בעייה עם כרטיס מסך משולב בלוח Asrock דגם H67M. - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה עם כרטיס מסך משולב בלוח Asrock דגם H67M.

ha

Recommended Posts

אם לא בדקת את את הXP, אז על סמך מה אתה מאשים את הלוח?

קרא בבקשה את ההודעה הראשונה בשירשור.

justUser, שוב, הרי זה בדיוק מה שאמרתי. הכשל נובע מבעייה בין הלוח לWINXP או לדריוור. בכול מקרה, פשלה כזו ממש לא אמורה לקרות ואומרת משהו על היצרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה אומר על היצרן? עם כמה יצרנים אחרים ניסית בדיוק את אותו הדבר עם אותה מערכת הפעלה? איך אתה יודע לאמר שזה דווקא היצרן הזה? איך אתה יודע שזה לא תקלה שלא קשורה בכלל ליצרן אלא כך זה יהיה בכל לוח אחר שתנסה את מה שאתה מנסה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, אתה רציני? בוא נניח שכן ואז...

אם מקור התקלה הוא במעבד+צ'יפ סט+מערכת הפעלה אז בוא נעשה משאל:

האם לבעלי מערכת מחשב המורכבת ממעבד Intel i3 S1155 3.1GHz, צ'יפ סט 67 ומערכת הפעלה WinXP SP2 קרתה קריסה בזמן עבודה עם מוניטור בחיבור ברזולוצייה של 1080 * 1920?

אם יתקבלו תשובות חיוביות (למעט לוחות אם של אסרוק) אז זה מוכיח שאתה צודק כי הבעייה נובעת מהמעבד+צ'יפ סט+מערכת הפעלה , אם לא אז לוח האם של אסרוק פשוט דפוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו מה שאתה צריך למצוא זה מישהו כזה...

יש לך פה חברה שמתלוננים על הבעיה שלך עם לוח אסוס, לוח אינטל ושלושה לוחות גיגה בייט שונים...

http://www.tomshardware.com/forum/302818-31-integrated-video-driver-causing-reboot-loop

כנראה שמיהרת להשמיץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"שכחת את האופציה השלישית והסבירה ביותר, יש לך בעיה ב XP" איזו בעייה? דיסק ההתקנה משמש אותי כבר מספר שנים ולהתקנה על מספר לא מבוטל של מחשבים ומעולם לא נתקלתי בבעיה כל שהיא. אשמח אם תוכל להסביר את הטענה המוזרה הזו.

עכשיו מה שאתה צריך למצוא זה מישהו כזה...

יש לך פה חברה שמתלוננים על הבעיה שלך עם לוח אסוס, לוח אינטל ושלושה לוחות גיגה בייט שונים...

http://www.tomshardware.com/forum/302818-31-integrated-video-driver-causing-reboot-loop

כנראה שמיהרת להשמיץ

מהרתי? לא ממש. קריאה של הלינק מעלה כי ישנן מספר תקלות שונות במספר סוגים שונים של ובמספר מערכות הפעלה, לפי הכתוב חלק מהבעיות אכן נפתרו אך לא בצורה מקובלת במיוחד (האטת תדר הלוח, שימוש בדרייור ישן וכו'). לא נראה כי יש פיתרון לבעייה שהעלתי אצלהם. ד"א, לפני שפתחתי את הנושא חיפשתי את התשובה בגוגל (בציון כי הלוח הוא של אסרוק) ולא מצאתי תיאור של התקלה הזו.

אחזור שוב על מה שאמרתי כבר מספר פעמים בעבר, אם הבעייה הייתה נובעת מהמעבד והצ'יפ סט הספציפי הזה אז כל מערכת (ללא קשר ליצרן) באותה קונפיגורציה הייתה אמורה לסבול מאותה בעייה. אם נראה כי הטענה הזו שגויה אז אשמח למצוא הסבר טוב יותר (אם קיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא מצאת בגוגל את התקלה עם הלוח של אסרוק סימן שאתה מקרה חריג.

