובנוסף הציעו לי את חבילת גיימר. סירבתי.

כאשר אמרתי להם שאני מחובר ללא חייגן ישירות לשרתי הוט, ושהוט אמרו לי שהבעייה יכולה להיות בשרתים של בינלאומי עצמם, הנציג של התמיכה של בינלאומי אמר לי שאין אצלם בעייה וכי שוב "הם אינם מחויבים לתת תיעדוף לשרתים בחו"ל". בנוסף הוא ניסה לחבר אותי לחיבור עם חייגן מבלי שביקשתי, ורק ע"י הרמת טונים הצלחתי למנוע ממנו לעשות זאת.

לאחר שהוא אמר לי שאין מה לעשות בנידון, וחזר בשלישית על העובדה שהם אינם מחוייבים לתת תיעדוף לשרתים בחו"ל, טרקתי לו את הטלפון בפרצוף.

איזה מין שירות גרוע זה?!?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי שרתי החיבור ללא חייגן של בינלאומי נמצאים במצב חנק בלתי נסבל.

זה ככל הנראה חיבור האינטרנט הכי גרוע בישראל כיום.

המצב הזה אינו חדש כלל, וקיים זמן רב.

ונציגי התמיכה של בזב"ל יודעים את זה טוב מאוד.

בזמני עומס גם סרטוני יוטוב 240P מקרטעים באופן חמור.

בזק בינלאומי יצרו את המצב, הם יודעים טוב מאוד מה קורה.

וזה לא מפריע לאף אחד בראש הפירמידה שיש לקוחות שהאינטרנט שלהם במצב בלתי נסבל.

להיפך, הם מרוצים מהקטנת ההוצאות והגדלת הרווח הנקי.

ומי שמתלונן ? יעבירו אותו לחייגן שם המצב קצת יותר טוב.

ומי שמתלונן ? יעבירו אותו לגיימר שם המצב קצת יותר טוב.

ככל שיש יותר אנשים בקטגוריות חנק גבוהות, כך החברה תרוויח יותר.

זה מצב אידיאלי בשבילם למרוח את הלקוחות ולייבש אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב. מה הקשר לזה שאתה מחובר בחיבור ללא חייגן?

כשעוד דיברתי עם הוט, מכיוון שהם אמרו לי שהבעייה קשורה לספק ולא להוט, אמרתי להם שאינני מחובר עם חייגן ועל כן בינלאומי אינם יכולים לבדוק מאיפה נובעת הבעייה של טעינת סרטוני יוטיוב, כיוון שללא חייגן, אני מחובר ישירות לשרתי הוט עלייהם אין לבזק בינלאומי שליטה, והוט אמרו לי שיכול להיות שהבעייה היא בשרתים של בינלאומי עצמם.

סיפרתי לגבי העניין לנציג התמיכה של בינלאומי והם אמרו שאין אצלם כלל בעיות וכי הם אינם מתחייבים לתת עדיפות לשרתים מחו"ל.

עדכון: ניסיתי להתקשר בשנית לבזק בינלאומי על מנת להשיג נציג תמיכה אחר, והוא אמר שעל מנת שהם יוכלו להמחיש את הבעייה, עלי להתחבר עם חייגן.

אז הורדנו חייגן אוטומטי, וראו איזה פלא! אין בעיות ביוטיוב כלל!

מה אתם אומרים על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ידוע. מי שמחובר ללא חייגן חנוק לגמרי כי לבזב"ל אין יכולת לשלוט בתעבורה של שרתי הוט. אני עם חייגן של בזב"ל ולא יכול להגיד שYOUTUBE עובד כל כך טוב. לפני יומיים לא נטענו אפילו סרטונים של 360P לא מדבר על 720P בכלל. אומרים שגיימר משפר, אבל אני לא מוכן לשלם עוד 25 ש"ח. אני אישית מחכה ל 4 בנובמבר, על מנת או להתנתק, או לקבל בתנאים יותר טובים (יש לי התחייבות אצל בזב"ל :( )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לומר שאני אם נטוויז'ן ותשתית HOT 12מגה.

והאינטרנט פשוט טס, גם ההורדות וגם הסרטונים בטיובים זה כולל גם 720P.

בשעות היום טיפה יותר איטי.

אתה בחיבור עם חייגן או בלי ? וכמה זה יותר איטי בשעות היום ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אתמול גיליתי משהוא גרוע יותר בעת חיבור עם החייגן האוטומטי של בינלאומי: אין אפשרות להכנס לאתר התפעולי של (speed.hot.net.il)!!!

כאשר אני נכנס לאתר התפעולי של במטרה לבדוק מהירות תשתית, פיירפוקס כותב לי: "החיבור הופסק" ו-"החיבור לשרת אותחל בזמן שהדף נטען" (כלומר החייגן האוטומטי שלהם חוסם לי את הגישה לאתר התפעולי של הוט!!!)

וואלה שאני מתכנן לעזוב אותם. רק חבל שאמא שלי, שעל שמה חשבון האינטרנט שלי, לא לוקחת את זה ברצינות, בין השאר מכיוון שאיננה מכירה את טריפל C.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...