חבילה ב ORANGE זה נראה לכם הגיוני? - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבילה ב ORANGE זה נראה לכם הגיוני?

א אוהל

Recommended Posts

לא. במובן מסוים אני חייב לך תודה. בזכות אנשים שמוכנים לשלם מחירים גבוהים על חבילות ענקיות (משתלמות תאורטית), שהם בכלל לא מנצלים אותן, אני יכול לקבל חבילה עם מחיר של 30 אגורות לדקה ובלי עלות בסיס מופקעת.

:xyxthumbs:

מה איכפת לי בכמה אני משתמש?

לפני זה בחצי הכמות הגעתי ל 450 ש"ח רק טלפון, עכשיו כפול מזה אני משלם פחות מחצי, אז את מי זה מעניין אם ניצלתי או לא, העיקר שאני משלם משהו כמו 16 אגורות לדקה. לי זה נשמע אחלה דיל, תוסיף לזה את ה 1200 הודעות אז בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

16 אגורות לדקה זה אחרי שקלול של כמה דיברת בפועל? לא, 16 אגורות לדקה זה בהנחה שדיברת 1200 דקות (נעזוב שנייה את ה1200 SMSים).

להגיד "אני משלם 16 אגורות לדקה" זה בדיוק הפח שרוצים שתיפול בו. אתה לא משלם 16 אגורות לדקה, אלא יותר מכך. בשביל לדעת כמה יותר צריך לדעת כמה בפועל אתה מדבר ושולח SMSים. בדקת את זה? לא.

מה זאת אומרת - מה אכפת לך בכמה אתה משתמש? אם אתה באופן קבוע מנצל בקושי רבע מהחבילה, יכול להיות שיש חבילה יותר משתלמת עבורך. אבל אתה לא יודע, כי לא בדקת. אתה מסתכל על המצב הנוכחי רק יחסית למה שהיה קודם ולא יחסית לאלטנרטיבות. זו לא צרכנות חכמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי היום מה שצריך זה חבילת גלישה וחיבור לוויבר או ווואטסאפ ושאר האפליציות לדיבור חינמי.

יש לי חבילה עם לא הרבה דקות אבל גלישה חופשית ואני בקושי משתמש בדקות, רק פה ושם, לרוב יוצא לי לדבר בחינם.

הקו השני שלי הוא מסלול עסקי עם ה22 אג' רק הבעיה שזה בלי גלישה.

ובכללי לא שווה לי לבטל את החבילה שיש לי כי אז אצטרך לשלם על המכשיר.. ואין ספק שאת המכשיר קניתי הרבה יותר מידי ביוקר בטיפשותי :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

16 אגורות לדקה זה אחרי שקלול של כמה דיברת בפועל? לא, 16 אגורות לדקה זה בהנחה שדיברת 1200 דקות (נעזוב שנייה את ה1200 SMSים).

להגיד "אני משלם 16 אגורות לדקה" זה בדיוק הפח שרוצים שתיפול בו. אתה לא משלם 16 אגורות לדקה, אלא יותר מכך. בשביל לדעת כמה יותר צריך לדעת כמה בפועל אתה מדבר ושולח SMSים. בדקת את זה? לא.

מה זאת אומרת - מה אכפת לך בכמה אתה משתמש? אם אתה באופן קבוע מנצל בקושי רבע מהחבילה, יכול להיות שיש חבילה יותר משתלמת עבורך. אבל אתה לא יודע, כי לא בדקת. אתה מסתכל על המצב הנוכחי רק יחסית למה שהיה קודם ולא יחסית לאלטנרטיבות. זו לא צרכנות חכמה.

נכון, אתה צודק, אם ניצלתי את כל ה 1200 דק' אני אשלם 16 אגורות לדקה, אם ניצלתי 600 אני אשלם 32. נכון.

אני ספציפית מנצל קרוב ל 600, אבל עדיין יוצא לי יותר זול, כי החשבונית החודשית לא עוברת את ה 240 ש"ח!

שזה משמעותי ביותר לעומת 600-500 בלפני זה.

כמובן שזה תלוי לשימוש אופן השימוש והצורך של הבחור פותח התראד בכמות כזו של דק' + הודעות.

זה כמו מעין הגבלת "דלקן" שקיבלת מחברה כלשהי.

אצלי בפועל זה יוצא כל חודש סביבות ה 30 אגורות לדקה.

אם תחשב גם את ההודעות אז זה יוצא פחות, אני שולח קרוב ל 800.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אולי כדי לא להרגיש שדופקים אותנו עם תעריף וירטואלי לא קיים, פשוט נתחיל "לנצל" את ה1200 דקות, להתקשר למרכזי שירות ממוחשבים ולהשאיר את הטלפון מחובר, כדי שנרד ל16 אגורות לדקה ...

הקטנוניות הזאת של לחשב כל פרמטר לגופו לא רלוונטית, מכיוון שאתם בכל מקרה משלמים על זה מראש.

מה זה משנה בכלל כמה זה עולה לדקה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בקושי עובר את ה100 שקל לחודש, לשני מנויים יחד.

זה בדיוק מה שאני אומר - אנשים התרגלו לזה שחשבון טלפון של 400 שקל זה נורמלי, וחשבון של 200 זה נמוך. אז כשנותנים להם חבילה עם תשלום קבוע של 200-250 שקלים הם בטוחים שקיבלו אחלה דיל.

