כואב לי להיות יהודי - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כואב לי להיות יהודי

ORrrr

Recommended Posts

כשמסתכלים ומדפדפים בדפי ההיסטוריה, עוברים מכיבושים שונים וטבחים שונים של כל מיני מדינות מאז קום האדם.

העם היהודי מאז ומתמיד היה זה שנרדף על זה אין עוררין ואין אחד שלא יסכים.

עכשיו כשמסתכלים על הדפוס של איך נוצרות מדינות גדולות וחזקות אפשר לראות יפה מאוד שהתהליך הוא פשוט:

יש אינטרס מסויים אם כלכלי או גאורפי/אסטרטגי, לוקחים את הצבא, נלחמים וכובשים.

ארץ היא אולי אחת מהארצות שראתה הכי הרבה מלחמות במהלך ההיסטוריה שלה, בגלל היותה קדושה לשלושת הדתות הגדולות על פני כדור הארץ, ועברה הרבה ידיים.

עכשיו אני מסתכל אחורה ומבין היום את ההבדל בין היהודים לשאר העולם.

מאז שנכנסו למדינה המקוללת הזאת סליחה על המילה, מנסים לטבוח להרוג אותנו ולכבוש אותנו, אבל הפתעה, נהיינו חזקים מספיק בכדי לשרוד.

עכשיו אני מגיע לנקודה:

מצד אחד הרבה מאוד אנשים בעולם, ממשלות, רדיקליות ולא רדיקליות, מליוני אזרחים, מסתכלים עלינו היהודים ושונאים אותנו שנאה כל כך גדולה, שאם היה מתאפשר להם היו מבצעים בנו טבח עם כמו שההיסטוריה הוכיחה שמדינות מסביב לעולם מסוגלות לו.

מצד שני יש אותנו, הישראלים, שחיו במדינה הזאת תמיד, עברו בה היסטוריה של שנאה ונסיון כיבוש, והרוויחו את אדמתם ביושר ומוסריות כפי שאפשר לצפות ממלחמה.

לא התנהגנו כמו שהיינו מצפים משאר העולם לתנהג.

לא טבחנו ולא גירשנו וא עשינו כלום לערבים פשוט נתנו להם לחיות בשלום, נתנו להם לחיות תחת שלטוננו, נתנו להם להנות מהטבות של מדינה מצליחה דמוקרטית ומודרנית מה שלא היו מקבלים באף מדינה מוסלמית אחרת, מצד אחד, ומצד שני לשכנינו שלא נמצאים תחת שלטוננו אנחנו מספקים שירותים הומניים כמו חשמל מים, תרופות, בתי חולים.

אבל אנחנו יודעים שזה לא מספיק טוב לחלקם. הם רוצים את כל המדינה מאז ומתמיד.

אז הם הוציאו את התיסכולים שלהם עלינו בצורת טרור, פיגועים, טילים.

הם רואים שזה לא עוזר אז יש דרך יותר קלה:

בואו נהרוס את מבפנים, בואו נקים מדינה, בואו נגיד לעולם שאנחנו כבושים מסכנים שמבצעים בנו פשעי מלחמה, ונשכנע את כולם שאנחנו האנדרדוג וישראל היא מקור הצרות של העולם.

בשורה תחתונה, מאז ההיסטוריה של האנושות או יותר נכון של הדתות, היהודים הם העם הכי מוסרי, הכי משגשג, והכי נרדף, וזה אף פעם לא פסק.

ובתור יהודי, כשאנשים מרחבי העולם נותנים לגיטימציה להרוס אותי אני מרגיש חלש, אני מרגיש טוב טוב את המושג בטבע, החזק שורד.

החזק זה הערמומי, זה שלא מפחד ממוסריות זה שמשתמש בכל האנרגיה שלו על מנת להפיל את אויבו וזה שהפך מעשים לא ליגיטימיים בעיני העולם ללגיטימיים וההפך.כואב לי, נמאס לי, זה מתסכל אותי בכל כך הרבה רמות שזה מפריע לי לתפקוד היומי כי למה שאני ארגיש בנוח בעולם שלא רוצה אותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בתקופת התנך לא היה כזה דבר מוסרי, כולם הרגו את כולם, אני מדבר על היסטוריה יותר מוקדמת למה שנהפכנו להיות ולמה שאחרים לקח להם יותר זמן ולמה שחלק עוד לא הגיעו לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תנסה למצוא הרבה היגיון בעולם לגבי הנושא של יהודים והרדיפה שלנו במהלך כול ההיסטוריה.

