חבילה ב ORANGE זה נראה לכם הגיוני? - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבילה ב ORANGE זה נראה לכם הגיוני?

א אוהל

Recommended Posts

http://www.wake-up.co.il/

בדיוק הראו את זה עכשיו ב"תוכנית חסכון"..

ממה שבדקתי לגבי אוראנג'... לא משנה כמה תטחן את הטלפון הם טוענים שהמחיר הסופי שהם יכולים להשיג עבור הלקוח הוא 209.

המשמעות - 209 זה המחיר שמייצג רווחיות ללא תלות בכמות השימוש בשירותים השונים.

מה שאותי מעניין זה כמה נמוך זה יתן עבור לקוח שלא מדבר הרבה ולא שולח הרבה הודעות.. נכון לעכשיו הצלחתי להוציא מהאתר חשבונית של 70 שקל, עבור שימוש של 100 דקות ממוצע ו - 100 SMS ממוצע.. מעניין.. (כי החשבונית הנוכחית של האדם שזה הפירוט שלו היא בסביבות ה - 150 שקל.. )..

עצם זה שהקימו אתר כזה רק מוכיח את קיומה ההולך ומתפשט של "שיטת מצליח" ושאנחנו הצרכנים צריכים שירות של "מומחים" כדי שיוכלו למצוא עבורנו את ה"חבילה" שמתאימה לנו... אז אם כל הכבוד מילפורד.. אכן יש לך חבילה מאד מאד משתלמת.. אבל אתה רחוק מלהיות מדגם מייצג של משהו בחברה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הרצתי את זה. הוא הציע לי חשבונית יקרה יותר מזאת שאני מקבל היום ושאל "רוצה שהחשבון שלך יראה כך?" :lol:

אני מקווה שברור לך שכל האתר הזה הוא תכסיס שיווקי זול בשביל להשיג לידים שעליהם החברה מקבלת כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכסיס שיווקי זול? אשמח להסבר..

אם רשמת שהחשבונית שלך היא קבועה ל - 209.. אתה רוצה לומר לי שזה הציע לך סכום מעל זה???

דחפתי פנימה נתונים מטורפים של 700 דקות ו - 500 SMS וזה תמיד נותן לי 209..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם הציעו לי חשבונית של "198" אבל שכחו שבסכום הזה אני לא מקבל זיכוי על המכשיר (במקרה שלי, זיכוי של 70 ש"ח) ולכן היא יוצאת - בפועל - יקרה יותר איך שלא תנסה לסובב את זה.

לגבי התכסיס, לא התעמקתי באתר אבל ברור במבט ראשון שמדובר על אתר שמרוויח כסף על לקוחות שהוא מעביר מחברה לחברה, בצורה כזאת או אחרת. ולראיה טופס הלידים שהם מציעים לך למלא "לפרטים נוספים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה עדיין נשמע כמו ניצול נכון של מצוקת האנשים שמרגישים ששוחטים אותם במחירים.. התשלום שהם מקבלים הוא תשלום יחיד של פי 2 מהעלות החודשים שהם חסכו לך (לפחות זה מה שהבנתי מהתוכנית חסכון).. כלומר, אם הם הורידו את החשבונית שלך מ - 400 ל - 200.. אתה משלם להם פעם אחת 400 ונוסע לשלום...

נשמע לי רעיון נהדר, עם קהל יעד לא קטן, ובהחלט שווה ניסיון..

לגבי ה"שכחו" זיכוי.. אני לא משוכנע שאפשר לקבוע את הקביעה שלך בזלזול כזה.. יכול להיות שיש מצב שהם כן לוקחים בחשבון את נושא המכשירים והחזרים עליהם.. בכל מקרה שמתי לב שה - 209 שקלים משחק שם תפקיד.. כאילו לא משנה איזה חבילה תעשה.. כל עוד היא מעל X מסוים של דקות / SMS המינימום שתצליח להוציא מהם הוא 209. למרות שהצלחתי להוציא שם גם חשבונית של 2500 שקל.. אבל מי מאיתנו מדבר 2000 דקות :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החבילה שלי היא הכי משתלמת .... אני מדבר הרבה (אני מאמין 500 דק פלוס) וכמובן שולח SMS פה ושם (משהו כמו 50 בחודש)

והחשבון שלי הוא 0 שקלים חדשים. תענוג.

לפני זה הייתה לי חבילה יקרה יותר שהייתי משלם 150 שקל,

על גלישה ללא הגבלה ושיחות (כמובן שהשימוש העיקרי שלי היה האינרטנט) אבל עדיין זה משתלם בהתחשב בעובדה שאני מדבר 500+- ו 50 SMS+-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר.

פלאפון דורשים שכרטיס האשראי יהיה של החייל עצמו.

בולשיט.הכ.א. היה של ההורים שלי.

ולא רק זה הנציגה רשמה בשם מנוי את השם שלי ואז סלאש השם של אמא שלי ויוצא ששנינו בעלי המנוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם נאמר, אבל בזמנו (לפני כמה חודשים) כשרציתי את החבילה הכי זולה בארונג' לדקה ללא כלום הציעו לי 20 שקל תשלום בסיסי בחודש + 28 אגורות לדקת שיחה + 18 לסמס. ללא .

לאחר מיקוח אני די בטוח שלזה כן אפשר יהיה להגיע.

כרגע לאחר מיקוח אני מקבל החזר על מכשיר אריקסון ישן מ 2010 + 150 דקות שיחה + 150 הודעות + 30 מגה גלישה. הכל ב 58 שקל כולל מע"מ (זה כולל החזרי הטבות מפעם שהשאירו לי.

דקה מחוץ לתוכנית עולה 50 אגורות לא כולל מע"מ. אני מבסוט מהתוכנית עד הגג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...