כואב לי להיות יהודי - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כואב לי להיות יהודי

ORrrr

Recommended Posts

זהה לחלוטין?

אמרתי לך ראה מה היו מעשיהם של עממי כנען באופן שיטתי וללא שום מצפון לחזור ממעשיהם.

שים קבוצת אדם כאלה היום .... וראה שכל מדינה נאורה תכריז עליהם כארגון יותר מטרור ודינה מוות.

להתפוצץ באוטובוס מלא בנוסעים זה לא מעשה מספיק נורא בשבילך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה מביא מקרים של קיצוניים ההולכים בטרור שם.

בעמי כנענן כולם היו מושחתים מהיסוד... גם כל ילד מושתת על ידי רצח ,שוד ,לקיחת איברים, זנות שלא חלמת וכו'...

(שוב, כמובן אדם שחוזר בו, אסור לגעת בו .)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 3000 שנה רצח עם היה פעולה לגיטימית - לא היו אז חוקים או זכויות. בכל מקרה היהודים לא הרגו אף אחד איזה 2000 שנה הבן אדם האחרון שנשפט למוות ע"י סנהדרין מת מזקנה. על פי היהדות אסור להרוג אדם או אפילו חיה . האנשים היחידים שמותר להרוג וצריך להרוג הם העמלק - עם שלא קיים יותר מ2000 שנה. הבעיה היחידה עם מצוות רצח העמלק היא שזה פתוח לאינטרפטציה אבל לא סביר שזרם יהודי מרכזי יכריז על איזה עם כעמלק.

לגויים לרוב יש סטנדרטים הרבה יותר נמוכים מאשר ליהודים אבל הם משתפרים עם הזמן. עדיין יש המון יהודים שלא מכירים את הדת שלהם וסוטים מדרכי המוסר אבל זה לא עד כדי כך נפוץ.יהודים היו פספיסטים המון זמן וזה לא היה מקובל בעולם שיהודי יאחוז בנשק או יגן על עצמו אבל במלחמת העולם השניה זה השתנה. היהודים השכילו שאם הם לא יגנו על עצמם אף אחד לא יעשה את זה. בגלל זה מדינת ישראל סופר פרנואידית ולא שמה בכלל על חוקים וסטנדרטים בינלאומיים. אחד הדברים שלא ממש מקובלים בעולם שישראל עושה זה לרגל על בעלי ברית. ישראל זאת מדינה שלא סומכת על אף אחד חוץ מעצמה.

האמריקאים חברים שלנו באופן טבעי . לגרמנים יש הרבה רגשי אשם והם גם חברים שלנו. אם אתם שואלים אותי החברים האמיתיים של ישראל הם האנשים מצ'כיה/סלובקיה שסיפקו לנו כמויות גדולות מאוד של נשק בזמן הקמת המדינה. הצרפתים די בסדר איתנו (עזרו לנו עם הכור) וגם האיטלקים כרגע בסדר. שמעתי שהסינים מעריצים יהודים ואני די בטוח שאנחנו ביחסים מאוד טובים עם יפן.

לא כדאי לעולם להכניס את ישראל לברית של מצורעים כי יש לנו קצת . בכל מקרה בכל מלחמה נגדינו התוצאה היתה תמיד הפסד וזה כנראה לא הולך להשתנות בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם פלסטינים כבשו בכוח ארץ לא להם. וארץ פנתה אליהם לפנות את האיזור ללא שום מלחמה.

אז לפי השוואה (זהה לחלוטין), האם עלינו לעשות שואה לעם הפלסטיני, כפי שבני עשו לעמי כנען?

קודם כל לפני קום המדינה היו פה בקושי ערבים ובטח לא בכמות הזאת..

הם הסתננו לארץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וזף הלר שכתב את מלכוד-22 היה יהודי והדמות יוסריאן למעשה יכולה לייצג את הפוסט הראשון לא רע:

"They're trying to kill me," Yossarian told him calmly. "No one's trying to kill you," Clevinger cried.