וזה שוב אומר שמיהרת להשמיץ, כפי שאתה רואה יש תקלות בצ'יפסט הזה עם תאימות ל , כל מיני סוגי תקלות בלי קשר ליצרן הלוח.

עד עכשיו המלצתי בחום על אסרוק בתור חברה ללוחות אם וכשראיתי את הת'ראד רציתי לראות במה מדובר. עכשיו אני יודע שאני יכול להמשיך להמליץ עליהם בלב שלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהליך הסקת המסקנות שלך היה חסר,חפוז ונמהר שלי? לא ממש, מן הסתם לא הבנת או קראת את השירשור.

לא בדקת עם לוח מחברה אחרת אני מאוד מקווה כי אינך חושב שעלי לבדוק את תקינות הדרייורים בדיסק ההתקנה של אסרוק בלוח אם של יצרן אחר...

אם אתה מתכוון לבדיקה על לוח דומה של אותו יצרן אז להזכירך, בוצעה (כפי שכבר כתבתי)

אם אתה מתכוון לבדיקת תקינות דיסק ההתקנה של מערכת ההפעלה אז להזכירך, בוצעו איתו התקנות תקינות בעבר (כפי שכבר כתבתי)

לא בדקת עם OS שונה מוזר, חשבתי כי הזכרתי מפורשות כי בסופו של דבר לוח האם הנ"ל עובד בצורה תקינה עם WIN7 וורסיית ה 32 ביט אך אני רוצה להפעילו עם XP. היי, דווקא כן כתבתי זאת! החמצת?

לא בדקת עם SP שונה דווקא כן (אע"פ שאולי לא ציינתי זאת מפורשות) אבל אם התקנת בעבר XP עם SP2 אז אתה אמור לדעת כי לאחר התקנה הוא מוריד ומתקין את ה SP3, נחש מה? גם עם ה SP3 הבעייה לא נפתרת...

אבל את האשם מצאת... נו, לפחות בדבר אחד אתה מצליח לא לטעות...

justUser, אני לא עוקב אחריך. כשחיפשתי את התקלה הזאת הופנתי לפרומים של אסרוק שגם שם לא ידעו כיצד לפתור זאת. אני לא ממש בטוח כי התקלות ספציפיות לצ'יפסט הזה. להזכירך הרזולוצייה שמפילה את הלוח היא ברירת המחדל לכל טלוויזיית HD מודרנית ואם התקלה נובעת מהמעבד+צ'יפ סט+מערכת הפעלה אז היא הייתה מוכרת היטב במספר רב של מערכות עם המעבד והצ'יפ סט הזה. חוץ מזה בוא ונאמר כי התקלה נובעת מהמעבד+צ'יפ סט בלבד תחת XP, נראה לך סביר שחברה רצינית לא תוציא תיקון קושחה/דרייוור כדי למנוע את התקלה הזו?

בגדול, אני רוכש בעיקר לוחות של אסוס מהרמה הגבוה ביותר (כדי לאפשר האצה רצינית), בפעמים בהן רכשתי לוחות אחרים (Abit, Giga) התאכזבתי. אבל כאן, בסך הכל ... מה אני כבר צריך? לוח בסיסי ביותר וזול עם יכולות אודיאו וגרפיות סטנדרטיות לחלוטין. אהה כן, הוא צריך לעבוד לפי המפרט הבסיסי שלו תחת . דרישות יתר? לא נראה לי. אתה יכול להמליץ למי שאתה רוצה על אסרוק אבל לדעתי האישית לא הייתי לוקח את הסיכון של באג כזה שתוקע את המערכת אלא מוסיף עוד מספר שקלים ורוכש לוח של מהרמה הבינונית-גבוהה (אצלי ספציפית, הדלק שביזבזתי בכל הנסיעות הלוך ושוב יצא יקר יותר מההפרש במחירי הלוחות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהליך הסקת המסקנות שלך היה חסר,חפוז ונמהר שלי? לא ממש, מן הסתם לא הבנת או קראת את השירשור.

