כואב לי להיות יהודי - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כואב לי להיות יהודי

ORrrr

Recommended Posts

ORrrr

אם כבר לי כואב יותר להיות יהודי בגלל שיש לנו עם *** שהולכים ושוכחים מה הם וזה יהודי

שזה עם קטן שלא כלכך אהוד בעולם מאז היווצרו בנוסף לכך ש60 שנה קודם היה ללא מדינה לא מגובש

ועבר ארועים קשים

אני עצוב להיות יהודי ומקווה שיום אחד שוב יעשו שואה לכולנו (רק מייחל בעיקר לעיוורים שבנינו סבל רב יותר) על מנת שיתעוררו מתישהו

לא תמיד הכל טוב ויפה ... אבל החשיבה שמדינה פלסטינית תועיל לנו אנשים פשוט מפגרים

אני לא מגיע מהשקפה ימנית אני מקבל על עצמי מה אני ומה האבות שלי עשו כדי לחיות פה וחשוב שתתעוררו

כואב לי שיהודים הולכים ומפגינים נגד המדינה שלהם ונגד העם שלהם

נכון אולי התגובה שלי קשה אבל אני נגעל מאנשים שמבחינתי לא באמת יהודים כי אתם לא מציגים שום מאפיין יהודי

ולהוא שכתב שהוא מתבייש להגיד שהוא יהודי אז לך לעזאזל או לפחות תעזוב את המדינה הזאת גם ככה התנאי מחיה טובים יותר בחו"ל

בתקווה שלא תצנזרו את בתגובה שלי אני מקווה שהיא תחלחל לחלקכם למוח

אין לנו ארץ אחרת ואין לנו אדם חוץ מאותנו חשוב שתקלטו שאתם מה שאתם יהודים או שםשוט תכחישו את זה גמרי ותעלמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ORrrr

אם כבר לי כואב יותר להיות יהודי בגלל שיש לנו עם *** שהולכים ושוכחים מה הם וזה יהודי

שזה עם קטן שלא כלכך אהוד בעולם מאז היווצרו בנוסף לכך ש60 שנה קודם היה ללא מדינה לא מגובש

ועבר ארועים קשים

אני עצוב להיות יהודי ומקווה שיום אחד שוב יעשו שואה לכולנו (רק מייחל בעיקר לעיוורים שבנינו סבל רב יותר) על מנת שיתעוררו מתישהו

אני לא מגיע מהשקפה ימנית אני מקבל על עצמי מה אני ומה האבות שלי עשו כדי לחיות פה וחשוב שתתעוררו

נכון אולי התגובה שלי קשה אבל אני נגעל מאנשים שמבחינתי לא באמת יהודים כי אתם לא מציגים שום מאפיין יהודי

ולהוא שכתב שהוא מתבייש להגיד שהוא יהודי אז לך לעזאזל או לפחות תעזוב את המדינה הזאת גם ככה התנאי מחיה טובים יותר בחו"ל

אין לנו ארץ אחרת ואין לנו אדם חוץ מאותנו חשוב שתקלטו שאתם מה שאתם יהודים או שםשוט תכחישו את זה גמרי ותעלמו

הנתון הזה ממש מוסיף לגאווה שלנו:

http://www.pbbans.com/mbi-view-all-ro2-bans-40.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ORrrr

ועבר ארועים קשים

אז... אתה נאצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עניין של גישה... יש אנשים שלא אכפת להם מטעויות של אחרים רק מטעויות שלנו.. להיות בנאדם זה לטעות לפעמים.. אז בטח שבתור מדינה אתה טועה..

זה הכל עניין של גישה אם אנשים מעדיפים להתעלם מרעות העולם ולהתמקד ברעות של אני לא רוצה אותם במדינה שלי..

אם אנשים יכולים להתחשב בזה שאנחנו מדינה קטנה שעוברת הרבה כל הזמן ולא רק אנחנו הבאנו את עצמנו למצב שאנחנו בו היום אלא מכורח הדברים ושנאת החינם שיש למוסלמים כלפינו אנחנו איפה שאנחנו נמצאים, אז כן ירבו.

כמובן שאני גם לא מעוניין באנשים שמתעלמים מטעויותינו והרעות החולות של עצמנו.

בסופו של דבר זה מכלול של הרבה דברים רק שבנאדם שפוי יראה את התמונה הכוללת ויבין שגם למדינת יש זכות להתקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

ברצינות?

שתי עובדות בשבילך:

1. מוחמד הגיע לירושלים על היצור המכונף שלו והעיר היא השלישית בקדושתה למוסלמים (או משהו כזה)

2. מסגד אל אקצה וכל המסגדים בירושלים פה לקישוט אני מניח.

