צעדת המיליון - אתם באים? - יש עידכון של חוויות מהשטח!!! :) - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צעדת המיליון - אתם באים? - יש עידכון של חוויות מהשטח!!! :)

DrizziTx

Recommended Posts

אבל גם לאלימות יש כמה צורות, ואם תרצה, לא "אלימות" בהכרח כי אם כוחניות. המחאה הנוכחית מונהגת ע"י אנשים שאינם מעוניינים בשום דיאלוג (לא עם חברי קואליציה, לא עם הוועדה, לא עם חולדאי), אלא צועקים "כולם הביתה, מהפיכה עכשיו" (תוך כדי השלכת ביצים על דלתות עיריית ת"א).

איזה דמגוגיה זולה. איזה דיאלוג תגיד לי? זה פאקינג העם. לא נבחרי ציבור. תפסיק לחשוב שהעם צריך למצוא פתרונות כבר, זה הממשלה צריכה למצוא פתרונות לעם, לא העם לממשלה ועצמו. הממשלה יודעת טוב מאוד מה העם רוצה, שלא תתמם. נתניהו רק יושב בחיבוק ידיים ומחכה שהמחאה תעבור לאט לאט. לא יאמן איך אתם נופלים למלכודת הזאת. בקשר לחולדאי, היה איתו דיאולוג כבר. סוכם שהוא לא יפנה יותר אוהלים קיימים. אך היום בלילה נשלחו כמה פקחים וניסו לפנות כמה אוהלים שהיו שם מהתתחלה, רק שיחה עם הסגן שבהתחלה בכלל טען שמול העיניים של האנשים שם אין פקחים סידרה את העניין. אין שום אלימות במחאה, שום אלימות. זריקת ביצים, ביג פאקינג דיל. חולדאי התייחס כמו למפגינים כמו חולדות, שיאכל את מה שהוא בישל. יא אללה, איך אנשים תוקפים את המחאה, לא יאמן איזה בדיחה. זה לגיטימי לבקר קצת את המחאה והדרך שלה, אבל להיות נגדה זה להיות חתיכת אטום זבל. מעניין לי את הזין שהכלכלה צומחת והעלו את הדירוג אשראי שלנו. היחידים שמרגישים את זה הם העשירים, היחידים. אנחנו העם נמשיך לשלם מחיר מהיקרים בעולם על דלק ועל דירות, נו באמת. האיכות חיים של אנשים לא עולה בזמן שהכלכלה צומחת. אם אתם לא רואים מה שגוי פה, אז משהו שגוי אצלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב. בינתיים תמשיך לשלם מחיר מהיקר בעולם על דלק (אגב, הסיבה היחידה שהמחיר יקר כל כך הוא מס, היחידה, כשהדלק עלה ל102340 לדולר לחבית העלו את המחיר, אך כשהוא ירד חזרה ל80, איזה קסם המחיר עדיין עלה) ומחיר מהיקרים בעולם על דירה, וגם על כל דבר פאקינג דבר אחר בעולם. בברצלונה אפשר לקנות פחית קולה בפאקינג חצי יורו בסופר.... העיקר שהעלו את הדירוג אשראי שלנו ושהמוחאים הם אנרכיסטים שמאלנים אלימים שכל מה שהם רוצים להוריד את השלטון או מה שאתה לא טוען.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדלק בארץ לא יקר משמעותית משאר העולם.

http://www.emetaheret.org.il/2011/04/30/%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A8%D7%99-%D7%94%D7%93%D7%9C%D7%A7-%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C-%D7%9E%D7%94%D7%92%D7%91%D7%95%D7%94%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%9D/

בבקשה, עשו סקר, אתר חיצוני ואובייקטיבי. מכל העולם, הדלק בישראל הוא ה3 הכי יקר בעולם. למה הגבת רק על זה ולא על השאר? מחיר הסחורות בארץ הוא מהגבוהים בעולם ביחס לההכנסה.

