מארז שמצאתי בזבל - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז שמצאתי בזבל

Psychedelic

Recommended Posts

אהלן מצאתי את המארז הנ"ל בחדר אשפה,אני רוצה לעשות כבר הרבה זמן ,האם המארז הזה יכול לשרות אותי?

מחיפושים באינטרנט אני יודע שיש לו ספק 150W האם זה מספיק?

איך אני בודק את תקינות הספק?

יש לציין שהמארז נראה חדש מבפנים ומבחוץ גם למעט כמה שריטות קטנות.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוכרים כזה בפלונטר ב200 ומשהו

150W(במידה וזה 150 באמת ולא סתם מדבקה) מספיק למה? אתה יודע כבר מה אתה הולך להכניס לשם? ואם אתה לא יודע, אפשר לפתוח הודעה בפורום מפרטים.

בעקרון אפשר לבדוק עם רב מודד\ טסטר מיוחד לספקים( משהו כזה http://shop.intos.de/ieos/images/produkte/closeup/79970B.jpg )

אם אין לך בבית, הכי פשוט לבדוק במעבדת מחשבים אם יש להם את הציוד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדהים, אני מצאתי בפחים חומרה לכמה מחשבים שלמים (פנטיום 4 ומעלה), מחשבי פנטיום 4 תקינים + תקולים (שטויות כמו להחליף ספק או לפרמט מערכת הפעלה), מסכי CRT תקינים, מסכי LCD אם תקלות שלוקח 5 דקות לתקן, לוח לסוקט 478 חדש אטום בניילון (ב 2006), לוחות לסוקט 775, גופי תאורה תקינים ולא תקינים שניתן להעביר ביניהם חלקים (כולל גופים למנורות פריקה והמנורות עצמן !), מזגן מים . . . .

וכן, מצאתי כך מארז ATX שאין לי שמץ של איזה חברה הוא, אבל איכותי ביותר אם מתכת קשיחה, מרווח, רגליות כמו במארזים של שרתים, TOOLLESS חלקי (רק צריך לחבר לכונן הקשיח ברגים והוא נכנס למסילות + הלוח מחובר אם ברגים למגש נשלף + הספק אם ברגים), פילטרים, 4 קדמיים וכו. והוא הגיע כולל לוח 478 של + מעבד P4 3 GHZ שאני משתמש איתו עכשו

הפחים מאחורי מעבדות מחשבים / ליד אתרי בניה הם מקומות טובים, והם גם נקיים כי אין שם זבל אמיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן מצאתי את המארז הנ"ל בחדר אשפה,אני רוצה לעשות כבר הרבה זמן ,האם המארז הזה יכול לשרות אותי?

מחיפושים באינטרנט אני יודע שיש לו ספק 150W האם זה מספיק?

איך אני בודק את תקינות הספק?

יש לציין שהמארז נראה חדש מבפנים ומבחוץ גם למעט כמה שריטות קטנות.

עכשיו אני מבין מי מבלגן לנו את חדר האשפה...

זה מארז שאני זרקתי והוא בהחלט ראוי להיות בפח האשפה.

חכה שתתקין בתוכו מחשב ותבין.. הספק שלו לא מאוורר ולכן מהירות המאוורר שלו עולה במהירות לאחר הפעלת המחשב ונוצר רעש שלטעמי בלתי נסבל ממחשב מודרני.

אפילו ללוח של POPCORN B110 זה לא היה מספיק טוב וקניתי מארז אחר ;D

בכל מקרה, תתחדש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...