בכל השרשור הזה אתה מפגין כשל מתמשך בהבנת הנקרא, התעלת על עצמך בהבנת תגובתי האחרונה

לא בדקת עם לוח מחברה אחרת אני מאוד מקווה כי אינך חושב שעלי לבדוק את תקינות הדרייורים בדיסק ההתקנה של אסרוק בלוח אם של יצרן אחר...

אם אתה מתכוון לבדיקה על לוח דומה של אותו יצרן אז להזכירך, בוצעה (כפי שכבר כתבתי)

אם אתה מתכוון לבדיקת תקינות דיסק ההתקנה של מערכת ההפעלה אז להזכירך, בוצעו איתו התקנות תקינות בעבר (כפי שכבר כתבתי)

כתבתי תקינות דרייורים? לא... כתבתי לוח מאותה חברה? לא, כתבתי מחברה אחרת.... בשאלה זו כתבתי תקינות דיסק התקנה? לא

לא בדקת עם OS שונה מוזר, חשבתי כי הזכרתי מפורשות כי בסופו של דבר לוח האם הנ"ל עובד בצורה תקינה עם WIN7 וורסיית ה 32 ביט אך אני רוצה להפעילו עם . היי, דווקא כן כתבתי זאת! החמצת?

גישת ראש קטן? מדוע שאשאל על WIN7 אם כתבת במפורש שבדקת איתה וזה עבד, ברור לכל שהכוונה לעותק אחר של XP

לא בדקת עם SP שונה דווקא כן (אע"פ שאולי לא ציינתי זאת מפורשות) אבל אם התקנת בעבר עם SP2 אז אתה אמור לדעת כי לאחר התקנה הוא מוריד ומתקין את ה SP3, נחש מה? גם עם ה SP3 הבעייה לא נפתרת...

ושוב הראש הקטן "לא בדקת עם SP שונה" = עם SP2, אם יצא לי להתקין WIN98 כשיצא סביר להניח כי התקנתי עם SP2 ...

אם אתה מודע לעדכון האוטומטי אז אל תאפשר אותו ותראה אם SP2 פותר את הבעיה

אבל את האשם מצאת... נו, לפחות בדבר אחד אתה מצליח לא לטעות...

הפוך גוטה הפוך, אתה הוא זה שטעה, ועוד בכל הסעיפים

תהליך הסקת המסקנות שלך כל כך עקום שאין כל אפשרות כי תגיע למסקנה הנכונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אשכרה התקנת מהדיסק... אני מצטער אבל אתה משתמש לא מנוסה.

נראה לך סביר שחברה רצינית לא תוציא תיקון קושחה/דרייוור כדי למנוע את התקלה הזו?

אתה רוצה שאסרוק יוציאו תיקון למעבדים והצ'יפסטים של אינטל? באמת אבל באמת, זה נראה לך סביר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחרונה, ואני מתכוון לזה.

בכל השרשור הזה אתה מפגין כשל מתמשך בהבנת הנקרא, התעלת על עצמך בהבנת תגובתי האחרונה

כתבתי תקינות דרייורים? לא... כתבתי לוח מאותה חברה? לא, כתבתי מחברה אחרת.... בשאלה זו כתבתי תקינות דיסק התקנה? לא

אז מה כן כתבת? תהיה רציני. אולי אתה בעל חנות מחשבים ויש לך מספיק לוחות בסטוק כדי לשחק איתם, אני לא. גם ככה הרעיון שלך לא ממש מחובר למציאות, הרי בחרתי בלוח הסצפציפי הזה מסיבות שונות (מחיר זול, יכולות ותאימות לגוף קירור ישן) אז למה לי לעבור ללוח אחר? כדי לבדוק אם התקלה מופיעה גם בלוחות אחרים אני לא צריך לרכוש אותם ולהתקין אותם אלא לחפש ברשת. אם אכן הייתה תקלה.. אחזור שובושוב על מה שאמרתי וכתבתי כבר מספר פעמים בעבר, אם הבעייה הייתה נובעת מהמעבד והצ'יפ סט הספציפי הזה אז כל לוח אם (ללא קשר ליצרן) באותה קונפיגורציה הייתה אמורה לסבול מאותה בעייה תחת XP. יש מבין?

