אירוע השקה משותף נדחה ל- 19.10 - סמסונג וגוגל, טיזר... - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אירוע השקה משותף נדחה ל- 19.10 - סמסונג וגוגל, טיזר...

LazyCat

Recommended Posts

זה 4.6 אינץ' עם אפס מקשים מקדימה. וגם סמסונג ידאגו לקזז הרבה bezel מקדימה, אז אל תדאגו, זה לא יהיה כזה גדול.

בקשר להדלפה מbgr, לא יודע כמה זה נכון באמת, אבל בעבר הם כבר הביאו כבר דברים כאלה שהתגלו כבלוף מוחלט.

עריכה:

http://www.gsmarena.com/source_close_to_google_reveals_real_nexus_prime_specs-news-3239.php

מקור קצת יותר אמין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעניין איך הוא יהיה לשימוש יום יומי במידה והמסך באמת יהיה כה גדול.

אני אישית מאחר ויש לי טלפון סביר ביותר סה"כ (nexus one) מחכה לראות ה יצא ואז אחליט אם לרכוש את ה-SGS2 או את הפריים. סה"כ אם המחיר לא יהיה יותר מדי מטורף אין סיבה להעדיף את ה-SGS2 לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין איך הוא יהיה לשימוש יום יומי במידה והמסך באמת יהיה כה גדול.

אני אישית מאחר ויש לי טלפון סביר ביותר סה"כ (nexus one) מחכה לראות ה יצא ואז אחליט אם לרכוש את ה-SGS2 או את הפריים. סה"כ אם המחיר לא יהיה יותר מדי מטורף אין סיבה להעדיף את ה-SGS2 לדעתי

עד שתוכל לקנות את ה- Prime, כבר יצא ה- SGS3. ה- Prime אמור להיות מושק בלעדית ב- Verzion ובסוף חודש הבא ב- AT&T וב- Sprint, לא יודע מתי יגיע לכלל החברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרזולוציה 480*800 זה משהו הרבה יותר קריטי מבחינתי מאשר גודל.

כשמנסים לגלוש דרך המכשיר ולקרוא משהו שלוקח יותר מ-2 ד',

זה כבר מתחיל לעייף את העיניים.

למה זה מעייף את העיניים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקווה שנראה אפשרות לגיבוי נורמלי של המכשיר (סגנון הICLOUD של אפל)

כמו כן, אם הפעם לא נראה תמיכה מושלמת בעברית (לא מעניין ממשק) זה יהיה האנדרואיד האחרון שלי לתקופה הקרובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...