חתונה של האלפיון העליון. - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חתונה של האלפיון העליון.

BigTools

Recommended Posts

נפתחו כאן שאלות מאד מעניינות.

מבחינת הגבר, כל ממסד הנישואיים זה עיניין מיותר?

אני חושב שלא.

אחרי עשור (מוצלח יחסית) של זוגיות, בת זוגתך תעזוב אותך

אם תסרב להציע לה נישואיים?

אני גם חושב שלא.

לדעתי היא תעזוב. אם היא חושבת על ילדים וכל בחורה חושבת, אפילו שלא אומרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה ראית אישה שמוכנה לחיות עם מישהו לנצח בלי נישואים ?

בהתחלה אין בעיה, ככה כולם מתחילים אבל בסוף אם לא יהיו נישואים היא תעזוב אותך בשביל מישהו אחר שיציע לה.

בשבילך זה כלום, אתה גבר אבל בשבילה, היא צריכה להבטיח עתיד לילדים שלה, היא לא תיכנס להרפתקה הזאת בלי סוג של ביטחון.

באמת? תגיד את זה ל-60000 נשים שמוגדרות בארץ כידועות בציבור.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7%93%D7%95%D7%A2_%D7%91%D7%A6%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A8

http://www.cbs.gov.il/reader/newhodaot/hodaa_template.html?hodaa=201111025

בתחילת 2011 פרסמה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה כי "96% מהזוגות בישראל הם זוגות נשואים והיתר (4%) הם זוגות החיים יחד ללא נישואין; אחוז הזוגות החיים יחד ללא נישואין באיטליה 4%, בארה"ב 11%, בהולנד - 18% ובדנמרק - 22%".‏[1]
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה4% האלה הם מקרים יוצאי דופן ומיעוט מהם אלה זוגות רגילים שהחליטו לא להתחתן.

אישה רוצה להבטיח את העתיד שלה ושל הילדים שלה.

גם אם היא לא אומרת את זה ישירות, או אפילו גם אם היא לא חושבת ככה, בסופו של דבר זהו הטבע האנושי והנשי.

הסיכוי שלך להקים משפחה בלי חתונה הוא אפסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניצל, אתה קצת מגזים.

ברור שכן יש נשים שמוכנות לחיות עם מישהו ולגדל איתו משפחה ללא נישואים. אולי זה אחוז לא מבוטל. אבל זה רחוק מלהיות הרוב.

רוב הנשים בארץ הן פרמיטיביות ורוצות נישואין.

אני לא חושב שגם מבחינת הגבר מוסד הנישואים הוא מיותר לחלוטין. יתכן שבגיל כלשהו (אני בגיל 27 ועדיין רחוק מזה, אישית) גם הגבר רוצה להבטיח לעצמו (במידה כלשהי, כמובן) בת-זוג לכל החיים. גם היכולת של גבר בן 40 למשוך נשים היא לא בהכרח בשיאה (אלא אם כן הוא דוגמן לשעבר או אדם עשיר). רוב הגברים בגיל 40 הם אנשים "ממוצעים", עם כרס, קרחת ומינוס בבנק, שהיכולת שלהם למשוך נשים - ובטח שנשים בנות פחות מ 30 היא נמוכה.

אני מעריך שבגיל 30+ כן ימאס לי מכל "המשחקים" ואני ארצה בת-זוג קבועה.

מצד שני...אולי לא. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר שאין

באמת?

אתה ראית אישה שמוכנה לחיות עם מישהו לנצח בלי נישואים ?

בהתחלה אין בעיה, ככה כולם מתחילים אבל בסוף אם לא יהיו נישואים היא תעזוב אותך בשביל מישהו אחר שיציע לה.

בשבילך זה כלום, אתה גבר אבל בשבילה, היא צריכה להבטיח עתיד לילדים שלה, היא לא תיכנס להרפתקה הזאת בלי סוג של ביטחון.

