צעדת המיליון - אתם באים? - יש עידכון של חוויות מהשטח!!! :) - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צעדת המיליון - אתם באים? - יש עידכון של חוויות מהשטח!!! :)

DrizziTx

Recommended Posts

עידכון 1: סיימתי לקרוא את הכתבה ששמת כאן, וכן היא אכן מטרידה אבל ההמונים שיוצאים לרחוב לא דורשים הפלת שילטון, לא מביעים תמיכה בקרן החדשה או איך שלא קוראים להם, אלא מראים שהם רוצים שינוי, שינוי תפיסתי והבנה שאי אפשר להתעלם מהצרכים שלהם, בגלל זה אני יוצא לרחוב נקודה

מה שאתה לא מבין זה שלאף אחד לא אכפת למה אתה יוצא לרחוב. זה טוב ויפה שאתה לא דורש הפלת השלטון, ושאתה לא תומך בקרן החדשה ושאתה רוצה שהממשלה תתייחס לצרכים שלך, תטפל במצוקת הדיור ותשפר את מצב מעמד הביניים - אבל זה לא מעניין אף אחד.

מה שמעניין הוא שבסופו של דבר יצאת לרחוב. יצאת מהבית והצטרפת למחאה - הלכת לכיכר המדינה ועמדת מאחורי האנשים שהניפו שלטים עם תמונות של צ'ה גווארה, עם סלוגנים "ביבי אתה מפוטר" של השמאל "הלאומי", עם שלטים שעוצבו והודפסו על ידי קדימה ומרץ וחד"ש. הלכת להפגנה ועמדת בקהל שהריע לדפני ליף ולסתיו שפיר. אתה יכול להגיד עד מחר שדפני ליף לא מייצגת אותך ושלא אכפת לך ממנה. עובדה - מי שעמדה על הבמה ונאמה זו היא, לא אתה. גם אם היית רוצה לנאום, אף אחד לא היה נותן לך, כי למרות שזה כל כך כיף לחשוב שזו מחאה "של כולם", זו לא.

זו מחאה של דפני ליף, ושל הקרן החדשה ושל השמאל - במטרה אחת, להפיל את ממשלת הליכוד. את האנשים שהניפו שלטים שקוראים לביבי להתפטר לא מעניין למה הצטרפת למחאה - העיקר שהצטרפת. בפועל, אין שום קשר בין האינטרסים שלך לאינטרסים שלהם. בשורה התחתונה, אתה כלי שרת בידיים שלהם.

באופן אישי, אני חושב שהמחאה שלך היא נכונה ומוצדקת ואני תומך בה. אבל אני לא יכול להשתתף בהפגנה שמונפות בה תמונות של צ'ה גווארה, בהפגנה שדפני ליף וסתיו שפיר נואמות בה, בהפגנה שקוראת (גם אם לא אתה באופן אישי) להפלת הממשלה. אין לי שום דבר נגד ביבי, אני לא רוצה להפיל את הממשלה. אז למה שאני אשתתף במשהו שזו בדיוק המטרה שלו? מי זאת דפני ליף בכלל? ולמה אתם נותנים לסתיו שפיר לדבר? הבחורה הזאת אמרה לפני חודש שנתניהו עלול לפתוח במלחמה כדי להתחמק מהמחאה. אתה ברצינות חושב שהיא לא מנסה להפיל את הממשלה? אם אתה לא רוצה להפיל את הממשלה, למה אתה נותן לה לדבר בשמך? (זו שאלה רטורית. בפועל אף אחד לא שואל אותך)

קראתי את הראיון עם אדם דובז'ינסקי. עם כל הקשרים הנסתרים ויועצי החרש.

לציין שגם אני לא אוהב שארגונים זרים וכסף זר מעורבים בשלטון בישראל. אבל הפוסל במומו פוסל ועם ישראל עם הזבוב שלו שכח כמה ביבי נעזר בתרומות מחו"ל (רמז - הרבה מאוד) ויועצי חרש מחו"ל (רמז - הרבה מאוד) וכמה תמיכה הוא עדיין מקבל מכל מיני אוונגליסטים הזויים.

אלא שביבי הוא פוליטיקאי - זה גלוי וידוע לכל. הוא נעזר בתרומות מחו"ל ויועצי חרש מחו"ל וסבתא מחו"ל במטרה מוצהרת להגיע לשלטון.

ה"מחאה", לפי הצהרת "מנהיגיה" היא בדיוק ההיפך - היא לא פוליטית, אף אחד לכאורה לא מנסה להגיע לשלטון. אז למה מעורבים בזה גורמים שונים ואינטרסנטיים מחו"ל, לצד הרבה מאוד כסף?