אנשים עיוורים ובורים שלא מסוגלים עוקבים אחרי כאלה עם לשונות כסף ולצערינו לא צריך לחפש יותר מדי קשה כדי להבין שאנשים מחפשים כיום כבשה שחורה כדי לתלות בהם את צרותיהם או צרות מדינתם.

אין הרבה מה לעשות בנידון,אפילו עם כול ההסברה והכוונות הטובות לא תצליח לשכנע את כול העולם או את רובו לפחות לא לשנוא אותנו מסיבה כלשהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לזה כל מני הסברים לא מזמן מישהו שלח את israel is a rogue state .

אם אתה רוצה את ההסבר הדתי לכל העסק תחפש הרצאות של אמנון יצחק. הוא מחזיר בתשובה המונים אבל מה הוא מסביר את הדת היהודית במילים פשוטות. למשל בסרטון שלו שהוא הסביר על השואה הוא אמר שהיא קרתה בעיקר בגלל התבוללות ושהכל כתוב בספר דברים בתנ"ך ובעוד מקום. הוא טוען שכדי לחסוך ליהודים החוטאים אין סוף גיגולי נשמות בשביל תיקונים אלוהים החליט לחתוך ושלח 6 מיליון איש ישר לגן עדן. היתר יעברו תיקונים ועונשים במשך חיהם ובגילגולים הבאים.

הוא גם הסביר בהצאה אחרת איך היהדות מאמינה בגיגול נשמות. אין שום גהינום ביהדות - או שאתה מגיע לעולם הבא או שאתה מתגלגל חזרה לעולם הזה. אם אתה עושה הרבה חטאים אז בגילגול הבא יסדרו לך הרבה עונשים וגם בגילגול הזה. בגלל זה אנשים מאוד דתיים מעדיפים לקבל את כל מה שהם מקבלים כרצון אלוהים . אתה בטח שמעת את האימרה "הכל לטובה".

אני בכלל לא דתי ובטח יסדרו לי כמה תיקונים בגילגול הבא שלא יהיה לי משעמם.

אגב בגלל שמתנכלים ליהודים במשך הרבה זמן אנשים שמחפשים הסברים חוזרים בתשובה כי קשה מאוד להסביר את זה והחיים נהיים פשוטים יותר כשאתה נותן למישהו אחר את ההגה (שום דבר לא אשמתך - הכל משמיים).

שונאים יהודים בעולם. תתרגל זאת העובדה. הסיבה לשנאה היום היא בעיקר פרופוגנדה ערבית שלא בהכרח תמשיך לנצח. אנחנו במדינת בטוחים בצדקת דרכינו ומנסים עד כמה שאנחנו יכולים לא לאבד צלם אנוש. היא באמת אור לגויים חלקם פשוט כפויי טובה והיתר נגררים. הבעיה העיקרית של היא שאנשים כבר לא יודעים לזהות אנטישמיות ושנאת לא נחשבת לאנטישמיות למרות שכל מה ששונאי ישראל אומרים הוא אנטישמי. הם רק מחפשים דרכים להשמיד אותנו.

אגב כדאי לך לראות את הנאום של ביבי בקונגרס הוא ממש טוב :

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורה תחתונה, מאז ההיסטוריה של האנושות או יותר נכון של הדתות, היהודים הם העם הכי מוסרי, הכי משגשג, והכי נרדף, וזה אף פעם לא פסק.

להשמיד את רוב עמי כנען זה מוסרי מבחינתך?

ומה בנוגע ל"הרגו גם את החיות של הגויים" (מזכיר את הכתבה היום על החיילים הסורים והחמורים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקופת התנך לא היה כזה דבר מוסרי, כולם הרגו את כולם, אני מדבר על היסטוריה יותר מוקדמת למה שנהפכנו להיות ולמה שאחרים לקח להם יותר זמן ולמה שחלק עוד לא הגיעו לשם.

בכל הזמנים (עד התקופה המודרנית) כולם הרגו את כולם. גם לפני קום המדינה, יהודים פעלו כקבוצת טרור נגד הבריטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תנסה למצוא הרבה היגיון בעולם לגבי הנושא של יהודים והרדיפה שלנו במהלך כול ההיסטוריה.

אנשים עיוורים ובורים שלא מסוגלים עוקבים אחרי כאלה עם לשונות כסף ולצערינו לא צריך לחפש יותר מדי קשה כדי להבין שאנשים מחפשים כיום כבשה שחורה כדי לתלות בהם את צרותיהם או צרות מדינתם.