ב5 שנים האחרונות שבהן אני עוקב בקביעות אחרי חשבון הטלפון שלי, אני לא חושב שהיה לי חודש אחד שבו התשלום הכולל עלה על 200 שקלים למנוי יחיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שהתחילה המהפיכה בשנת 2011, לא היו לי שום חשבון טלפון שירד מ-300 ש"ח בחודש. ותמיד דיברתי פחות (!) מהמסגרת שיש לי היום (בפחות מחיר!). תסובב את זה איך שאתה רוצה, העובדות לא ישתנו.

והיו לי מסלולים מצויינים לאותה תקופה, זה לא שסתם הייתי במסלול ממש גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בקושי עובר את ה100 שקל לחודש, לשני מנויים יחד.

זה בדיוק מה שאני אומר - אנשים התרגלו לזה שחשבון טלפון של 400 שקל זה נורמלי, וחשבון של 200 זה נמוך. אז כשנותנים להם חבילה עם תשלום קבוע של 200-250 שקלים הם בטוחים שקיבלו אחלה דיל.

ב5 שנים האחרונות שבהן אני עוקב בקביעות אחרי חשבון הטלפון שלי, אני לא חושב שהיה לי חודש אחד שבו התשלום הכולל עלה על 200 שקלים למנוי יחיד.

שמע אז או שאתה משתמש בחבילת 100 דק' שאצלי נגמרות בשיחות לאמא מדי פעם לשאול מה קורה תוך שבוע,

או שיש לך חבילה עסקית במחירי זנות,

או שיש לך מכשיר משנת תרפ"ח שעוד לא שינית מאז הקימו את החברה :P

או שאתה לא מדבר בטלפון ממש, וכשאני אומר ממש זה ממש, ולצערי ולצער הרוב אין הרבה כמוך שלא מדברים הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי תכנית עסקית. המחיר סביר למה שאני מקבל. ואני לא מדבר הרבה. אבל זה לא כאילו אני לא מדבר בכלל.

הנקודה שלי היא לא שאתה יכול להיות כמוני. יכול להיות שלהרגלי הצריכה שלך אין משהו יותר מתאים מהחבילה שלך. הנקודה שלי היא שיש אנשים (כמוני) שלא רוצים לדבר הרבה, ולא רוצים שידחפו להם חבילות ענק במחיר של 2 אגורות לדקה בתנאי שאתה משלם מראש על מיליון דקות. התעריף שאני משלם הוא משהו כמו 30 אגורות לדקה, ולפני שהייתה לי תכנית עסקית (הייתי אז בפלאפון) הייתה לי תכנית אחרת ששם הייתי משלם משהו כמו 40 אגורות לדקה. אבל הייתי משלם רק על מה שצרכתי בפועל. בתור אחד שלא צורך הרבה, לי יותר מתאים ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז צר לי לבשר לך ידידי אבל אתה פה הפראייר ביננו, ולא אני. אתה משלם פי 2 ממני!

אני מדבר כ-500 דקות ושולח כ-500 הודעות בחודש. על זה אני משלם 209 ש"ח. זה יוצא כ-20 אגורות לדקה/הודעה.

לא בתיאוריה. בפועל.

אם אתה רוצה ללכת לתיאוריה, אני יכול לדבר ולשלוח כפול ולשלם 10 אגורות לדקה. ואפילו לדבר יותר מפי-2 ולשלם פחות מ-10 אגורות.

אבל אנחנו לא מדברים על תיאוריה אלא על המציאות.

במציאות אני משלם 20 אגורות, שזה בערך פי 2 ממה שאתה טוען שאתה משלם.

אתה משלם יותר ממני :)

אבל היי, העיקר שאתה מרוצה ובטוח שאני פה הפראייר :)

נ.ב.

"לשנות את הרגלי הצריכה" (כלומר, פשוט לא להשתמש בטלפון) לא נקרא "צרכנות נבונה" או "שימוש מושכל" או כל דבר אחר בסגנון.

זה נקרא "להיתקע בעידן הפרה היסטורי", מתוך קמצנות גרידא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצאתי את חבילת הביניים הכי משתלמת שיש.

בזמן שבצד אחד נלחמים אלה שמדברים מעט ומהצד השני נלחמים אלה שמדברים הרבה וכל אחד חושב שהשני פריאר, אני מצאתי חבילת ביניים בדיוק באמצע ביניכם במחיר פיגוז!

500 דקות לכל היעדים.

500 דקות ברשת פלאפון.

500 סמסים לכל היעדים.

5 MMS לכל היעדים.

חבילת גלישה 1GB הכל כלול (GPS, MusiX, SuperTV, שירות גיבוי ושירות המתנה נעימה + שיר מתנה כל חודש).

מכשיר S בזיכוי מלא + ביטוח מלא עליו.

וכל זה ב- 143 ש"ח בחודש. (לתקופה של 36 חודשים ללא התחייבות).

זאת באמת חבילת ביניים משתלמת, כל מי שנמצא בחבילות ענק של 1300 דקות וכו' משלם המון כסף כל חודש סתם וחושב שהוא מרוויח על זה.

וכל מי שמשלם עבור כל דקה גם כן פריאר כי הוא מקבל דקות בעלות יקרה מאוד בלי מכשיר ובלי כלום.

בקיצור אם מחשבים אצלי את העלות לדקה, צריך להוריד את העלות לביטוח (20 ש"ח) ואת העלות של החבילת גלישה (55 ש"ח), יוצא סך הכל: 68 ש"ח בחודש - עלות של 4 אגורות ליחידה.

אז מי פה הפרייאר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...