Rage - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Rage - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

פשוט בושה וחרפה !!!!

מתפלא על חברות כמו ID ו BETHESDA

זה נראה שלא עשו עליו QA כלל , לא מבין על איזה קונפיגורציה הם בדקו את המשחק

תאמינו לי הם צריכים לעשות תחקיר מי אישר להפיץ זבל כזה.

או שבכלל קבלנו גירסת DEV :lol: :lol: :lol:

היו יכולים להמתין שבוע שבועיים ולצאת עם גירסה נורמלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 389
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לבעלי כרטיסי מסך של NVIDIA מומלץ להפעיל HARDWARE ACCELERATION, המנוע יודע לנצל את זה (לא לפיזיקס, רק עזרה למעבד).

זה ידוע ש BETH אף פעם לא עושים QA, תראה לי משחק שלהם שיצא במצב שהוא שחיק. BRINK לא עבד בכלל, ב FALLOUT:NV מלא באגים ששברו את המשחק (אנשים ננעלו בחדרים, נדפקו שמירות, ה של הדמויות שאיתך נדפק ולא יכולת לסיים משימות וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך, עובד כך 100% :yelclap: :yelclap: :yelclap::xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

משחק מהנה.. למי שיש בעיות עם הגרפיקה שיעשה את הדברים הבאים ..

ליצור תיקיה בשם id software שבתוכה תיקיה בשם Rage כל זה ביעד הבא

C:\Users\XXX\AppData\Local

XXX=היוזר הניים שלכם.

קליק ימני מאפינים על הקיצור דרך למשחק , ביעד להוסיף את השורה הבאה

+vt_maxPPF 16

למחשבים בעלי חלשים במקום 16 לכתוב 8 .

בהגדרות של הכרטיס מסך "להכריח" את המשחק לעבוד עם VSYNC , לבעלי AMD יש בהגדרות הכרטיס אופציה בשם " WAIT FOR VERTICAL לבחור ב"תמיד דלוק"

וליצור את הקובץ הבא על פי ההגדרות האלה

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?p=25524360

[תחילת העמוד]

ולעדכן את הכרטיס מסך .. בעלי כרטיס ATI יצא עדכון שמאוד עוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משהו שאני לא מצליח להבין

להרבה משחקים יש אופציות מענינות לכרטיסי nvidia ול- אין

כמו פיזיקה ו-cuda

עכשיו לא ברור לי למה לא מוציאה משהו דומה ? .. או שאני טועה וכן יש להם יתרונות יחודיים במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל AMD יש אפשרות ל HARDWARE ACCELERATION אבל הם בפיגור דיי רציני בנושא הזה. הגישה שלהם מאוד שונה משל NVIDIA שמפתחת כלים משלה. AMD מעדיפים שמפתחים ישתמשו ב OPENCL והמקביל של MS שאני לא זוכר את שמו. הם בעבר עזרו לחברות אחרות שיוצרות כלי פיזיקה להתאים את הכלים שלהם ל OPENCL (היה ל HAVOK משהו שנפל כי היא בבעלות של אינטל שהעדיפה להשאיר הכל על המעבד כי היא לא מיצרת כרטיסי מסך ואת bullet physics ש AMD עזרו להם ו NVIDIA ספקו להם את הציוד).

בקשר לדברים יחודיים ל AMD, יש את התמיכה בריבוי מסכים (3 אצל NVIDIA בהשוואה ל6 ואפילו יותר בכרטיסים של AMD). בזמן האחרון ג NVIDIA עוברת לעשות דברים שלא דורשים חומרה שלהם בשביל לעודד גדילה כללית של השוק (ולמנוע פיצול שלו).

נ.ב.

עוד קישור שנותן הסבר לאיך לשפר את הביצועים

http://www.bethblog.com/index.php/2011/10/04/playing-rage-on-pc/

הם גם אשרו שבקרוב יוציאו עדכון שיהפוך את ההגדרות לקלות יותר ויסדר חלק מהבעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך, עובד כך 100% :yelclap: :yelclap: :yelclap::xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

משחק מהנה.. למי שיש בעיות עם הגרפיקה שיעשה את הדברים הבאים ..

ולעדכן את הכרטיס מסך .. בעלי כרטיס ATI יצא עדכון שמאוד עוזר

פתר את בעיית ההבהובים והטקסטורות ההזויות pop-in רק שעכשיו המשחק קורס כשמנסים לשמור. F5

מה הם חשבו לעצמם ששיחררו משחק כזה שבור? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ידוע ש BETH אף פעם לא עושים QA, תראה לי משחק שלהם שיצא במצב שהוא שחיק. BRINK לא עבד בכלל, ב FALLOUT:NV מלא באגים ששברו את המשחק (אנשים ננעלו בחדרים, נדפקו שמירות, ה של הדמויות שאיתך נדפק ולא יכולת לסיים משימות וכו').

