Rage - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Rage - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

• תגובות 389
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמירות ידניות זה לא דבר טוב ???

עדיף שמירות ידניות בלבד על שמירות אוטומטיות בלבד.

אני חושב שהתלונה היא על זה שיש שמירות אוטומטיות, כך שאתה מתרגל לא לשמור, אבל הם ממש רחוקות אחת מהשניה ככה שאם אתה מת אתה עלול לחזור הרבה אחורה אם שחכת לשמור. אגב שמירות ידניות בקונסולה זה די נדיר, יכול להיות שהביקורת היתה על קונסולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר תקנו Deus Ex:HR או Fallout:NV במקום...

תגיד קראת את הביקורות בכלל ?

Deus Ex, Fallout, Borderlands אלו משחקי RPG עם אלמנטים של FPS. הדגש שם יותר על לעלות רמות, סקילים, ITEMS ...... ובשביל הדברים האלו הם משחקים מצוינים, שמשלבים גם יריות אבל לא ברמה ממש עמוקה. (אולי Borderlands כן טיפה, אבל יש הרבה בעיות).

Rage הוא בדיוק ההפך, FPS עם אלמנטים של RPG. לשם הבהרה, המשחק הוא FPS טהור לחלוטין, הדגש הוא על האקשן, על היריות. המכניקה של אלו ברמה גבוהה פי הרבה מזו של המשחקים שהוזכרו מקודם, אבל שוב מצד שני אלמנטים ה RPG במשחק ברמה פחות עמוקה מהמשחקים שמקודם, אבל עדיין ברמה עמוקה יחסית למשחקי FPS אחרים.

אנשים שאוהבים יותר RPG יילכו על המשחקים שאתה הזכרת, אנשים שיותר אוהבים FPS ורוצים קצת שינוי מסגנון COD או BF או כל ה FPS המודרניים למעשה, ילכו על RAGE. אין הרבה FPS שמשלבים RPG ברמה עמוקה בזמן שנשארים טהורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מי אמר לך ש-Borderlands הוא משחק RPG, אבל הוא שיקר לך, זה משחק FPS נטו, זה שיש לך מליון נשקים (שכולם נראים כמו אותם 4-5 סוגים שונים) ומשימות צדדיות לא הופך את המשחק ל-RPG.

DE:HR הוא משחק FPS-RPG בין הבודדים שמשלבים את 2 התחומים באופן טוב. הצד FPS שלו מספיק טוב בשביל לעמוד בפני עצמו. בלי קשר מדובר במשחק מצויין עם סיפור מעניין. כנ"ל לגבי Fallout.

על Fallout המלצתי כי זה עולם ואווירה מאוד דומה. הייתי אפילו אומר שלפי מה שקראתי וראיתי בביקורות מדובר בהעתקה בוטה של Fallout. תחליף אסטרואיד ומלחמה גרעיתית, כספות תת קרקעיות בכספות תת קרקעיות, מוטנטים במוטנטים וגוהלים, The Authority ב-The Enclave ואתה מקבל את Fallout בדיוק, רק עם תוספת גרפיקה וללא עלילה או RPG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אלו משימות יעודיות ל-COOP, יש 9 משימות.

בסדר יגאל אבל הדמיון בין שני המשחקים מתחיל ב Fallout 3 שיצא לפני 3 שנים בדיוק

למה? כי 3 הוא תלת מימדי?! ה-setting נראה כאילו הועתק במלואו. שלא תבין לא נכון אני אנסה אותו, אבל אני לא הולך לקנות אותו ב-60$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שקורה לעומק את הביקורות מגלה שרובן פשוט לא נכונות, עצוב מאוד. הרבה מבקרים מתיחסים לצורת השמירה כחיסרון וכמשהו מיושן למרות שבפועל מדובר בצורה הרבה יותר הגיונית ונכונה (לאפשר לכל אחד לשמור מתי שהוא רוצה ולאת מהמשחק מתי שהוא רוצה). יש עוד הרבה דוגמאות לחסרונות שמציגים, דברים כל כך מפגרים וחסרי היגיון או כל כך קטנים שלא באמת אמורים לעניין מישהו. רק מראה איך הרמה של אתרי הביקורות ירדה בשנים האחרונות וכמה מבקרים צעירים לא מבין שום דבר במה שהם עושים. מזכיר לי את זה שישב באירוע של DICE ב ושיחק עם שלט של 360 בזמן שכולם עם עכבר ומקלדת ואמר שהוא לא מבין איך אפשר לשחק עם עכבר ומקלדת :facepalm:

בקיצור כמה שזה כואב להגיד את זה, חלק גדול מהביקורות היום פשוט עדיף לא לקרוא.

Joystiq למשל בחרו להתיחס למה שהם רצו שהמשחק יהיה ולא למה שהמשחק באמת ואז הורידו לו ניקוד על זה שהם חשבו שהם הולכים לשחק משחק עולם פתוח עם הרבה RPG. אם זה מה שהם רוצים שיכתבו ביקורת ל FALLOUT, בשום מקום ID לא אמרו שזה מה שיהיה במשחק, הם ציינו שיהיו מספר אלמנטים קטנים של RPG (ויש כאלה, הם פשוט קטנים בשביל שלא יתנגשו ב FPS) ושהמשחק יהיה פתוח יותר מ DOOM3 (גם נכון), זה שהמבקר לא יודע אנגלית לא אומר שהוא יכול להוריד ציון כי זה לא מה שהוא חשב שהוא הולך לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...