בעייה עם כרטיס מסך משולב בלוח Asrock דגם H67M. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה עם כרטיס מסך משולב בלוח Asrock דגם H67M.

ha

Recommended Posts

הרכבתי מערכת HTPC המבוססת על לוח של דגם H67M B3 עם מעבד Intel i3 S1155 3.1GHz 2100 המחשב מחובר לטלוויזית פלזמה, 50" ברזולוצייה של 1920 על 1080. אני משתמש ב XP+SP3. בזמן ההתקנה השתמשתי בדרייוורים שסופקו בדיסק ההתקנה

-כאשר אני מתחבר דרך היציאה האנאלוגית (D15) אני מקבל תמונה תקינה בכל רזולוצייה מ 800 על 600 עד 1920 על 1080.

-כאשר אני מתחבר דרך יציאת ה אני מקבל תמונה עד רזולוצייה של 1680 על 1050 (התמונה מעט לא ממורכזת ולא יפה לצפייה). כאשר אני מנסה לשנות ולעבור לרזולוצייה של 1920 על 1080 המחשב קורס ומאתחל את עצמו.

התקנתי את הדרייוורים המעודכנים מאתר היצרן "VGA_XP(14.46.3.5328)" אולם הבעייה לא נפתרה, למישהו יש רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון: התקנתי WIN7 והבעיות נעלמו. חבל שפיתרון בעייה כזו (בעיית דרייורים פשוטה) אינו אפשרי ודורש החלפת מערכת הפעלה ואני בטוח שלא אתקרב יותר ללוחות הזבל של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(תקנו אותי אם אני טועה), הכרטיס מסך שעליו אתה מדבר נמצא בעצם על המעבד, לא על הלוח, לא? אם כך, יכול להיות שיש מעודכנים באתר של אינטל? אני מתעניין בנושא כי אני חושב על מערכת דומה, ואני מחויב לXP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-החלפתי את הלוח בלוח דומה אך מתקדם יותר, ה XP לא עבד. הגישה של החלפת לוחות בזה אחר זה לא זמינה למשתמש הממוצע (אלא לטכנאי מחשבים)

-התקנתי מהאתר של אינטל את הדרייור הבא: IEGD_9_0_2_GOLD_1203.Exe Version: 9.0.2 (שאני מקווה כי הוא המתאים והוא המעודכן ביותר) וזה לא עזר. אם אתה מתכונן להרים מערכת דומה לשלי אז אל תעיז להשתמש בסט הלוחות הזה עקב הבעיות וחוסר התמיכה של . היום במחשבה שניה הייתי קונה כרטיס מסך זול במקום להסתבך עם הבעיות שהתעוררו ובעיות חדשות (בקפיצה קדימה בסרט HD מופיעה השהיה של שנייה עד שהתמונה מגיעה)

-בווינדוס עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נשמע כמו בעיה בלוח, הכרטיס לא נמצא עליו וגם לא מיוצר ע"י אסרוק. זה נשמע יותר כמו בעיית תאימות עם .

סה"כ אסרוק זה כוכב עולה היום והתלונה שלך נשמעת כמו משהו חד פעמי של משתמש לא מנוסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-כן, גם כן של אסרוק ועם אותו צ'יפסט.

-

זה לא נשמע כמו בעיה בלוח, הכרטיס לא נמצא עליו וגם לא מיוצר ע"י אסרוק. זה נשמע יותר כמו בעיית תאימות עם .

סה"כ אסרוק זה כוכב עולה היום והתלונה שלך נשמעת כמו משהו חד פעמי של משתמש לא מנוסה.

משתמש לא מנוסה? אהממם... הייתי מציע שכשתחפש את היוזר שלי בפורום תבדוק ממתי ועם איזה נושאים התעסקתי.

ולתגובתך, אם הכשל הוא ב I3 ובדריוור של אינטל בלבד סביר להניח כי היינו שומעים עליו. ממש לא ניראה לי כי אני היחידי שמפעיל מערכת כזאת (היא דיי נופלת להגדרה של מחשב זול/פשוט בזמן הנוכחי).

אסרוק זה אסוס תחת שם אחר, הלוחות של אסוס תמיד שירתו אותי היטב מעל ומעבר בכל מה שקשור ביציבות ואמינות בזמן האצה רצינית, האסרוק מרגיש לי כמו בדיחה. אבל בכל מקרה, נראה לך כי חברה רצינית הייתה יוצאת עם דרייוור בעל בעיית תאימות עם במצבי תצוגה נפוצים למדיי? בדקתי את שני הדרייוורים שלהם (בעלי הפרש של מספר חודשים) ואת הדרייוור של וכולם כשלו...

לדעתי, או שאתה טועה או שאסרוק היא חברה ממש ממש גרועה.

בכל מקרה, אם אי פעם תצליח לפתור בעייה זו אשמח אם תוכל לעדכן אותי (אני מעדיף שהמערכת שלי תעבוד עם XP).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בכל לוח שתיקח אתה משתמש בדיוק באותו דרייבר והליבה המובנית במעבד עושה את ההמרה לאות.

גם גיגה בייט\MSI\אסוס\דל\HP לא מעדכנים יותר מכמה פעמים ספורות. אתה רוצה דרייבר מעודכן גש ישירות ליצרן הצ'יפ, אל תבנה על הדרייברים באתר החברה. אני מצטער אם טעיתי לגבי המשתמש, פשוט בגלל עניין הדרייברים חשבתי כך.

לא הבנתי במה אני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עונה על זה בעצמך. "בכל לוח שתיקח אתה משתמש בדיוק באותו דרייבר והליבה המובנית במעבד עושה את ההמרה לאות."

-אם הטענה הזו נכונה ואין דבר המוסף ע"י יצרן הלוח אז התקלה שקיבלתי אמורה להופיע בכל לוח עם אותו מעבד ואותו צ'יפסט. למיטב ידיעתי התקלה הזו נדירה. להבדיל, אם הטענה שגוייה אז אסרוק שיחררו לוח ו/או דרייוור דפוקים.

ד"א, כפי שכבר כתבתי, התקנתי מהאתר של את הדרייור המעודכן ביותר והבעייה לא נפתרה.

מה הבעייה עם ה XP? אפילו אם אשתמש ב SP2 אז עידכון דרייורים כלשהו עלול להפיל את המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-אם הטענה הזו נכונה ואין דבר המוסף ע"י יצרן הלוח אז התקלה שקיבלתי אמורה להופיע בכל לוח עם אותו מעבד ואותו צ'יפסט. למיטב ידיעתי התקלה הזו נדירה. להבדיל, אם הטענה שגוייה אז אסרוק שיחררו לוח ו/או דרייוור דפוקים.

הליבה מובנית במעבד, היציאות על הלוח למיטב ידיעתי מגושרות ישירות לפינים במעבד, אין ערך מוסף שיצרן לוח-אם יכול לתת לך, מקסימום לשלול ממך יציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...