לא משחק שלהם ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי על BETH כמפיצה לא כמפתחת, באותה מידה אפשר להגיד ש RAGE ו BRINK לא שלהם אבל התוצאה דומה.

אחרי הרבה משחקים עם ההגדרות של המשחק הצלחתי לשמור על ה FPS בסביבות ה 30 (כמו שהיה לי בהתחלה) וגם לשפר את הגרפיקה בצורה מורגשת. אם היה לי כרטיס מסך עם 1G בכלל הייתי מסודר (בכל זאת הטקסטורות לא מופיעות לי ישר), בטוח אפשר לשפר עוד אבל מספיק טוב ככה.

כרגע אני לא משתמש ב V-SYNC כי הפגיעה בביצועים קשה מידי למי שלא יכול לשמור את המשחק על 60FPS וחזרתי לדרייבר של BF3. לא יכול להגיד שראיתי הבדל בין הדרייבר של BF3 לדרייבר של RAGE. המשחק יציב ועובד אותו דבר, יכול להיות שעם הדרייבר של RAGE זה יוסיף כמה פריימים בודדים.

עוד משהו שלא אהבתי, המשחק דיי קליל. אני משחק על HARD ועוד לא יצא לי להגיע למצב שהיה לי קשה. אפילו חיברתי את השלט של ה PS3 ושיחקתי איתו בלי בעיה (אין הגדרה של כפתורים, הייתי חייב להשתמש ב L2 ו R2 בשביל לירות שזה חרא של דבר בשלט של סוני) :nixweiss:

בכלי השליטה עם המקלדת מעט חופשית מידי וקל מאוד לאבד שליטה, אולי יסדרו גם את זה למרות שלא נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נמאס מהשיט הזה,ניסיתי כל טוויק אפשרי פה עם ה9600GT , ואומנם המצב קצת השתפר,אבל עדיין יש כל הזמן רינדוד תוך כדי משחק,

רואים רק 3D בלי טקסטוטרות שנזכרות לבוא אחרי שעה בערך,לא חסר מה לשחק בנתיים נעיף את הדבר השבור הזה,

כל כך חבל שמשחק כזה עשוי ככה.... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיסי מסך שלנו מקבילים (לי יש HD4670) והמשחק עובד אצלי בסדר. תעדכן דרייבר ותעבור טוב על המריכים השונים אולי פספסת משהו.

עוד משהו חשוב, סידור של ה FOV, אחרי שמשנים אותו מ 80 ל 95 המשחק הרבה יותר נעים לעניים והרבה יותר נוח לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ID Tech 5 הוצג (בשלבי פיתוח) עוד לפני איזה 4 שנים... 2007.

אני נזכר בכל הדיבורים וההדגמות ל-Virtual Texturing (התפתחות של ה"Mega Textures") של ג'ון קארמק.

תכלס, ב-2007 (והלאה) זה היה נראה מדהים... היום זה... לא רע בכלל. מן הסתם אין לו מתחרים בזירה של OpenGL,

אבל נראה שמשכו יותר מדי. אני רגיל ש-ID מקדימים את השוק טכנולוגית, אולי זה בגלל אופי המשחקים שהם נהגו לשחרר. תמיד הרגיש לי כאילו המשחק

"מציג" את המנוע, + חשיבות עליונה למשחקיות (אני מעריץ גדול של המשחקים, והמנועים). ב Rage זה מרגיש כאילו באים לקראת

קהל הקלסטרופובים הביקורתי (כולל הושטת יד לכיסם העמוק של יושבי הספות ושחקני כורסא בעלי הקונסולה), עם עולם פתוח ועלילה מושקעת לדרישתם,

רק שעכשיו מתלוננים כי המנוע אינו מתקדם מספיק ;)

מתנחם בכתוב ב wiki, שצוות הליבה של rage יעבור להאיץ את פרוייקט Doom4, שאמור להיראות "פי 3" ממנו... יריצו סינגל ב-30fps, מולטי ב-60.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הכרטיס מסך שלי GeForce 470 רואים ממש מעולה

כנראה שגם המעבד עם הליבות המרובות עובד מצויין מאחר ואין שום בעיה של טקסטורות

הבעיה אצלי זה שאם זזים מצד לצד רואים פס של עיוותים - screen tearing המפורסם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיסי מסך שלנו מקבילים (לי יש HD4670) והמשחק עובד אצלי בסדר. תעדכן דרייבר ותעבור טוב על המריכים השונים אולי פספסת משהו.

עוד משהו חשוב, סידור של ה FOV, אחרי שמשנים אותו מ 80 ל 95 המשחק הרבה יותר נעים לעניים והרבה יותר נוח לשחק.

עשיתי תאמין לי עדכנתי,ושיחקתי הרבה עם הקובץ CFG,אבל לא משנה מה,עדיין הטקסטורות לא רוצות לבוא בזמן ....

נחכה לעוד דרייבר או איזה פאץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...