מחשב למשחקים כבדים + מסך 6K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב למשחקים כבדים + מסך 6K

tamir950

Recommended Posts

גמר חתימה טובה לכולם,

ברצוני לקנות מחשב למשחקים כבדים עם מסך ב6K בעוד כמה חודשים בודדים עם שיחרורי מהצבא, אשמח לעזרה מקצועית בעניין.

מה התקציב המקסימאלי? 6K

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנסות לחסוך

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 0.3K (רצוי שלא)

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים כבדים

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). אין תוכנות ספציפיות

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. GTA IV, crysis2, far cry2, mafia2, hitman5 ועוד..

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1080X1920

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות ככל הניתן

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. מסך, השאר אני יקנה בנפרד

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 1 (לא חשוב השקט, העיקר שהמחשב יהיה חזק)

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? בינוני, לא הייתי רוצה כרגע להתעסק עם כבד, בכלל הOC יהיה בעתיד

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא (אני יקנה win7 בנבפרד)

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. ניראה לי שTMS..

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). אמ.. התקנים עתידיים usb3, sata 3 וכו'...

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? חשוב, אני ירצה בעתיד לשדרג את הכרטיס מסך. אני רוצה להשתמש במחשב למשחקים כבדים לאורך זה כמה שיותר.

בניתי מפרט, אשמח עם חוות הדעת תיהיה ספציפית לכל רכיב:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il .

מעבד:

Intel Quad Core I5 2500K Quad Core 3.3GHZ 1155 6MB + Scythe Mugen 2- בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪1209

לוח אם:

Gigabyte GA-Z68A-D3-B3

כמות: 1 - מחיר: ₪544

מארז:

Gigabyte Aurora 570 TowerCase Aluminum Body 3x120mm Black - בקניית מחשב חדש מעל 3000 ש"ח בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪325

ספק כוח:

Seasonic M12II-620 620W Active PFC Modular 80+ Bronze

כמות: 1 - מחיר: ₪481

זיכרון:

Corsair 8Gb Kit (4G X2) CMX8GX3M2B1600C9 CL-9-9-9-24

כמות: 1 - מחיר: ₪351

קשיח למחשב שולחני:

WD 1TB Sata 3 Caviar Blue

כמות: 1 - מחיר: ₪332

כרטיס מסך:

Sapphire ATI 6950 2GB GDDR5 PCI-E HDMI Retail - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪1150

כונן אופטי:

Samsung DVDRW SATA x22

כמות: 1 - מחיר: ₪96

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪4488

.

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 4399 ₪

..lq63nzr4

לא בחרתי מסך מכיוון שאני מבולבל בעניין הזה.

אני רואה באתר שיש מסך מאוד מומלץ של הU2311, ואני לא מבין כמה דברים:

1. למה לא ממליצים על אחד בגודל 24'?

2. יש מסכים שרשום עליהם שהם עם חיבורHDMI (הוא לא אחד מהם) האם זה באמת משנה.

תודה רבה רבה מראש על כל העזרה, אשמח לעזרה מיקצועית בעניין, מחשב לא קונים כל יום :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן אשמח לעזרה, יש מצב שאני יקנה בעוד כשבועיים, וגם ככה אני לא מאמין שבעוד כמה חודשיים בודדים יהיה שינוי דרסטי בשוק.

במידה ואני יחכה אז אני יפתח דיון חדש, אני רוצה לשפר את הידע שלי עכשיו, כך שאם אני יפתח דיון חדש אני יבנה מפרט יותר טוב לאישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם לבזבז זמן של אנשים פה לבניית מפרט לשווא.

גם אם אתה קונה עוד שבועיים, תקפיץ את הדיון יום-יומיים לפני הרכישה ונעזור לך.

וכן, יכולים להיות המון שינויים, ויהיו כאלה (בעיקר בתחום המעבדים וכרטיסי המסך). אם אתה רוצה לשפר את הידע שלך, יש לך פה מידע בסטיקי וכלל הפורומים ואם יש לך שאלה שלא מצאת לה תשובה, אתה כמובן מוזמן לשאול ונענה עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ככה אני לא מאמין שבעוד כמה חודשיים בודדים יהיה שינוי דרסטי בשוק.

במהלך השלושה חודשים האלה אמורים לצאת מעבדים חדשים של וכרטיסי מסך שלהם ואולי גם תוצאי 3 מעבדי אקסטרים. בקיצור יש למה לחכות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח ש6950 לא מספיק? ראיתי בבניית מפרטים אחרים שמביאים כרטיסים יותר חלשים ממה שבחרתי..

לבטא של BF3 צריך כרטיס חזק יותר מה-GTX570 בשביל המקסימום ואתה מדבר על משחקים כבדים לשנים הבאות אז תשקול את זה.

וכרטיסים בוחרים בהתאם לרזולוציית מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט שלך סביר. הייתי לוקח זיכרונות זולים יותר, ספק משתלם יותר, כרטיס מסך כנראה מחליף ל-GTX560TI שמציג ביצועים דומים וזול יותר, לוח-אם עם יותר גיוון ביציאות האחרויות שלו (לא קריטי) וכונן-קשיח F3 של סמסונג שמציג ביצועים מעולים וזול יותר.

אך כמו שאמרתי, זה לא רלוונטי אז תפסיק להתעקש.

בנוגע לשאילותיך על המסך- ה-U2311H הינו מבוסס פאנל איכותי יותר משאר המסכים הקיימים בשוק בטווח מחירים זה. ביחד עם הארגונומיות המעולה שלו, הוא המסך הכי משתלם שאתה יכול לקנות היום. מסך 24" מסוג זה יעלה לך כמה מאות שקלים יותר. אחריו יש לך את הסמסונג 2333T שעם פאנל פחות טוב אך עדיין טוב מרוב המסכים ואינו ארגונומי. בנוגע ליציאת ה-HDMI, היא תקפה רק אם יש רמקולים מובנים במסך. ההבדל בין DVI ל-HDMI הוא ש-HDMI מעביר גם סאונד. מבחינת איכות תמונה שניהם זהים.

OROOO- זה רק בטא, המנוע הגרפי מוצג ללא שיפורים. בנוסף לזה, יהיו גם פאצ'ים ודרייברים מעודכנים עוד יותר.

HD6870/HD6950 הם כרטיסים חזקים מאוד, ואם הם בסופו של דבר יתקשו להריץ את המשחק הזה אז המשחק לא יהיה בנוי כראוי, בדומה ל--IV כשהוא יצא. ללכת על HD6970 או GTX580 זה לזרוק כסף לפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללכת על HD6970 או GTX580 זה לזרוק כסף לפח.

אתה צודק אבל הוא רצה משהו שיחזיק לו משחקים בשנים הבאות כמה שיותר גבוהה הכרטיס 6950 בעוד שלוש שנים כבר היה חלש ויצליח להחזיק חצי ממה שהוא מחזיק היום אז תעשה חשבון. אבל הוא יכול להתפשר על-GTX570. בנוסף ה560TI לא ילך חלק עם הרזולוציה שלו, במשחקים כבדים כבר בשנה-שנתיים הבאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...