"Then why are they shooting at me?" Yossarian asked.

"They're shooting at everyone," Clevinger answered. "They're trying to kill everyone."

"And what difference does that make?"

היהודי להרבה עמים הוא הסיכוי היחיד להסכים על משהו אז כשקוראים לנו עם הנבחר, זה כנראה גם לתפקיד הזה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לפני קום המדינה היו פה בקושי ערבים ובטח לא בכמות הזאת..

הם הסתננו לארץ..

תגיד לי אתה באמת מאמין לזה? מה זה מבחינתך קום המדינה, כי ממרשם האוכלוסין הכי עדכני של האימפריה האות'מנית היה פה רוב ערבי, ממרשם האוכלוסין הבריטי היה פה רוב ערבי, מרשם האוכלוסין האחרון בערך שמראה על רוב "יהודי" היה מהמאה ה-16, וגם זה כי הוא הקיף מספר מאוד מצומצם של אזורים שהצלבים שלטו בהם.

מה זה משנה מאיפה הערבים הגיעו, מבחינתך הם הגיעו מירדן, מבחינתם אתה עלית מפולין כך או כך לפני 150 שנה הארץ הזאת הייתה דיי שוממת.

זה עדיין לא משנה את העובדה שיש לך 4 מיליון "ערבים" בגדה ובעזה, עוד מספר דומה שטוענים שגנבת להם את הבית, ומה מיליון חצי היום שגרים במדינה כאזרחים, שלא נדבר על הכמה מאות מיליונים שיש בכל הסביבה.

זה לא משנה מאן הם הגיעו ולמה הם ברחו, יש לך מיליונים של אנשים שדופקים לך על הדלת, וגם אם אף אחד לא הכריח אותם לברוח זה לא פותר את הבעיה, זה לא גנון פה, התרוץ של אבל הוא זרק את הצעצוע אז אני לקחתי לא עובד.

בעיית הפליטים צריכה להפטר, הבעיה שההתעלמות של מהפליטים רק מחמירה את הבעיה מצד , צריכה להכיר בהם בפליטים וללכת לאום שיכיר בהם כפליטים, ויכריח את כל הערבים להכיר בהם כפליטים.

כרגע הפליטים הפלסתינאים נהנים מסטטוס מאוד מיוחד ששום פליט אחר לא מקבל, אין הגבלת זמן, אין הגבלת דורות, והמדינה שמאכלסת אותם לא מחוייבת לשלבם בחברה כמו כל פליט אחר.

הבעיה היא שהימין בארץ מעדיף לטמון את ראשו בחול בדיוק כמו השמאל וחושב שאם הוא מתעלם הבעיה תעלם.

שהפלסתינאים יכזירו על המדינה, והלוואי הלוואי שארצות הברית לא תתן וטו, נראה אותם ממשיכים עם זה, ונראה אותם טוענים שהפליטים צריכים לחזור לארץ .

הכזרת מדינה פלסתינאית באום רק תשרת את ישראל, הרי ברור שהם לא יוכלו באמת להקים מדינה ויקרסו או יבטלו את ההכרזה, גם אם כן ישראל תקבל גבולות מוצהרים ומקובולים היום אפילו הקו הירוק לא נחשב כגבול בין לאומי(ובטפשוטה של ישראל ששמה אותו על השולחן מלכתחילה הפך לגבול "המקוביל") הערבים בכל הסכם הפסקת אש התעקשו על לשים את כל הגבולות כזמניים בלבד וללא שום הכרה חוקית.

הסטטוס של ירושליים גם הוא בעייתי, אז שהערבים יכריזו על מדינה עם ירושליים המזרחית בתור עיר בירה, ישראל תוכל לתבועה הכרה גם היא בירושליים כעיר בירה, כיום אף מדינה לא מקבלת רשמית את ירושליים כעיר בירה ורק ארצות הברית מחזיקה קונסוליה שמה.

