חתונה של האלפיון העליון. - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חתונה של האלפיון העליון.

BigTools

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לי אישית קשה לעכל את העובדה שישנם אנשים שרוצים אשה בבית בגיל 70. לא הספיק לכם 10-15 שנה איתה? כל החיים? באמת? סחטיין...

ילדים, מוות של חיי המין, חשבונות בין בני הזוג ותסכולים אינסופיים.. לגמרי בא לי על התוכנית האמנותית הזאת ל50 השנים הבאות.

כמו גם שרק כדי לא להיות לבד, להשאר עם מישהי שהשתנתה מקצה לקצה פעמיים, כמו שקורה לרובנו על טווח זמן של חיים שלמים, נראה לי זול ומעושה, לא טבעי בעליל. מה יעזור לי להיות עם מישהי שאני שונא בגיל 70? שנריב לפני השינה? שנתכסח על הבוקר? כמובן שיש זוגות שזה הפוך ממה שאני מתאר אבל כולנו יודעים שאלה הם יוצאי הדופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי בקטע הזה. שתהיה לך בת זוג בבית, שיהיה לך עם מי לישון, עם מי לדבר בבוקר ועם מי לאכול ארוחת צהריים.

בשביל זה יש חיות מחמד

אני עם בגיל הזה עדין יהיה יחסית במצב טוב ירצה זונות אלכוהול ומשחקי ווידיאו

גם ככה בגיל הזה לא נישאר יותר מידי שנים לחיות (סיעודי זה לא חיים בספר שלי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו אופטימיות, 30 שנה :) יש נשים שגם אחרי חמש שנים הגדילו את עצמן פי שתיים.

בכל אופן, על זה אין מה לומר, כי גם אנחנו לא נישאר יפים וחטובים, הן באותה מידה יכולות להתעורר לידך תוך X שנים ולהדחות ממך פיזית. וזה כנראה יקרה גם בקשר ללא נישואים. אנשים מזדקנים בכל מקרה, זה לא שנשים מחליטות לעצמן: "אני נשואה אולי כדאי שאני אעלה 20 קילו", זה הגיל שמחרבן את כולנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לריב - מילא.

הבעיה זה ש 90% מהבנות הופכות לבטטות. אתה פאקינג מתחתן עם מישהי חמודה - ואחרי 30 שנים מתעורר ליד סוס יאור.

זה מפחיד.

חח אני מקווה שאשתך לא עוברת על ההיסטוריה אצלכם במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני מספר שנים קראתי כתבה בנשיונל ג'אוגרפיק על אזורים בעולם (סרדיניה, אוקינאווה ועוד איזה אזור בקליפורניה) בהם תחולת החיים משמעותית יותר ארוכה ומספר חריג של אנשים עוברים את הגיל 100. בדקו את המשותף בין אותם אנשים וגילו נתונים מעניינים: כולם היו נשואים שנים רבות, בעלי משפחות גדולות, עבדו במקצוע שהם אוהבים ועוד כמה דברים מעניינים.

עוד מספר שנים גם אתם לא בדיוק תהיו רזים ובעלי שיער. המוזיקה תפסיק ותמצאו את עצמכם בלי כיסא. ואם ישאר כיסא פנוי זה לא יהיה כיסא שתרצו לשבת עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא סוד גדול שאם אתה מאושר (בלי להרעיל את עצמך)

יש סיכוי טוב שתחיה יותר, השאלה אם זה מה שאתה באמת רוצה..

לא בנימה דכאונית או משהו אבל אני חייב להסכים עם קרירין בנושא הזה,

חיים סעודים זה לא בספר שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנשיא שלנו וגם סבא שלי, שיזכו שניהם לעוד חיים ארוכים, זה מיעוט.

מה גם שאנשים שאכן מגיעים לגיל כזה במצב טוב

חיו עד כה על סלרי.

אני מעדיף לשתות את הבירה שלי לאכול ליד סטייק, לקנח עם איזה סופלה שוקולד

... ולחיות עד 60.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...