רבותיי, מאחורי המחאה הזאת ישנה יד מכוונת וכיס מאוד עמוק. מישהו משלם על הארגון, על הלוגיסטיקה, על הקמת הבמות, על קבלת האישורים, על ההסעות, על האומנים. כנראה שאם היה מדובר בפילנטרופ אמיתי, הוא היה תורם את הכסף הזה לקרן נאמנות לילדים במצוקה. במקום זאת, הכסף הזה מתועל באופן סמוי (DrizziTx, אתה שילמת כסף כדי להקים את הבמה שעליה הופיע אייל גולן בעצרת המרכזית? אם לא, האם אתה יכול לנקוב בשמו של מי שכן שילם על כך?) להפלת הממשלה בחסות מחאה אעלק-חברתית.

זכותכם לתמוך בכך, אנחנו חיים במדינה דמוקרטית. אבל בבקשה אל תשלו את עצמכם שהמחאה היא "שלכם" או שיש לכם כל תפקיד בה מלבד להוסיף עוד ראש אחד למניין שנועד, בסופו של דבר, להפיל את הממשלה הקיימת ולהעלות את קדימה לשלטון. ובבקשה תפסיקו למתוח ביקורת על כל מי שמסכים עם המחאה שלכם אבל לא מוכן להשתתף בהפגנות (מהסיבות שציינתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מזכיר לי שגיא מרוז, בזמן צעדת "המליון", אמר בערוץ 10 שלא איכפת לו על מה אנשים חתמו בגיל 16. עזבו שלא איכפת לו, כי כנראה זוהי גם דעתו, אבל הבחור גם לא יודע חשבון פשוט. בשנת 2005, בזמן חתימת המכתב, גב' דפני ליף היתה בת 19. (נולדה בינואר 86)

מה שאתה לא מבין זה שלאף אחד לא אכפת למה אתה יוצא לרחוב. זה טוב ויפה שאתה לא דורש הפלת השלטון, ושאתה לא תומך בקרן החדשה ושאתה רוצה שהממשלה תתייחס לצרכים שלך, תטפל במצוקת הדיור ותשפר את מצב מעמד הביניים - אבל זה לא מעניין אף אחד.

מה שמעניין הוא שבסופו של דבר יצאת לרחוב. יצאת מהבית והצטרפת למחאה - הלכת לכיכר המדינה ועמדת מאחורי האנשים שהניפו שלטים עם של צ'ה גווארה, עם סלוגנים "ביבי אתה מפוטר" של השמאל "הלאומי", עם שלטים שעוצבו והודפסו על ידי קדימה ומרץ וחד"ש. הלכת להפגנה ועמדת בקהל שהריע לדפני ליף ולסתיו שפיר. אתה יכול להגיד עד מחר שדפני ליף לא מייצגת אותך ושלא אכפת לך ממנה. עובדה - מי שעמדה על הבמה ונאמה זו היא, לא אתה. גם אם היית רוצה לנאום, אף אחד לא היה נותן לך, כי למרות שזה כל כך כיף לחשוב שזו מחאה "של כולם", זו לא.

זו מחאה של דפני ליף, ושל הקרן החדשה ושל השמאל - במטרה אחת, להפיל את ממשלת הליכוד. את האנשים שהניפו שלטים שקוראים לביבי להתפטר לא מעניין למה הצטרפת למחאה - העיקר שהצטרפת. בפועל, אין שום קשר בין האינטרסים שלך לאינטרסים שלהם. בשורה התחתונה, אתה כלי שרת בידיים שלהם.

באופן אישי, אני חושב שהמחאה שלך היא נכונה ומוצדקת ואני תומך בה. אבל אני לא יכול להשתתף בהפגנה שמונפות בה תמונות של צ'ה גווארה, בהפגנה שדפני ליף וסתיו שפיר נואמות בה, בהפגנה שקוראת (גם אם לא אתה באופן אישי) להפלת הממשלה. אין לי שום דבר נגד ביבי, אני לא רוצה להפיל את הממשלה. אז למה שאני אשתתף במשהו שזו בדיוק המטרה שלו? מי זאת דפני ליף בכלל? ולמה אתם נותנים לסתיו שפיר לדבר? הבחורה הזאת אמרה לפני חודש שנתניהו עלול לפתוח במלחמה כדי להתחמק מהמחאה. אתה ברצינות חושב שהיא לא מנסה להפיל את הממשלה? אם אתה לא רוצה להפיל את הממשלה, למה אתה נותן לה לדבר בשמך? (זו שאלה רטורית. בפועל אף אחד לא שואל אותך)

אלא שביבי הוא פוליטיקאי - זה גלוי וידוע לכל. הוא נעזר בתרומות מחו"ל ויועצי חרש מחו"ל וסבתא מחו"ל במטרה מוצהרת להגיע לשלטון.

