עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסק קשיח Samsung green 2TB

sashakrik

Recommended Posts

• תגובות 230
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^ לא חבל?

אם אין לך צרכים מיוחדים סבירות גבוהה שאם תכלכל את עצמך נכון עד שתספיק למלאות 4TB כבר יהיה הצע יותר טוב בשוק. רק בהמתנה של הימים האחרונים כבר חסכת 80 ש"ח.יותר משתיים זה קרוב לוודאי לא משתלם בראייה רחוקת טווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: אני מוריד כמויות של HD פשוט, אנימה בHD זה רצח לקשיח

כרגע עם נפח כולל של 5 טרה כרגע... אז עוד 8 זה לא בדיוק הרבה, אני פשוט מכפיל את הנפח

בפועל זה לא בדיוק נכון כי אני פשוט אחליף קשיחים קטנים ב2 טרה... אבל עדיין מעריך שבסוף אני אשב על 10 טרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שלא בעיה למלא כונן של 2TB.

אם פעם היינו מורידים שירים (חוקיים כמובן) או אלבומים, והיום מורידים דיסקוגראפיות שלמות, אז היום גם בסרטים וסדרות זה אותו הדבר.

אפשר להוריד פרקים, עונות, וסדרות שלמות במכה אחת.

והכל כמובן 1080P ולכל הפחות 720P.

לא קשה להבין איך זה מתמלא בצ'יק.

ואם רוצים גיבוי אז כל הסיפור מכפיל את עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מעניין לא ידעתי שיש כול כך הרבה הצע של תכניים חוקים או שרק שירים זה בעייתי אצלך? חחח, בריוני RIAA מסתובבים פה ולא ידוע לי?!

אתה צודק כמובן ולכן לא נכנעתי להייפ של ה-1080P אחרת לא הייתי גומר עם זה. אני עומד על 9.5TB ומשתדל להוריד קבצים לא גדולים יותר מ-1.4GB לשני דיסקים, ואם יש פורמט MKV ב-350MB אני יעדיף להוריד אף אותו, כול קובץ לא חסכוני במקום לא נשאר אצלי לאורך זמן.

עדיין אם אתה לא רק אוגר ואוגר בלי למחוק שום דבר 4TB יכולים להספיק להרבה מאוד זמן גם ב HD

IAKOVAL, זה הרבה מאוד פוקימונים... תהנה :lol: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק כאן אמרו שאין בעייה להריץ סרטי 1080P שקודדו מבלוריי.

השאלה האם הדיסק הנ"ל יריץ גם סרטי בלוריי מלאים שלא קודדו (המקור) + משחקים כגון Call of duty

אם כן, המחיר דיי משתלם - אקנה כונן אחד, אשים בו את כל החומר האישי (סרטים,משחקים,תמונות וכדומה) ככונן D. כונן C - אקנה של כ40GB בערך ואשים עליו .

מנגן סרטי 1080p מקוריים ששוקלים 10-20 גיגה ..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...