לא בדקת עם OS שונה מוזר, חשבתי כי הזכרתי מפורשות כי בסופו של דבר לוח האם הנ"ל עובד בצורה תקינה עם WIN7 וורסיית ה 32 ביט אך אני רוצה להפעילו עם XP. היי, דווקא כן כתבתי זאת! החמצת?

גישת ראש קטן? מדוע שאשאל על WIN7 אם כתבת במפורש שבדקת איתה וזה עבד, ברור לכל שהכוונה לעותק אחר של XP עותק אחר? נו, בוא נראה אם אני עוקב אחרי ההגיון(?) שלך: העותק הנוכחי שעבדתי איתו הוכיח תקינות במספר התקנות בעבר על חומרות שונות כפי שכבר רשמתי, ופתאום הוא לא עובד על לוח אם ספציפי אחד. הבעייה נגרמת מהעותק או מלוח האם? הייתי שמח אם תוכל להראות מה ההבדלים בין עותקים שונים של XP (עם אותו SP כמובן כדי להימנע מחוסר הבנת הנקרא). אה, וכמובן שאני ראש קטן... הרי לא ניסיתי להתקין בגרוזינית לאחר שנשפתי על הדיסק שלוש פעמים במדוייק. ד"א, טרימנולוגיה בסיסית: OS שונה אינו עותק אחר של XP אלא OS אחר (WIN95/7 למשל) וזה ברור לכל? מה שברור הוא שלא ניסית להיות מובן. אם כל כך היה לך קשה לכתוב "לא בדקת עם עותק שונה" זה מסביר את התגובות המוזרות שלך.

לא בדקת עם SP שונה דווקא כן (אע"פ שאולי לא ציינתי זאת מפורשות) אבל אם התקנת בעבר XP עם SP2 אז אתה אמור לדעת כי לאחר התקנה הוא מוריד ומתקין את ה SP3, נחש מה? גם עם ה SP3 הבעייה לא נפתרת...

ושוב הראש הקטן "לא בדקת עם SP שונה" = XP עם SP2, אם יצא לי להתקין WIN98 כשיצא סביר להניח כי התקנתי XP עם SP2 ...

אם אתה מודע לעדכון האוטומטי אז אל תאפשר אותו ותראה אם SP2 פותר את הבעיה בוא הנה, אתה מבין את מה שכתוב כאן? אני ממש ממש לא... ולחסוך לך מאמץ מיותר (וקריאה של תגובה #17): התקנתי XP אשר בדיסק ההתקנה מובנה כבר ה SP2, הופיעה התקלה (ה SP הראשון). מובן עד לפה? יופי, בוא נמשיך. ביצעתי העידכון ל SP3, בום והתקלה הופיעה שוב (וזה כבר ה SP השני...) אם הגעת בשלום עד לכאן אז סביר להניח שהטענה "לא בדקת עם SP שונה" לא ממש מדויקת ואפילו אתה תהיה חייב להדות בכך... אם יש לך רעיונות משעשעים אחרים כגון התקנה ללא SP אז תודה, אך לא תודה.

אבל את האשם מצאת... נו, לפחות בדבר אחד אתה מצליח לא לטעות...הפוך גוטה הפוך, אתה הוא זה שטעה, ועוד בכל הסעיפים

תהליך הסקת המסקנות שלך כל כך עקום שאין כל אפשרות כי תגיע למסקנה הנכונה ומהי? שאני לא יודע להתקין XP בלי להעלות את המחשב באש? אם זה יגרום לך להרגיש קצת יותר טוב אז תדמיין שאמרתי את זה. שים לב להתגלגלות של השירשור הזה. העלתי בעייה (שעדיין קיימת אם לא שמת לב) והתשובות שאתה הכנסת היו מאוד לא ברורות (ראה: "לא בדקת עם OS שונה"), או מעידות כי אינך קורא או מבין את מה שנכתב (וזה מוזר למשתמש עם 1K+ הודעות). לטעמי, תהליך הסקת המסקנות שלי הגיוני ואני אכן מגיע למסקנה הנכונה אלא שהיא לא לטעמך. ראה שוב את תגובה #11 או תגובה #17, לא קיבלתי תשובה על מה שכתבתי וזה מעיד על ההתיחסות שלך לנושא. אז קיצר, תודה רבה על עזרתך/תמיכתך/Whatever אך נראה לי כי למרבה הצער אינך יכול לתרום לנושא.