ה"מחאה", לפי הצהרת "מנהיגיה" היא בדיוק ההיפך - היא לא פוליטית, אף אחד לכאורה לא מנסה להגיע לשלטון. אז למה מעורבים בזה גורמים שונים ואינטרסנטיים מחו"ל, לצד הרבה מאוד כסף?

רבותיי, מאחורי המחאה הזאת ישנה יד מכוונת וכיס מאוד עמוק. מישהו משלם על הארגון, על הלוגיסטיקה, על הקמת הבמות, על קבלת האישורים, על ההסעות, על האומנים. כנראה שאם היה מדובר בפילנטרופ אמיתי, הוא היה תורם את הכסף הזה לקרן נאמנות לילדים במצוקה. במקום זאת, הכסף הזה מתועל באופן סמוי (DrizziTx, אתה שילמת כסף כדי להקים את הבמה שעליה הופיע אייל גולן בעצרת המרכזית? אם לא, האם אתה יכול לנקוב בשמו של מי שכן שילם על כך?) להפלת הממשלה בחסות מחאה אעלק-חברתית.

זכותכם לתמוך בכך, אנחנו חיים במדינה דמוקרטית. אבל בבקשה אל תשלו את עצמכם שהמחאה היא "שלכם" או שיש לכם כל תפקיד בה מלבד להוסיף עוד ראש אחד למניין שנועד, בסופו של דבר, להפיל את הממשלה הקיימת ולהעלות את קדימה לשלטון. ובבקשה תפסיקו למתוח ביקורת על כל מי שמסכים עם המחאה שלכם אבל לא מוכן להשתתף בהפגנות (מהסיבות שציינתי).

:xyxthumbs: לא יכלתי לנסח זאת טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכת להפגנה ועמדת בקהל שהריע לדפני ליף ולסתיו שפיר. אתה יכול להגיד עד מחר שדפני ליף לא מייצגת אותך ושלא אכפת לך ממנה. עובדה - מי שעמדה על הבמה ונאמה זו היא, לא אתה.

אני לא יודע אילו נאומים אתה שמעת, אבל אלה שאני שמעתי (איציק שמולי, דפני ליף) לא כוונו להפלת הממשלה.

באופן אישי, אני חושב שהמחאה שלך היא נכונה ומוצדקת ואני תומך בה. אבל אני לא יכול להשתתף בהפגנה שמונפות בה של צ'ה גווארה, בהפגנה שדפני ליף וסתיו שפיר נואמות בה, בהפגנה שקוראת (גם אם לא אתה באופן אישי) להפלת הממשלה.

בהפגנה היו גם קולות שקראו לפרק את המונופולים בשוק, ו...? היו גם קונספירטורים הזויים מאמת אחרת, אז זה מבטל את לגיטימיות המחאה?

אני באמת לא מבין מה אתה רוצה. אין סלקטורים בכניסה להפגנה, מן הסתם יהיו שם קולות מכל סוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שלא הבנת מה שהם אמרו או שאתה לא שומע טוב :nixweiss:

מהיום הראשון זה היה ברור שכל מה שהם מחפשים זה להעיף את שלטון הימין, יותר נכון מהיום שהימין עלה לשלטון זה היה ברור שמנסים להעיף אותו. המדינה הזו תמיד נשלטה על ידי השמאל הקיצוני, קבוצות של מחבלים יהודיים שכל מה שהם רוצים זה להשמיד את המדינה שהם חיים בה.

תבדוק את התקשורת בארץ? כ 85% מאנשי התקשורת הם אנשי שמאל. מערכת המשפט? רובם שמאל (שבדרך כלל נותנים גיבוי לערבים ולשמאל בארץ ועוזרים להם בבתי משפט).

בחינוך המצב אפילו יותר גרוע, בבתי ספר רוב מורי האזרחות וההיסטוריה הם שמאלנים, במוסדות לימוד גבוה יש רוב מוחץ לשמאל. זה הגיע למצב שבמקצועות שקשורים לנושא סטודנטים כותבים עבודות אנטי ישראליות וזוכים לפרסים מצד המרצים ומוסדות הלימוד. סטודנטים שמאשימים את הצבא שלנו שהוא כל כך גיזען שהוא אפילו לא מוכן לאנוס את הנשים של האויבים שלו (WTF?), סטודנטים שבשטח מוסדות הלימוד מפיצים שקרים אנטי ישראלים. תקשורת שמחפש אנשים שתוקפים את ומציבה אותם מול המצלמות ומקדמת אותם בפני כל העולם.