עוד משהו, מדד עוני:

http://www.nationmaster.com/graph/eco_pop_bel_pov_lin-economy-population-below-poverty-line

ישראל מקום 91 רק. רק מה, מתחתינו, אין מדינה מערבית אחת אפילו. להמשיך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אובייקטיבי" זו מילה מעניינת לתאר את האתר הזה, שבין השאר תומך בדעות לפיהן 9/11 זו קונספירציה של הממשל האמריקני ושהפיגועים ליד אילת והגראדים על קריית גת זו קונספירציה של הממשל הישראלי, ובעודו טוען שהוא אתר א-פוליטי ללא שיוך מבחינת ימין-שמאל שופך את ההגיגים הבאים לתאר את השלטון כאן:

שלטון הפקידים, שלטון המושחתים, שלטון הבורות "הנאורה",

שלטון הלוביסטים, שלטון הדלת המסתובבת, שלטון השרים שאינם קוראים את החומר,

שלטון הביביסטים והברקיסטים, שלטון דעת המיעוט, שלטון הפסאודו דמוקרטיה,

שלטון אנשי ההון, שלטון התקשורת המכורה מראש, שלטון הדם הזועק לשמים, שלטון המלחמות,

שלטון האגו והיהירות, שלטון שנמאס ממנו כבר.

כשאתה בוחר דווקא באתר זה כאסמכתא לדבריך, זה אומר הרבה יותר עליך מאשר על הדברים שרצית "להוכיח", אפילו כשהדברים לכשעצמם נכונים.

ובעניין השני, כלל לא מוסבר לפי אילו קרטריונים נעשתה ההשוואה: האם קו העוני מוחלט או יחסי? אם מוחלט, תסלחו לי שאני מפקפק בנתונים שגורסים שמצבו של המצרי, האלג'ירי או הירדני הממוצע טוב ממצבו של הישראלי הממוצע, או שבין עשרת המדינות עם הכי פחות עניים נמצאות תוניס וסין, ואם יחסי הרי שהם אינם אומרים דבר על מדינה בה יש אוכלוסיות עניות (רשמית, לא בהכרח בפועל) מבחירה כגון החרדים, הבדואים והערבים.

בקיצור, תמשיך, תמשיך. תמיד כיף לראות כזה מפגן אינטיליגנציה בקרב המתנגדים לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אובייקטיבי" זו מילה מעניינת לתאר את האתר הזה, שבין השאר תומך בדעות לפיהן 9/11 זו קונספירציה של הממשל האמריקני ושהפיגועים ליד אילת והגראדים על קריית גת זו קונספירציה של הממשל הישראלי, ובעודו טוען שהוא אתר א-פוליטי ללא שיוך מבחינת ימין-שמאל שופך את ההגיגים הבאים לתאר את השלטון כאן:

כשאתה בוחר דווקא באתר זה כאסמכתא לדבריך, זה אומר הרבה יותר עליך מאשר על הדברים שרצית "להוכיח", אפילו כשהדברים לכשעצמם נכונים.

ובעניין השני, כלל לא מוסבר לפי אילו קרטריונים נעשתה ההשוואה: האם קו העוני מוחלט או יחסי? אם מוחלט, תסלחו לי שאני מפקפק בנתונים שגורסים שמצבו של המצרי, האלג'ירי או הירדני הממוצע טוב ממצבו של הישראלי הממוצע, או שבין עשרת המדינות עם הכי פחות עניים נמצאות תוניס וסין, ואם יחסי הרי שהם אינם אומרים דבר על מדינה בה יש אוכלוסיות עניות (רשמית, לא בהכרח בפועל) מבחירה כגון החרדים, הבדואים והערבים.

בקיצור, תמשיך, תמשיך. תמיד כיף לראות כזה מפגן אינטיליגנציה בקרב המתנגדים לדעתי.

זה לא אומר שום דבר. מצאתי את זה מחיפוש בגוגל. האתר הזה הביא כתבה מאתר אחר אמריקאי, זה הכל. בדיוק כמו שוואינט לפעמים מביא חדשותת מאתרים מחו"ל. הסטסטיקות באות מהאתר האמריקאי או משהו. הנה, בשבילך מאמי: http://www.nationmaster.com/graph/eco_pop_bel_pov_lin-economy-population-below-poverty-line

http://www.nationmaster.com/graph/ene_gas_pri-energy-gasoline-prices

וגם אם קו העוני מוחלט או יחסי, זה לא משנה, בכל מקרה זה מראה שהמצב גרוע. הרי גם אם תתיחס לזה ככה או ככה, עדיין נהיה מהגרועים במערב אם לא הכי גרועים. לא יודע אם לא קראת או שהתעלמת בכוח, אבל ההתחכמות שלך פה נכשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה - אני מצטער שלא המשכתי עם המסקנה שלי מהעמוד הקודם והמשכתי בדיון איתך. נחזור כשיהיה מולי מישהו קצת יותר אינטיליגנטי, או לפחות כזה שלא מתעלם באלגנטיות (או שלא) מהטיעונים כנגדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדה שבאנגליה יקר יותר ועדיין מה שאמרתי תקף. לא יקר משמעותית.

