דיסק קשיח Samsung green 2TB - עמוד 9 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסק קשיח Samsung green 2TB

sashakrik

Recommended Posts

• תגובות 230
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שעדיף לקנות ב- 330 ש"ח מ- KSP על מנת שלא אצתרך לשלם 55 ש"ח דמי שרות לאייבורי במקרה של תקלה בשנה השניה או השלישית.

מה הקשר? מדובר על חיצוניים בלבד.

"עלות שירות וטיפול באחריות של דיסק קשיח חיצוני בתקופת האחריות 55 ש"ח. בשנה הראשונה, הבדיקה והטיפול בדיסק קשיח חיצוני ללא תשלום."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי שתבוא לממש אחריות הם יגידו לך למה הוצאת את הכונן "החיצוני" מהמארז שלו ? ויראו לך באותיות הקטנות באחריות כי יש סעיף שאוסר לפרק את הרכיבים , וכך לא תוכל לממש בכלל את האחרויות שלך. :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה בדיוק רשום לך שהוא חיצוני? לא רשום חיצוני ולא רשום פנימי

מן הסתם שזה דיסק פנימי ולכן אתה יכול לראות שיוודאו בתעודת האחריות שמצויין 3 שנים בלי שום קשר לעמלת טיפול כי מדובר על דיסק פנימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מעדכנים את המודעה כול חצי דקה בערך....

אני כנראה יזמין ביום ראשון, נחייה ונראה כמה זמן זה ישאר וכמה בעיות הם יעשו. נעדכן.

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=6649&CatCode=

וואי איזה מחיר

הזמנתי לי אחד

I FEEL SO MIGHTY :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אנשים מבולבלים עובדים שם.... תסגרו על עצמכם. פתוח הטראד המסכן כבר לא יודע איזה כותרת לשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מעדכנים את המודעה כול חצי דקה בערך....

אני כנראה יזמין ביום ראשון, נחייה ונראה כמה זמן זה ישאר וכמה בעיות הם יעשו. נעדכן.

I FEEL SO MIGHTY :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אנשים מבולבלים עובדים שם.... תסגרו על עצמכם. פתוח הטראד המסכן כבר לא יודע איזה כותרת לשים.

תעדכן אותנו. :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים... לא משנה אם זה 290 או 330 זה עדיין זול בטרוף לעומת המחיר הקודם

למה? מחסלים אותם בקצב... לי ה40 שקל האלו לא יעשו הבדל גדול גם כשאני קונה 4 יחידות, למה? עדיין זול יותר ממה שהיה לפני שבוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הזמנתי גם אני, אני גר קרוב אליהם אבל אני עצלן מידי מכדי לזוז, ויש לי הרגשה שהם מחר הולכים להיות מפוצצים חח.

ההודעה הקודמת שלך גובלת בהוצאת דיבה כלפי אייבורי.

לא מסכים עם דבריו בנוגע לאחריות באייבורי (דווקא מעדיף על KSP), אבל אתה רגיש מידי.

אנשים... לא משנה אם זה 290 או 330 זה עדיין זול בטרוף לעומת המחיר הקודם

למה? מחסלים אותם בקצב... לי ה40 שקל האלו לא יעשו הבדל גדול גם כשאני קונה 4 יחידות, למה? עדיין זול יותר ממה שהיה לפני שבוע

לא עוקב אחרי הלוגיק שלך... דווקא ה-40 ש"ח האלה הם שהביאו אותי בסופו של דבר לרכוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...