ברצינות.

1. ירושלים לא מוזכרת בקוראן בשום מקום ובשום צורה. אז מה יש? ישנה סורא שמספרת שאללה לקח את מוחמד למסגד הרחוק (אל אקצא) והראה לו שם ניסים. המסגד הזה היה בסעודיה, ליד מכה. אלא מה, אחרי מותו של מוחמד פרצה מלחמת אזרחים ואי אפשר היה לעלות לחג', אז "שיפצו" את הסיפור והעבירו את אל אקצא לירושלים. למה? כי למוסלמים יש רגשי נחיתות למול "האחים הבכורים" ביהדות ובנצרות והם לא מפספסים הזדמנות לדרוס את המקומות הקדושים שלהן. בתקופתו של מוחמד בכלל לא היה שם מסגד! השיפוץ הזה אינו חלק מהקוראן, הוא מהחדית' בלבד (התורה שבע"פ).

כשמלחמת האזרחים נגמרה, המסגד בירושלים ננטש. הוא קיבל שוב הילה של קדושה רק כשמישהו אחר השתלט על העיר (צלבנים ויהודים).

2. יש מסגדים בכל מקום שבו יש מוסלמים. יש כנסיות בכל מקום שבו יש נוצרים. יש בתי כנסת בכל מקום שבו יש יהודים. אז?

מה זה משנה מאיפה הערבים הגיעו, מבחינתך הם הגיעו מירדן, מבחינתם אתה עלית מפולין כך או כך לפני 150 שנה הארץ הזאת הייתה דיי שוממת.

זה עדיין לא משנה את העובדה שיש לך 4 מיליון "ערבים" בגדה ובעזה, עוד מספר דומה שטוענים שגנבת להם את הבית, ומה מיליון חצי היום שגרים במדינה כאזרחים, שלא נדבר על הכמה מאות מיליונים שיש בכל הסביבה.

יאללה, תגיד ישר שיש מאה מיליארד פלשתינאים וגמרנו! למה לאט לאט?

כל המספרים שלך מוגזמים. אפילו הרש"פ לא טוענת שיש 4 מיליון בשטחים, הם מסתפקים ב- 3.5 מיליון. לפי מחקר ישראלי-אמריקאי (של מכון מחקר ימני) יש רק 2.5 מיליון. גם אין מיליון וחצי פלשתינאים אזרחי . מהצד השני יש שישה או שבעה מיליון "פליטים", שכמעט כולם מעולם לא ראו את מבפנים וכמעט לכולם יש מגורי קבע.

לא לגמרי נכון. המחתרות אף פעם לא פוצצו מלונות בשביל לרצוח, חצי שעה לפני הפיצוץ המיועד, מנהל המלון היה מקבל טלפון, שבוא אומרים לו לפנות את כולם כי יש פצצה במלון.

אפילו זה לא.

לא "פוצצו בתי מלון" - פוצצו אגף בבית מלון אחד ששימש כמפקדה בריטית. וכן, נמסרה הודעה, אבל הבריטים טענו שהיא הגיעה מאוחר מידי. אגב, משהו שאוהבים לשכוח: פיצוץ המפקדה במלון המלך דוד היה בהוראת ההגנה. האצ"ל והלח"י היו רק "קבלני הביצוע" של ההגנה בפעולה הזו, מה שלא הפריע להגנה לצאת כנגד האצ"ל והלח"י על הפעולה עליה ההגנה עצמה פיקדה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאוד בקיא בחומר, אך אני יודע בוודאות שירושלים היא המקום השלישי בקדושתו למוסלמים.

הנה קצת חומר קריאה עבורך-

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%9D#.D7.91.D7.90.D7.A1.D7.9C.D7.90.D7.9D

http://lib.cet.ac.il/pages/item.asp?item=3374&kwd=2955

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוחמד אולי לא הגיע באמת לירושלים (סביר להניח) ואולי בני לא באמת יצאו ממצרים

כל זה לא רלוונטי

אם ירושלים היתה מוזכרת בקוראן כולנו היינו מוכנים לוותר עליה? איזה מין כבוד בכלל יש לנו לקוראן?

למי אכפת אם זה אמיתי או לא? יש מספיק אנשים שמאמינים שזה אמיתי שלא ישתכנעו אחרת.

ככה שזה לא רלוונטי.

זה כמו הטיעון על זה שלא קיים עם פלשתינאי- אולי מבחינה היסטורית לא היה קיים דבר כזה

אולי אפילו אנחנו עזרנו ליצור איתו בעל כורחנו, אבל יש כמה מיליונים שטוענים שהם חלק מהעם הזה

ואולי מחר הם יקבלו הכרה מהאו"ם, אם אנחנו אוהבים את זה או לא.