אתה אשכרה התקנת דרייברים מהדיסק... אני מצטער אבל אתה משתמש לא מנוסה.
גם אתה ברוטוס? (תגובה #5) לא ממש מובנת לי הסקת המסקנות שלך (כנראה שאתה מניח מראש כי אני משתמש לא מנוסה) אבל כן הורדתי דרייברים וביוס מעודכנים. (אני התקנתי אי אלו מערכות מחשב בעבר ויש לי טיפטיפה ניסיון...)

הייתי מציע לסגור את השירשור הזה כי הוא הפסיק להיות מועיל או מקצועי (ותודה ש נ י צ ק י), אם אצליח למצוא פיתרון לבעייה במקום אחר אעלה אותו לכאן.

אתה רוצה שאסרוק יוציאו תיקון למעבדים והצ'יפסטים של אינטל? באמת אבל באמת, זה נראה לך סביר?
לא. תספיק מדבקה קטנה על הקופסה בה נאמר "מערכת זו לא תעבוד תחת ברזולוציות הבאות". זה היה חוסך לי הרבה מאוד כאב ראש.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חדשות טובות ורעות, אתחיל עם הרעות כי תמיד נחמד לסיים עם טעם טוב בפה

הכשל שלך בהבנת הנקרא אינו נקודתי אלא כשל קולוסאלי מתמשך, הדיון עוסק בדרך העקומה בה הגעת למסקנה שהגעת ולא בשום דבר אחר. שלושה אנשים ניסו להסביר לך שאין מספיק נתונים בכדי לקבוע את האשם בלוח. לא התבקשת לקנות לוח או אפילו שתנסה על לוח אחר רק ציינתי עובדה בסיסית שללא שלילה של בדיקות אלה לא ניתן לקבוע, אך אתה בדרכך המליצית התואמת את זו של תלמיד בית ספר יסודי נטפלת אל מילה כזו או אחרת ובנית עליה תילי תילים של תובנות שגויות וכבונוס ניסית שיצא מצחיק, ניסיון שלא צלח.

נשאלת האם ה מקורי שאלה שנותרה ללא מענה , מכאן נשאר להבין שלא, ידוע שעותקים פרוצים מלאים בבגים וזה שלא הופיע לך שום באג עד היום על חומרה ישנה לא מעיד דבר וחצי דבר על הבאות, וגם את זה התקשת להבין. במאמר מוסגר אומר כי גם OS מקורי אינו חסין בוודאי ובוודאי נגד פגעי הזמן ותמיד טוב לבדוק בעזרת OS נוסף שידוע כתקין, רצוי כזה שעבד על חומרה דומה.

עד לפני שתי הודעות אמרת שבדקת רק עם SP3 אז על מה בדיוק אתה מתמרמר שלא הבינו אותך.

המסקנות שלך אכן לא לטעמי לא כי שללתי לחלוטין כל בעיה בלוח אלא כי יש עוד מה לבדוק ולא ניתן לקבוע בצורה חד משמעית מה מקור הבעיה, מה לעשות אני יוצא בהכרזות רק כאשר אני בטוח ב 100%

אתה מעדיף להטיל דופי מבלי שיש לך על מה להתבסס. היא הOS הנפוץ בעולם ולחשוב שרק כבודו גילה את אי תאימות בין לוח H67 של אסרוק ל לא סבירה וכנראה מקור הבעיה הוא אחר.

נעבור לחדשות הטובות, אני עם הדיון הזה סיימתי אאחל לך הצלחה בכל אשר תפנה

ואם אפשר גם עצה ידידותית, אף אחד לא אוהב ראש קטן LOSE THE ATTITUDE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...