אירוע השקה משותף נדחה ל- 19.10 - סמסונג וגוגל, טיזר... - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אירוע השקה משותף נדחה ל- 19.10 - סמסונג וגוגל, טיזר...

LazyCat

Recommended Posts

לאחר האירוע של אפל להשקת המנכ"ל החדש, עכשיו הגיע התור של סמסונג וגוגל להציג (כנראה) את ה- Nexus Prime ויותר חשוב את מערכת ה- .

עריכה:

נראה כי אירוע ההשקה נדחה בגלל מותו של סטיב ג'ובס מה- 11 באוקטובר ל- 19 באוקטובר. .

סרטון חדש שהודלף של ה- Prime עם ICS

עוד פרטים על ה- Prime ותמונות מ- ICS אפשר למצוא בלינק הבא -

http://thenextweb.com/google/2011/10/07/samsung-galaxy-nexus-googles-new-ice-cream-sandwich-phone-leaks-on-video/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש כבר ספקולציות ברשת שבתמונה הזאת מופיע גם ...

ICS היא מערכת קריטית מאד לגוגל ולשוק כולו, האם נצפה שוב באכזבה נוסח 4S ? או מהפך אמיתי בשוק האנדרואיד ?

בתור התחלה, המערכת תתמוך במעבדי כפולי (ולפי השמועות, גם במעבדי מרובעי שיגיעו ברבעון 1-2 בשנה הבאה), זו כבר התחלה טובה. אם נאמין לבחור שפרסם את הסיפור על המכשיר שקנה מאיביי עם ICS (עוד לא הופרך), אז לא מצפה לנו ממשק חדשני ושונה בהרבה מ- Gingerbread.

אם זה קשור למכשיר סלולרי בגודל של יותר מ4' זה לא מעניין אותי!! זה פשוט מפגר!

את הדברים הללו אמרתי על הסמארטפונים עם מסכי ה- 4.3 אינצ', והפלא ופלא אכלתי את הכובע על זה, אז במקומך לא הייתי כלכך נחרץ, אתה עוד עלול להיות מופתע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שהרבה אנשים עושים שוב ושוב את אותה הטעות:

החשיבה שאם המסך הוא 4.6" אז זה אומר שהטלפון עצום ואם הוא 4" אז הוא בינוני היא לא נכונה.

כי אתם לא מחזיקים מסך בידיים, אתם מחזיקים את כל המכשיר.

אני אדגים את זה ע"י ציור:

- = היקף המסך

| = מסך

אם יעשו פלאפון עם מסך בינוני (4" במקרה שלנו) אז זה יראה בערך ככה:

--------

--||||--

--||||--

--||||--

--||||--

--------

אבל אם יקחו בדיוק את אותו גודל חיצוני ויעשו את המסך:

--------

-||||||-

-||||||-

-||||||-

-||||||-

--------

אז המסך עצמו יגדל ל"מידה עצומה" כביכול אבל מידות המכשיר עצמו לא השתנו ועל זה נאמר - ככל המרבה הרי זה משובח.

מסקנות:

לפני שאתם מסתכלים על כמות האינצ'ים, תסתכלו על רוחב המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ICS = Ice Cream Sandwich מערכת ההפעלה החדשה של אנדרואיד מבית גוגל, המערכת תתמוך במעבדים מרובי ליבות בניגוד למערכת הנוכחית (Gingerbread). בעלי סמסונג גאלקסי S2 אמורים לקבל עדכון רשמי אליה בחודשים הקרובים.

אגב,

מפרט ה- Nexus Prime התגלה, והוא קצת פחות נוצץ ממה שטענו השמועות...

http://www.bgr.com/2011/10/06/samsung-galaxy-nexus-full-specs-revealed-verizon-wireless-exclusive/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק בהחלט אבל ניתן גם להגדיל מסך לאורך המכשיר הרי הכפתור הפיזי למטה והרמקול למעלה לוקחים די הרבה "שטח מבוזבז" שיכל להיות שם מסך.

כמובן שאני לא יודע אם אולי בדיוק מתחת להם יש איזה רכיב מיוחד שחייב שיהיה לו עובי גדול יותר ואין אפשרות להמשיך לשם את המסך אבל אם ימשיכו אם אותו גודל "חיצוני" ויעשו משהו בנידון של הרמקול / הכפתור המרכזי יהיה שטח גדול יותר למסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההדלפות האחרונות ברשת בהחלט מצננות את ההלהבות מהפריים לצערי, דיבורים על מצלמת 5MP לא מיוחד ומעבד דו ליבתי עם "רק" 1.2 לא מרטיטים, במיוחד שזה יצטרך להזיז רזולוציה גדולה בהרבה מה-S2 למשל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה לשאלה שלך היא "חנונים מטומטמים שמנסים לפצות על איבר מין קטן באמצעות מסך מפלצתי בסלולרי שלהם, שאי אפשר בכלל להסתובב איתו וכל החיים הופכים להיות חיי סבל (תרתי משמע), אבל העיקר שהוא "הכי גדול!!!!11111"".

מטומטמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...