זה סתם להלחם בתחנות רוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF מעלה כאן נקודה חשובה (בלי כוונה, אני מניח) - שקר שחוזרים עליו מספיק פעמים הופך לאמת, בעוד שהאמת הנגדית שלא חזרו עליה מספיק הופכת לשקר. כיום זה המצב גם בנוגע לירושלים וגם בנוגע לפלסטינאים. אם נפסיק לעזור השרשת השקרים הללו (שבינתיים הפכו לאמת כדבריך), אולי ביום מן הימים ה"שקר" שלנו יחזור להיות האמת - אין עם פלסטינאי, ולמוסלמים אין מה לחפש בירושלים. מה שאתה מציע, לעומת זאת, זה משהו בסגנון "נכון, השקר שלהם הפך לאמת המקובלת. בואו ניכנע ונעזור להם להאדיר את האמת הזו, בתקווה שהם לא ישתמשו בצעד הזה שוב בעתיד בעניינים אחרים וזאת למרות שזה כבר קורה - העלמת זיקתו של עם לארץ , דמוניזציית מעשי צה"ל, הכחשת השואה וכולי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שאם משהו יתקבל בצורה מסוימת וישורש הוא יתפס, זה לאו דווקא אומר שהוא שקר.

אם למשל תסתכל על שווארמה באירופה הם קוראים לזה דונר קאבאב ואנחנו קוראים לזה שווארמה אני מניח שרק שם אחד הוא נכון

אבל מה לעשות פה זה תפס ככה ושמה זה תפס אחרת. זה לא אומר שזאת היתה חלק מתוכנית על של מישהו, העיניינים התגלגלו ככה פשוט.

אז נכון שלפני איזה 100 שנה לא היה כזה דבר פלשתינאי אבל עכשיו יש, גם אם הוא נוצר נטו "כנגד הציונים" העם הזה קיים עכשיו ולא משנה כמה פעמים תגיד שקוראים לזה שווארמה אירופאי עדיין יקרא לזה דונר קאבאב.

עכשיו, אם אתה מציע , למרות שכבר קיים עם כזה לנסות לשכנע את כל העולם שהוא לא קיים בתקווה שבסוף יאמינו לך אז אני מבין, רק שזה לא תוכנית שתעבוד בקלות.

כל עם התחיל איפשהו ומתישהו ולפני זה הוא לא היה קיים (אפילו אנחנו), יותר קל ליצור עם חדש מלהשמיד אחד קיים.

כל מה שאני טוען שאת הויכוח על האם העם הזה קיים היה צריך לעשות לפני 80 שנה ואולי אז היה משהו לעשות בעיניין, היום זה כבר עובדה מוגמרת וזה טיפשי להלחם בה.

כנ"ל לגבי מוחמד וירושלים זה אולי שקר שחזרו עליו מספיק אבל היום אנשים מאמינים בו ולכן ירושלים חשובה להם.

יש מצב שגם א"י לא היתה שייכת ליהודים (אלא תמיד תפקדה כפרובינציה או משהו) ושאנחנו כאן רק כי במשך 2000 שנה אמרו לאנשים שזה מקומנו, מי יודע? בעיני זה לא רלוונטי כי אנחנו כבר כאן ויש מספיק אנשים שהמקום הזה חשוב להם כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היית צודק אם שני הצדדים היו נוהגים באופן זה. בפועל, למוסלמים אין שום בעייה לעוות אמיתות מושרשות היטב - מימדי שואת יהודי אירופה, התמקדותה ביהודים או עצם קיומה, או הקשר של עם לארץ ... ונחש מה - לאט לאט, לפחות בחוגים מסויימים, מצליח להם. נדמה לי שזה מוכיח אמפירית שהטענות שלך אינן עומדות במבחן המציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי משהו שתלוי בצד כלשהו

או שאולי לא הבנתי מה שאתה אומר

ותאכלס תסכים איתי לגבי ההזכרה של ירושלים בקוראן, אם היא כן היתה מוזכרת היתה מוכן לוותר עליה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בתנ"ך ירושלים נכבשה ע"י דוד מהיבוסים אם אינני טועה(או איזשהו עם כנעני אחר),

כלומר גם לעמים נוספים, גם למוסלמים וגם לנו יש איזושהי זיקה היסטורית לעיר הזאת.

לכן, אין ברירה אלא להכריע את הבעלות על ירושלים על ידי מלחמה,

והמנצח במלחמה, יחזיק בה(ע"ע, ישראל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...