הכרזה של מדינה פלסתינאית גם תאפשר לישראל לתבוע את הפלסתינאים על כל פעולת טרור בבית המשפט הבין לאומי לצדק, תאפשר לה להפעיל סנקציות נגד המדינה, תאפשר לה להכיר במדינה כמדינה אוייב דבר שימנע מהאום להתערב בצורה חד צדדית(אסור לישיבה הכללית להתערב באופן חד צדדי במלחמה בין 2 מדינות ריבוניות), ויאפשר למועצת הבטחון לפעול כנגד הרשות הפלסתינאית.

ובמקרה הכי טוב שבו הפלסתינאים יחזרו בהם מההצהרה כמו שהם עשו ב89 או 88 זה שוב רק יחזק את מעמדה של ישראל בכך שהם לא מעוניינים בשלום, ולא מעוניינים בפתרון של 2 מדינות ל2 עמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול אפשר להבחין בשלוש תפיסות "עולם" של אנשים, ואני מדבר בעיקר בארץ

אחת שאנחנו אשמים והצד השני מסכנים, משמע לא משנה מה, המוח לא מסוגל לתפוס צדק כלשהו מהבחינה שלנו גם אם זה ברור שיש צדק.

השניה היא לראות את הדברים באופן הפוך, שאנחנו פועלים בסדר גמור והצד השני משקר מזייף משחק ועושה מניפולציות.

השלישית היא לראות את הדברים באופן אובייקטיבי שקול ורחב שזה שילוב של השניים, כלומר להבין מצד אחד את הדרך שלנו שהיא צודקת להבין שאנחנו לא באים להתנקל לאף אחד ולהבין שהצד השני לא מסכנים כמו שכולם מנסים לעשות מהם ומצד שני להבין שבני אדם עושים טעויות ובדרך טבעית יש תקלות ויש החלטות לא אידיאליות לפעמים.

תפיסה ראשונה נקשרת לאנשים בעלי געות פוליטיות מהצד השמאלי של הסקאלה, כאשר הם אנשים טובים, מוסריים, רוצים לטובת כולם רוצים צדק רוצים שווין ולא לאלימות. רק מה, שאולי זה נכון שהם רוצים לטובת כולם, פרט לעם שלהם כי המוח לא מסוגל לתפוס שאנחנו צודקים באיזושהיא דרך.

תפיסה שניה נקשרת לאנשים בעלי דעות פוליטיות מהצד הימני של הסקאלה, כאשר מבחינתם רק אנחנו צודקים, ואנחנו גם צריכים לעשות הכל בשביל שנמשיך להיות צודקים.

התפיסה השלישית נקשרת, מן הסתם, לדעות ממרכז הסקאלה.

ישראל מורכבת מאוכלוסיה שמתחלקת לפי סקאלה דיי רחבה עם הקצה הימני, עוברת במרכז מגיעה לקצה השמאלי וקצת אחרי השמאלי יש את שונאי ישראל שכוללים ערבים (גם ישראלים למשל http://www.mako.co.il/news-military/security/Article-2483de36d8b6231017.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=565984153) ועוד כל מיני אנשים גם יהודים גם נוצרים וכו.

יש גם את האנשים שמנסים להתרחק מהפוליטיקה ולא נוקטים בשום עמדה.

המטרה שלנו כעם צריכה לקרב את הקצוות שאפשר להסתכל על זה כסטיות או קפיצות רציפות מפונקציה, שלצורך העניין נקרא לה צדק או מוסר.

אם אנחנו כעם יהודי רוצה לשרוד אני חושב שזה חיוני לעשות את זה כמה שיותר מהר כי כשיש אוייב מבחוץ, אפשר להלחם בו רק כאשר אין אוייב מבפנים - האוייב שנקרא עם מפולג.