אין הרבה מה לעשות בנידון,אפילו עם כול ההסברה והכוונות הטובות לא תצליח לשכנע את כול העולם או את רובו לפחות לא לשנוא אותנו מסיבה כלשהי.

מצד שני, יש המון בורים יהודים בארץ שעל כל פיפס צועקים "הגוים האלה", "אנטישמים" - לא משנה מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להשמיד את רוב עמי כנען זה מוסרי מבחינתך?

ומה בנוגע ל"הרגו גם את החיות של הגויים" (מזכיר את הכתבה היום על החיילים הסורים והחמורים)

בכלליות יש להבדיל בין מעשה יהודים לצווי בתורה.

בהחלט.אחרי שתלמד את כל הסוגיה אולי תבין ( זה אתה שכבר שוחחתי איתך, בקישור. כבר שכחת ).

זה רק על הקצה.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=489369.40

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=374350.msg3955139#msg3955139

מי שמכיר את הסוגיה היטב יודע את היסוד החשוב הטמון בה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4019702,00.html

בכל הזמנים (עד התקופה המודרנית) כולם הרגו את כולם. גם לפני קום המדינה, יהודים פעלו כקבוצת טרור נגד הבריטים.

יהודים מעולם לא הרגו סתם ככה, ואף פעם בתנ"ך בני מעולם לא נהלו מלחמה הקשורה בדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהודים מעולם לא הרגו סתם ככה, ואף פעם בתנ"ך בני מעולם לא נהלו מלחמה הקשורה בדת.

על פי מה שזכור לי משיעורי התנך, אלוהים זה שציווה על בני לצאת למלחמה מול עמי כנען, ואלוהים הוא שציווה לעשות שואה לרוב העמים שישבו בכנען - לשחוט גברים, נשים, ילדים, ואפילו את כל החיות (להזכירכם - חיילים סורים טובחים בחמורים, היום בynet).

גם ערבים מעולם לא הרגו סתם ככה. הם עשו זאת בגלל שמישהו אמר להם, או מישהו ששתף להם את המוח. (בדיוק כמו עם עמי כנען ובדיוק כפי שמישהו ציווה עליהם לפני קום המדינה). אני לא מנסה להאשים פה את האנשים שבזכותם אנו חיים פה, אבל אני כן מנסה להסביר שלכל דבר יש סיבה. ושאנחנו היהודים לא כאלה מלאכים וצדיקים, כפי שפותח הדיון ניסה לתאר אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שמתי קישורים? ( אחד מהם עוד התנהל איתך, אתה לא מצפה שזה יחזור על אותו דבר . תעיין שוב ) .

למד מה היו עממי כנען .

ערבים? הקיצוניים רוצים להרוג אותך ללא הבחנה כלל. רוצים להרוג אותך גם אם לא תקבל את דתם.

עממי כנען בכלל כבשו בכוח ארץ לא להם (בני 'שם' ישבו בארץ ), ובני פונים אליהם לפנות את האיזור ללא שום מלחמה ( שוב,למד גם את מעשיהם של עממי כנען המתאימים לפיראטים רצחניים )

כל אדם מעממי כנען החוזר ממעשיו, אסור לגעת בו . וכו'.. וכו'.. ראה בלינקים, כי אני לך אחזור על אותו דבר.

ההבחנה המוטעת שלך שמכלילה זאת לערבים קיצוניים מאוד גרועה ושיקרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם פלסטינים כבשו בכוח ארץ לא להם. וארץ פנתה אליהם לפנות את האיזור ללא שום מלחמה.

אז לפי השוואה (זהה לחלוטין), האם עלינו לעשות שואה לעם הפלסטיני, כפי שבני עשו לעמי כנען?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהה לחלוטין?

אמרתי לך ראה מה היו מעשיהם של עממי כנען באופן שיטתי וללא שום מצפון לחזור ממעשיהם.

שים קבוצת אדם כאלה היום .... וראה שכל מדינה נאורה תכריז עליהם כארגון יותר מטרור ודינה מוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

ברצינות?

שתי עובדות בשבילך:

1. מוחמד הגיע לירושלים על היצור המכונף שלו והעיר היא השלישית בקדושתה למוסלמים (או משהו כזה)

2. מסגד אל אקצה וכל המסגדים בירושלים פה לקישוט אני מניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...