וזה בדיוק הפוסט שהגבתי לו במקור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא רק זה אלא שמוסד הנישואין קיים בכל חברה ובכל זמן ובכל רמת הכנסה

עובדה שנשים תמיד ירצו נישואים לפני שהם נכנסות להריון וילדים

מכאן שהטענה שמוסד הנישואין יתבטל בעתיד כנראה שגוייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה4% האלה הם מקרים יוצאי דופן ומיעוט מהם אלה זוגות רגילים שהחליטו לא להתחתן.

אישה רוצה להבטיח את העתיד שלה ושל הילדים שלה.

גם אם היא לא אומרת את זה ישירות, או אפילו גם אם היא לא חושבת ככה, בסופו של דבר זהו הטבע האנושי והנשי.

הסיכוי שלך להקים משפחה בלי חתונה הוא אפסי.

ידועה בציבור מקבלת יותר זכויות מנשואה בארצנו המטומטמת

שניצל, אתה קצת מגזים.

ברור שכן יש נשים שמוכנות לחיות עם מישהו ולגדל איתו משפחה ללא נישואים. אולי זה אחוז לא מבוטל. אבל זה רחוק מלהיות הרוב.

רוב הנשים בארץ הן פרמיטיביות ורוצות נישואין.

אני לא חושב שגם מבחינת הגבר מוסד הנישואים הוא מיותר לחלוטין. יתכן שבגיל כלשהו (אני בגיל 27 ועדיין רחוק מזה, אישית) גם הגבר רוצה להבטיח לעצמו (במידה כלשהי, כמובן) בת-זוג לכל החיים. גם היכולת של גבר בן 40 למשוך נשים היא לא בהכרח בשיאה (אלא אם כן הוא דוגמן לשעבר או אדם עשיר). רוב הגברים בגיל 40 הם אנשים "ממוצעים", עם כרס, קרחת ומינוס בבנק, שהיכולת שלהם למשוך נשים - ובטח שנשים בנות פחות מ 30 היא נמוכה.

אני מעריך שבגיל 30+ כן ימאס לי מכל "המשחקים" ואני ארצה בת-זוג קבועה.

מצד שני...אולי לא. :P

כן יופי רק שתזכור שבערך 50% מתגרשים בישראל

אז נכון חלק מתגרשים מספר פעמים אבל בכל זאת -טבעת לא מבטיחה לך חתונה או יחסים טובים לכל או רוב החיים

זה לא ביטוח לכלום

מה שזה כן נותן בארץ זה שבמקרה והאשה שלך משתרללת ויש לך ראיות ואתה הולך קודם לבקש גירושים בבית הדין הרבני

אז יש לך סיכוי לצאת יחסית בזול כלכלית

ולמי שמדמין שנשים לא בוגדות באחוזים גבוהים תמים לגמרי -קשה לשמור על מערכת יחסים טובה ואמינה איזה 50 שנה +-

הרבה פעמים זה יפול על בגידות של הגבר או האשה שפוחדים לעשות שינוי גדול בחיים שלהם וליפרד שהאהבה והתשוקה מתה

זה שהדור הישן חי עם אחוזים מאוד נמוכים של גירושים -זה פשוט כי בדור ההוא זה היה טאבו

אבל המון חיו בזיקנה ביחסי ידידות ולא אהבה להראות לנכדים שהכל בסדר ולא למות לבד

היום יש הרבה פחות בולשיט והמון מתגרשים

בעניין 40+ ומעל דווקא הרבה אנשים בגיל הזה עם יותר כסף ויכולים למצוא איזה חולת כסף צעירה או לשלם על זונות

זה לא אהבה -אבל לפחות קצת פעילות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין 40+ ומעל דווקא הרבה אנשים בגיל הזה עם יותר כסף ויכולים למצוא איזה חולת כסף צעירה או לשלם על זונות

זה לא אהבה -אבל לפחות קצת פעילות

כן, בשני גברים וחצי אולי ..

ואם חושבים על זה, באמת יותר זול לשלם לזונות

יותר פעילות תמורת פחות כסף, יעילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...