קניתי GAME THEATER 6.1 - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי GAME THEATER 6.1

sariti

Recommended Posts

מה זה בכלל 6.1 ?? יש חמישה היקפיים והסאב הוא ה - 1. איפה פה הרמקול השישי בדיוק ?? אני יודע שיש 7.1 אבל עוד לא ראיתי בארץ מערכת למחשב שתומכת בזה.

סנטר אחורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זה בכלל 6.1 ?? יש חמישה היקפיים והסאב הוא ה - 1. איפה פה הרמקול השישי בדיוק ?? אני יודע שיש 7.1 אבל עוד לא ראיתי בארץ מערכת למחשב שתומכת בזה.

סנטר אחורי

וואלה ? ויש כאלה ? (למחשב.. לא לרסיבר רציני).

דרך אגב סקורפיון, יש לך את הרמקולים 5.1 של הרקולס או שזה היה מישהו אחר פה בפורומים שקנה אותם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי רשום בקופסא

ליד ה 6.1

DOLBY DIGITAL EX 6.1

כולל DSP

DOLBY HEAD PHONE PROCESSOR

תומך 4 או 6 לדעתי זה לא רק הדרייברים

משהו בפרוססור מתקדם יותר :hi:

טוב אני בדקתי את זה שוב באתר של הרקולס לא היה כתוב שם

כלום על זה שיש להם עוד דגם של הכרטיס הזה.יש שם רק דגם אחד

של הכרטיס הזה,לכן כל ההבדל הוא בדרייברים. מה שכן מעניין אותי

איך חיברת של 6.1?

ה RACK של הכרטיס גם לא שונה.הוא נישאר אותו דבר

וכנ"ל גם המעבד של הכרטיס.

ככה ניראה הפאנל שלך מקדימה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סנטר אחורי

דרך אגב סקורפיון, יש לך את הרמקולים 5.1 של הרקולס או שזה היה מישהו אחר פה בפורומים שקנה אותם ?

לא קניתי

אני מתכנן קודם כרטיס קול רציני יותר

או שיש דרך לחבר את הרמקולים האלה לכרטיס פשוט און בורד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סנטר אחורי

לא קניתי

אני מתכנן קודם כרטיס קול רציני יותר

או שיש דרך לחבר את הרמקולים האלה לכרטיס פשוט און בורד?

אם לכרטיס קול ONBOARD שלך אין שלוש יציאות אנלוגיות כמו בכרטיסים של קריאייטיב, TERRATEC וכו' אז אין שום דרך. אם יש לך איזו יציאה מהכרטיס קול הזה שהיא SPDIF אז אתה צריך סט כמו האלטק 880 (לא משנה כרגע השם המלא של הדגם הזה ;) ) וזה כבר יקר יותר.

לי היה קטע מה זה מעצבן. ראיתי את הרמקולים האלה של הרקולס בפלונטר ב-375 ש"ח , אמרתי, וואלה איזה מחיר מדהים שווה לרוץ לקנות. הזמנתי ומה מודיעים לי היום ? אין יותר ליבואן ואני צריך לבחור משהו אחר כי גם לא יהיה.. >:( >:(>:( :AR15: מ-ע-צ-ב-ן !!!!!!.

יש אותם בלמיר אבל שם רוצים יותר מ-500 ש"ח :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי יציאה אחת

כניסת line in וכניסת מיקורופון

אז צריך קודם כרטיס נורמלי?

אתה בטוח שהיציאה (או ה-LINE IN לפעמים...) לא יכולה לשמש גם כיציאה דיגיטלית ? (אם יש לך את זה על הלוח אם של אז נראה לי שהתשובה היא לא).

בלוחות שיש את הסאונד ON BOARD של קריאייטיב (בעיקר בג'יגהבייט) היציאה יכולה להיות גם SPDIF ואז אפשר להוציא דרכה COMPRESSED AC3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי.. זה לא המקום לחפש את הנתונים המלאים של הסאונד המובנה.. אלא אם כן היא היצרנית של הלוח.

הכרטיסי קול שמובנים בלוחות אם תוצרת הם של ANALOG DEVICES. ככל שידוע לי אין להם יציאה דיגיטלית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקורפיון צודק. יש לי את ה - terratec sixpack 5.1.

ה-1024 מוציא דולבי דיגיטל רק דרך יציאה דיגיטלית אופטית ואז צריכים רסיבר או מערכת למחשב יקרה (לא האלטק כי שם אין כניסה אופטית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 יש את ההרקולס בלמיר???

2 אני מעריך שההרקולס מוציא 6.1 רק דיגיטלית.

חיבים מםענח מתאים כדי לשמוע ב6.1! אני, עדין לא ראיתי מערכת 6.1 בשוק, וגם לא מפענח.

3 אין שלוש.

4 כל הכבוד הפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 יש את ההרקולס בלמיר???

2 אני מעריך שההרקולס מוציא 6.1 רק דיגיטלית.

חיבים מםענח מתאים כדי לשמוע ב6.1! אני, עדין לא ראיתי מערכת 6.1 בשוק, וגם לא מפענח.

3 אין שלוש.

4 כל הכבוד הפועל.

1.כן

2.מה העניין? תקנה מערכת 5.1 דיגיטלית ועוד סנטר שיהיה אחורי

3.צודק

4. למרות שני אוהד מכבי: כל הכבוד להפועל!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...