היה פעם חולה נפשל אחד שקרה ליהודים משמידי עולם וסרטן למדינות בהם הם חיים, כשאתה רואה את השמאל בארץ אתה מבין מה גרם לו לחשוב דברים כאלה, מדינת היהודים מושמדת שנה אחרי שנה על ידי קבוצות של מזוכיסטים ופסיכופטים "יהודים" (וזה לא משנה אם זה דוסים או שמאלנים קיצוניים) :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גריפין, אם לא הצלחת להבין את מה שמינימייזר הסביר כ"כ יפה, באמת שחבל על המאמץ. לך להפגנות שלך, רק תזכור את מה שאמרנו כשתראה את התוצאות באם ליף וחבריה יצליחו. לפחות אני מקווה שהזכרון אצלך מתפקד יותר טוב מההבנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אילו נאומים אתה שמעת, אבל אלה שאני שמעתי (איציק שמולי, דפני ליף) לא כוונו להפלת הממשלה.

מתי טענתי שבנאומים היו קריאות להפלת הממשלה? תוכן הנאומים לא חשוב, חשובה זהות הנואמים. למה דפני ליף וסתיו שפיר נאמו שם?

אתה לא חושב שזה קצת עצוב שמחאה "עממית" מובלת על ידי סרבנית ושמאלנית קיצונית? המחאה הזאת לא שלך, לא מעניין אף אחד מה אתה רוצה, דפני ליף לא מייצגת אותך - היא מייצגת אינטרסים זרים שרוצים שבבחירות הבאות אותם 400,000 איש שצעקו "העם רוצה צדק חברתי" כי סתיו שפיר אמרה להם לצעוק את זה, בלי שהם בכלל יודעים מה זה, יצביעו קדימה.

בהפגנה היו גם קולות שקראו לפרק את המונופולים בשוק, ו...? היו גם קונספירטורים הזויים מאמת אחרת, אז זה מבטל את לגיטימיות המחאה?

אני באמת לא מבין מה אתה רוצה. אין סלקטורים בכניסה להפגנה, מן הסתם יהיו שם קולות מכל סוג.

קודם כל, כן - זה מבטל את לגיטימיות המחאה, כי זו כבר לא מחאה אחת, אלא אלף מחאות שונות. מה הקשר בין המחאה שלך למחאה של אותם הזויים מאמת אחרת? זה ששניכם עומדים באותה כיכר וצועקים "העם רוצה צדק חברתי" זה נחמד, אלא שאתה חושב שהכוונה היא להורדת המע"מ והוא חושב שהכוונה היא הלאמת כל הטייקונים וחלוקת העושר שלהם לעם. לדעתך המחאה שלו היא לגיטימית?

לדעתך צריך להחזיר את גלעד שליט בכל מחיר? לדעתך צריך לצאת מהשטחים? לדעתך קדימה צריכה להיות בשלטון במקום הליכוד?

אם התשובה לפחות לאחת מהשאלות האלו היא לא, אז מה אתה עושה שם? בעצם נוכחותך אתה נותן לגיטימיות לכל המחאות האלו, שאין ביניהן לבין מצוקת הדיור שום קשר לחלוטין.

חבל שאתה מתעלם מכל הסימנים סביבך - אלדד יניב מודה בפה מלא שהמחאה תוכננה עוד הרבה לפני שידעת מי זאת דפני ליף, שהמטרה המוצהרת שלה היא להביא להפלת הממשלה ולהחלפת השלטון. כשמירי רגב באה לבקר במאהל צעקו לה "פאשיסטית, מה את עושה פה בכלל, את מהקואליציה" ושפכו עליה מים. המחאה הזאת ממומנת מכספים של גורמים שגם אתה, שכיבכול המחאה הזאת היא "שלך", לא יודע מאיפה הם מגיעים ומה האינטרס שעומד מאחוריהם.

אבל היי, Ignorance is bliss כמו שאומרים.

הסתערות מאות לקוחות על חנות שמתמחה בריהוט זול נותנת חיזוק יפה למחאה.

איקאה היא זאת שמתמחה בריהוט זול, ולא ראיתי הסתערות מיוחדת על הסניף שלהם היום. קיקה היא כמעט כמו איקאה, אלא שמלבד הריהוט הזול הם מוכרים גם ריהוט יוקרתי שמחירו בהתאם. מעניין יהיה לדעת מה גובה מחזור המכירות של קיקה בסוף היום + מה ש-ALPHA אמר.

אבל זה לא באמת משנה, כי כל אינדיקטור לכך שהמצב לא כל כך גרוע כפי שמציגים אותו אפשר להפוך ב-180 מעלות.

שיא ביוצאים לחו"ל? זה בגלל שהקוטג' בארה"ב זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...