מקלדות מכניות -- ריכוז מידע - עמוד 23 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדות מכניות -- ריכוז מידע

About:blank

Recommended Posts

• תגובות 886
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי החומים יהיו מצויינים עבור המטרות שציינת, אך גם סוויצ'ים אחרים יכולים להתאים.

מעבר לייעוד המוגדר של כל סוויץ' שגם אותו צריך לקחת בערבון מוגבל, קיים הניסיון של המשתמש וחווית השימוש שלו עם הסוויץ' כך שיכול להיות שלאחד יתאימו יותר סוויצ'ים כחולים ואילו לאחר יתאימו יותר החומים למשל. זה עניין סובייקטיבי ונתון לדעה אישית של המשתמש.

לדוגמה הסוויצ'ים הכחולים מוגדרים כמתאימים יותר להקלדה ופחות למשחקים אך לא צריך לשים דגש רב מדי על ההגדרות האלה אלא יותר לראות מה מתאים עבורך ולצרכים שלך כמשתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!

הרגשתי את הכחולים על האריזה של BW בחנות (היא מגיעה עם מקשי החיצים חשופים) ולא כל כך אהבתי את הנק' בה המקש ננעל למרות שהקליק נחמד אבל איך שאני מכיר את עצמי הוא יחרפן אותי בשלב כלשהו...

את השחורים הרגשתי על מקלדת 6GV2 ואני לא מחבב את חוסר הפידבק והכוח הגדול יחסית שצריך להפעיל עליהם.

אם אני מבין נכון החומים הם בדיוק באמצע, אולי הכי קרובים בהרגשה למקלדת רגילה... יש להם את הפידבק אך אין להם נק' נעילה וקליק ולכן אני חושב שזה הסוג שיתאים לי. לא הייתה לי דרך לנסות אותם ולכן הכל בגדר השערה. האם לפי התיאורים שלי סביר להניח שאלו הסוויצ'ים שכדאי לי לחפש?

עניין נוסף, מה הקטע של האדומים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן החומים הם בעלי משוב (Tactile) עדין יותר ביחס לכחולים ובלי הקליק המתכתי שמאפיין את הכחולים אך הם לא לינארים כמו השחורים או האדומים.

בסופו של דבר זה מסתכם בהעדפה האישית שלך וכנראה שלא תדע באמת עד שלא תנסה את המקלדת בעצמך.

פה יש מידע (באנגלית) על הסוויצ'ים האדומים, מקווה שזה עוזר:

http://peterhallam.com.au/which-mechanical-keyboard-switch-should-i-get-cherry-mx-red-keyswitch/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לפי מה שקראתי באמת שחומים תואמים את הדרישות שלי בצורה יותר מדוייקת, מה גם שרשום שם במפורש שהאדומים לא מתאימים למשחקים....

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאלה שטוענים שהאדומים הם הכי טובים למשחקים...

קניתי את ה CM:Storm QuickFire Rapid עם חומים, היא בדרכה אלי. נקווה שהיא כל מה שקראתי בביקורות, אמורה להיות מקלדת סבבה.

אם יהיה עניין אוכל לפרסם או חוות דעת. יש מישהו אחר כאן שמשתמש בה או ב PRO? יש לי שאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאמור אין להשיג Filco בארץ ואין ברירה אלא להזמין מחו"ל.

יש לי ניסיון עם שתי חנויות, מכל חנות הזמנתי מקלדת Filco אחרת.

ממליצה על שתיהן. תבדוק איפה יוצא יותר זול כולל משלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאמור אין להשיג Filco בארץ ואין ברירה אלא להזמין מחו"ל.

יש לי ניסיון עם שתי חנויות, מכל חנות הזמנתי מקלדת Filco אחרת.

ממליצה על שתיהן. תבדוק איפה יוצא יותר זול כולל משלוח.

תודה אני אקנה מהחנות השניה כי מהראשונה כל המקלדות מתחילות ב1000 דולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש ניסיון עם ההמכניות של TT וSS?

בביקורות באוברקלוק הבנתי שהשחורים זה הסוויטצ' האולטימטיבי לגיימינג

המקלדת של TT מאוד לא נוחה.

שחורים לדעתי גרועים למשחקים, הם פשוט נוקשים מידי ומעייפים את האצבעות די מהר.

דווקא החומים נראים לי הכי טובים למשחקים, אני בכלל לא מרגיש את הפידבק בכתיבה אבל במשחקים הוא מאפשר לי ללחוץ על המקש ולהגיע לנקודת ההפעלה מבלי ללחוץ את המקש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...