ובקשר למדד העוני. לקחת בחשבון את המגזר הערבי, בדואי וחרדי? הם מהווין אחוז נכבד ביותר מהחברה.

גם אם לא יקר משמעותית, עדיין זה הדלק ה3 הכי יקר בעולם, איך שלא תסובב את זה. זה עצוב שאתה רואה כזה דבר ואתה לא מבין מה הבעיה פה, ברצינות. חוץ מזה, באנגליה, וגם במדינות המערב שקצת יותר זולות מאיתנו, ההכנסה הממוצעת לנפש שם הרבה יותר גדולה. גם בoced, אנחנו המדינה עם הפערי עוני הכי גדולים שם. ומזה משנה ערבי בדואי וחרדי לעזאזל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה - אני מצטער שלא המשכתי עם המסקנה שלי מהעמוד הקודם והמשכתי בדיון איתך. נחזור כשיהיה מולי מישהו קצת יותר אינטיליגנטי, או לפחות כזה שלא מתעלם באלגנטיות (או שלא) מהטיעונים כנגדו.

איזה טיעון הבאת שהתחמקתי ממנו? אשמח ותביא לי. זה האשמה דיי חצופה לקרוא לי לא איניטיליגנט. אמרת שהבאתי מאתר לא טוב, אז הבאתי לך מאתר טוב הפעם כביכול, ואתה ממשיך עם שלך. נו באמת, אתה בן אדם פתאטי, בלי קשר לזה שמזיינים אותך בתחת ואתה מקבל את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שההכנסה נמוכה יותר זה עניין אחר ואליו יש להתייחס כי כאן הבעייה הרצינית יותר. הבעייה בארץ זה לא מחירי הדלק.

בקשר לערבים, חרדים, בדואים - הם (רובם המוחלט) לא עובדים מבחירה, חיים חיי צניעות מבחירה וזה ודאי לא טוב לכלכלה ותוקע את המשק.

תבדוק את מדד העני אם אתה משמיט את הציבור הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בערך ב00:07:00 הוא מסביר על עוני. המדדים של עוני הם GDP per capita , חלוקה של מה שמווחים העשירון התחתון לכמה שמרוויחים העשירון העליון (חלוקת ההכנסה), להסתקל כמה אנשים מרוויחים מתחת לחציון שמתחת לשכר החציוני( אם יש 100 אנשים ומסדרים אותם לפי סדר השכר מסתקלים כמה ה25 מרוויח). חוץ מזה יש עוד מדד אחד שהוא לא הרחיב עליו שהוא איזה אחוז מהאוכלוסיה יכול להרשות לעצמו את סל המצרכים והשירותים הבסיסי שנקבע ע"י האום. וזה לא משנה איזה מדד מסתקלים אנחנו המקום ה אחרון בעולם המערבי. גם מדינות מערביות אחרות לפעמים מככבות בתחתית המדדים אבל רק במקומות האחרונים בכולם.

אגב הרצאה די טובה. שווה צפיה כמו סרט תעודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדלק בארץ לא יקר משמעותית משאר העולם.

נכון, אבל בישראל אין אלטרנטיבה אמיתית לרכב.

איזה טיעון הבאת שהתחמקתי ממנו? אשמח ותביא לי. זה האשמה דיי חצופה לקרוא לי לא איניטיליגנט. אמרת שהבאתי מאתר לא טוב, אז הבאתי לך מאתר טוב הפעם כביכול, ואתה ממשיך עם שלך. נו באמת, אתה בן אדם פתאטי, בלי קשר לזה שמזיינים אותך בתחת ואתה מקבל את זה.

אל תדאג, עוד כמה חודשים ויק ודובי יחזרו לבכות כמה קוטג' ודלק יקרים. אבל עכשיו הם חייבים לעמוד בחזית נגד השמאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל שאני רואה מישהו שעומד לירות לעצמו ברגל אני עוצר אותו, אבל בבקשה, תמשיכו!

וכן, הציטוט מהאתר ההוא במקום... צריך להיות או לא אינטילגנטי במיוחד או טיפש כדי לא לראות את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...