הכל על אייפון 4S - השקה,"שירי",מחירים,הערות והארות - עמוד 14 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכל על אייפון 4S - השקה,"שירי",מחירים,הערות והארות

KoM

Recommended Posts

יש כבר למשהו השערה לגביי המחיר בארץ בחנות פרטית?

בתור אדם שיש לו דור ראשון, אני חושב שהגיע זמן לשדרג, אבל כבר מזמן התקבעתי על , אני רק לא סגור על המכשיר, אבל עכשיו ה4S גורם לי לחזור בעצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תביאו עוד טנקים, כולה אמרתי שאחרי לכתו של סטיב ג'ובס ובהתבססות על היישור קו המסכן האחרון של החברה כנראה שהחברה לא תמשיך להיות כל כך גדולה, פאנבויז כל כך להוטים שאם אומרים משהו רע על הם מרגישים חובה לתפוס בלי להקשיב לדעות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תמיד מצחיק שאומרים מספרים בלי לדעת את ההשוואה שלהם, מה זה אומר בהשוואה לאייפון 4? ולאייפון 3?

200,000 זה המון, לא בהשוואה ל 600,000.

ואני אפילו לא מדבר על זה שלא אמרתי שהם קרסו, אמרתי שכאן מתחילה הנפילה שלהם.

אני אסביר לך את זה במילים יותר פשוטות כי אני רואה שאחרת אני לא אצליח להעביר את זה.

אני אומר שבזמן הקרוב לא נשים לב לשינוי אבל לאט לאט כנראה הם ילכו לאיבוד בשוק.

תמיד הצחיק אותי לראות אנשים קטנים שיושבים בחדר הקטן שלהם בבית של ההורים או בדירה שלהם במקרה הטוב ונותנים נבואות על חברות שמגלגלות מילארדים של דולרים ושוכרים את המומחים הכי גדולים בעולם.!

"אני אומר שבזמן הקרוב לא נשים לב לשינוי אבל לאט לאט כנראה הם ילכו לאיבוד בשוק."

מי אתה ומה אתה בכלל יודע על אפל(או כל חברה אחרת ) ועל הסמארטפונים?!!

זה שאתה משתמש במכשיר סמארטפון לא אומר שאתה יודע מה הולך בישיבות ההנהלה של והאם הם ברווח או הפסד או כל חברה אחרת..

אתה וכמו כולנו כאן קצה השרשרת שנקראת סמארטפון.

אז תפסיקו לנבא כאן עתידות כי אף אחד מאיתנו לא יודע על השוק הזה ברמה שחברות הענק האלו יודעות.

וסת בלי קשר....

כמה פעמים אנשים כבר אמרו על מוצרים של שהם יפלו ולא ילכו וכמה פעמים פשוט ירקה לכולפ בפנים ועשתה מזה מילארדים?!!

אתה לא לומד כלום מזה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני יושב בחדר היחסית גדול שלי בדירה שלי, ואני אומר את זה כמשקיע במניות, כרגע לדוגמא לא הייתי משקיע במניות שלהם.

אבל הדיון הזה רחוק מלהיות ענייני.

אז אפרוש באמרת סליחה שפגעתי בדבר שהכי חשוב לכם בעולם, זה בעצם הדבר היחיד שיכול להסביר את ההתנהגות הילדותית שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד הצחיק אותי לראות אנשים קטנים שיושבים בחדר הקטן שלהם בבית של ההורים או בדירה שלהם במקרה הטוב ונותנים נבואות על חברות שמגלגלות מילארדים של דולרים ושוכרים את המומחים הכי גדולים בעולם.!

זה שאתה משתמש במכשיר סמארטפון לא אומר שאתה יודע מה הולך בישיבות ההנהלה של והאם הם ברווח או הפסד או כל חברה אחרת..

אתה וכמו כולנו כאן קצה השרשרת שנקראת .

אז תפסיקו לנבא כאן עתידות כי אף אחד מאיתנו לא יודע על השוק הזה ברמה שחברות הענק האלו יודעות.

וסת בלי קשר....

כמה פעמים אנשים כבר אמרו על מוצרים של שהם יפלו ולא ילכו וכמה פעמים פשוט ירקה לכולפ בפנים ועשתה מזה מילארדים?!!

אתה לא לומד כלום מזה???

אתה מדבר כמו עוד פאנבוי ממוצע, ההצלחות של אפל לא מיוחסות לך

רק כי היית מספיק פראייר לקנות מוצר שלהם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הת'רד הזה קרוב מאד לנעילה וחבל, האשמות האישיות האלה לא לרמה של אף כאן, "לכו תלכו מכות" בחוץ...

[/quote

]

לא, אני חושב שיש כאן הסכמה שאצלך הבעיה דווקא.

מעט מאוד התגובות כאן הן אובייקטיביות ושלך היא לא אחת מהמיעוט.

אז אתה יכול לחסוך תגובות ילדותיות מאיתנו.

בואו תספרו לי עם מה אתם לא מסכימים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה וכמו כולנו כאן קצה השרשרת שנקראת .

וסת בלי קשר....

אתה לא לומד כלום מזה???

אחת התגובות המסכנות שראיתי בתקופה האחרונה.

עוד מעט גם תגיד לי שהIPHONE 4S הוא הצלחה מסחררת וחדשנות שטרם ראינו בעולם :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת התגובות המסכנות שראיתי בתקופה האחרונה.

עוד מעט גם תגיד לי שהIPHONE 4S הוא הצלחה מסחררת וחדשנות שטרם ראינו בעולם :|

חדשנות לא ..

אבל הצלחה מסחררת?...אני חותם לך על זה!

(ובבקשה, תזכור את התגובה שלך לעוד חצי שנה מעכשיו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...