עכשיו רק לסבר את האוזן, אני לא דתי, אין לי זיקה דתית, אני חילוני טהור, אני כמו שאתם בוודאי ניחשתם אני במרכז מבחינת דעותי הפוליטיות, אני סטודנט ואדם נורמטיבי לא עשיר אפילו לא עמיד, אבל לא עני.

כל חיי הייתי אדם מופנם, אדם שלא מתבלט, אדם שקט שרק בוחן את הסביבה, לומד אותה, וחיי את החיים שלו.

בצבא הייתי בשריון לחמתי בלבנון השניה אני אוהב את הארץ שלנו ואני רואה איך אנחנו בתור עם ובתור יהודים, שוב נופלים בפח העולמי שמנסים לזרוק אותנו אליו.

אם פגעתי במישהו אני מתנצל, אני רק מביע את דעותיי, יש אנשים שיסכימו איתי, יש אנשים שלא, יש אנשים שגם לא ירדו לסוף דעתי כמו כמה מהאנשים שכבר הגיבו וחושבים שאני לא יודע כלום כי יש להם השקפת עולם שונה ממני וזה לגיטימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה תראה לי (ממקור אמין - ספרים, מאמרים, ארכיונים הסטוריים מבוססים) עם שכולו עשה מעשים מושחטים מהיסוד

"לא מצינו בשום ספרות מיתולוגית של הקדמונים מידה גדושה כל כך של שפיכות

דמים ופריצות מינית כמותה של הספרות הכנענית, והתמונה העולה מתוך

אסופותיו של פילון מגבל היא אפילו חריפה מזו שמצינו בספרות האפית", אנצ"מ

ערך כנען עמ' 201

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום ניגש אלי ברחוב בנאדם דתי.

הוא אומר לי "שלום, אתה יהודי?". "יש מצב" עניתי לו. "לא, אני רציני" הוא השיב לי. אז שאלתי אותו למה אכפת לו. הוא בתגובה עונה לי, תוך כדי שמצביע על איזו תמונה או קרש (לא ממש שמתי לב מה הוא החזיק ביד), "אני מחפש בנאדם לא יהודי, כדי לתת לו במתנה את זה".

WTF?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצויין הרבה פעמים גם בתנ"ך , אך הוא רצה מקור חילוני.

אדם שמחפש תירוצים -תמיד ימצא לעצמו ,שום מקום לא יספק אותו (אפילו לא אנציקלופדיה )

אבל אתה לא מביא מאינציקלופדיה!!

איפה המקור החילוני? תראה לי!

הוא אומר לי "שלום, אתה יהודי?". "יש מצב" עניתי לו. "לא, אני רציני" הוא השיב לי. אז שאלתי אותו למה אכפת לו. הוא בתגובה עונה לי, תוך כדי שמצביע על איזו תמונה או קרש (לא ממש שמתי לב מה הוא החזיק ביד), "אני מחפש בנאדם לא יהודי, כדי לתת לו במתנה את זה".

WTF?

אתה אמיץ אתה, אני בחיים לא אודה שאני לא יהודי בפני סתם איזה מישהו ברחוב.

הספיק לי שלא מזמן בדיון שהתעורר בנסיעתי ברכבת על סמארטפונים(סמארטפונים למען השם!!!)

אחת המשתתפות בדיון(זקנה דוסית) החליטה לתחקר אותי האם אני יהודי,

ברוב טיפשותי התוודתי שאני לא, איזה שטיפה חטפתי :facepalm:,

עוד שנייה אמרו לי ״או להתגייר, או לתנורים״.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF?

חח מה?!? איפה זה קרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל הזמנים (עד התקופה המודרנית) כולם הרגו את כולם. גם לפני קום המדינה, יהודים פעלו כקבוצת טרור נגד הבריטים.

לא לגמרי נכון. המחתרות אף פעם לא פוצצו מלונות בשביל לרצוח, חצי שעה לפני הפיצוץ המיועד, מנהל המלון היה מקבל טלפון, שבוא אומרים לו לפנות את כולם כי יש פצצה במלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...