חבילה ב ORANGE זה נראה לכם הגיוני? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבילה ב ORANGE זה נראה לכם הגיוני?

א אוהל

Recommended Posts

התקשרתי לברר לגבי הצטרפות

הציעו לי חבילה עם ב 250 ש"ח שאני לא מעוניין

אמרתי להם חבילה בלי מכשיר אז הם הציעו לי או 59 אגורות לדקה

או 160 שקל ו400 דקות 400 אסמסים ?

מה קרה שהמחירים הרקיעו לשחקים ? זה נראה לכם הגיוני?

זה נראה לי כאילו הם מעדיפים שאנשים לא יקנו מכשירים מבחוץ ובגלל זה מעלים את המחירים , אחרת אני לא מוצא סיבה .

מתי מתחילים לעבוד המפעילים החדשים?

בנוסף אם מישהו מכיר אלטרנטיבה זולה אז שירשום פה , תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה אחלה בזה?

אני לא מעוניין ב 1300 דקות , זה מיותר מבחינתי ומיותר לרוב האוכלוסייה

מה שאני צריך זה חבילה צנועה במחיר נורמלי.

500 דקות זה די והותר בשבילי.

זה שנותנים לי חבילה מפוצצת בדקות ואסמסים לא באמת עוזרת לי אלא עוזרת להם להראות כאילו המחיר משתלם ביחס לתמורה.

רק שהקטע הוא שאף אחד לא באמת צריך את כל הדקות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מעניין אותי מה המחיר של של מי ששילם על 1300 דקות

אני פשוט לא מעוניין לשלם על 2 דקות שיחה שקל ועשרים אגורות , לפעמים אני חושב שהתגובות פה זה של אנשים שתולים אבל אז אני רואה את מספר התגובות ומבין שלא.

לדעתי 59 אגורות לפי דקה זה יקר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד לא מזמן היו תוכניות יותר טובות באורנג'. עושה רושם שהחברות מקשיחות תנאים ומעלות מחירים לקראת התחרות הקרבה, כדי שיוכלו להראות הורדת מחירים משמעותית בהתחלה, ולעשות כאילו "נשבר השוק".

אם יש אפשרות, אני ממליץ לחכות עוד חודשים בודדים, שיכנסו המפעילים הוירטואלים לפחות, שיורידו את המחירים (יש לקוות)

כי מחיר כזה, זו פשוט גניבה לאור היום, ואני מקווה מאוד שזה ייפסק בקרוב

לי הציעו לא מזמן 500 דקות ו-500 סמסים ב-150 ש"ח... אז שלא יספרו לך סיפורים. המחירים באמת עלו מאוד.. ולדעתי זה לצורך ירידה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פשוט אנשים שמשתמשים הרבה בטלפון שלהם ומשלמים על זה הרבה, והם לא מסוגלים להבין אנשים שמשתמשים מעט ורוציל לשלם מעט.

אתה כנראה חי בעולם מקביל.

בעולם שבו אני חי, ההיגיון אומר שמי שמשתמש יותר - ישלם פחות פר יחידה.

זה קיים בכל תחום שאתה רק מסוגל לעלות על דעתך - מעגבניות ומלפפונים, דרך מעבדי מחשב, עד מכוניות, ואפילו - הפלא ופלא - דקות שיחה בסלולר.

לא מבין באיזה קטע הוא מבקש לקנות 10 מלפפונים באותו מחיר שאותו מקבל מישהו שקונה 10 טון מלפפונים.

ותמוה מזה - זה עוד נראה לו הגיוני לבקש את זה, והוא לא מבין מדוע מרימים גבה לנוכח הבקשה המוזרה.

לי הציעו לא מזמן 500 דקות ו-500 סמסים ב-150 ש"ח... אז שלא יספרו לך סיפורים. המחירים באמת עלו מאוד..

נו, ועכשיו הציעו לו 400 דקות ו-400 סמסים ב-160 ש"ח.

בוא אני אעזור לך - ההבדל הוא בין 20 אגורות ל"יחידה" (דקת שיחה / הודעה) לבין 15 אגורות ליחידה.

עליה? כן.

"עלו מאוד"? "גניבה לאור היום"? ::) חי בסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מליפורד, חבילה של 500 דקות, 500 SMS, ללא הגבלה, ב-200 ש'ח בממוצע (אפשר גם להוציא ביותר זול/חבילה יותר גדולה), זה ממש לא הבדל של 5 אג' לדקה מהחבילה שהציעו לפותח השירשור.

פותח השרשור, המחירים האלה הם לפני התמקחות, תברר בעוד מקומות.

אני בתכנית חיילים מתק' הצבא בפלאפון 25 אג' לדקה, 16 אג' לSMS(+הנחה בסופ"ש/3 יעדים/20 SMS), חבילה ב-10 ש'ח עם זיכוי מלא. עם קצת מיקוח אני מאמין שאפשר להוציא חבילה דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מליפורד, חבילה של 500 דקות, 500 SMS, ללא הגבלה, ב-200 ש'ח בממוצע (אפשר גם להוציא ביותר זול/חבילה יותר גדולה), זה ממש לא הבדל של 5 אג' לדקה מהחבילה שהציעו לפותח השירשור.

יכול להיות שיש לך בעיה בהבנת הנקרא ו/או במתמטיקה, אז אני אעזור לך.

הצעה ראשונה: "לי הציעו לא מזמן 500 דקות ו-500 סמסים ב-150 ש"ח"

הצעה שניה: "160 שקל ו400 דקות 400 אסמסים"

עכשיו בוא נחשב.

בהצעה הראשונה אתה מקבל 1,000 יחידות (500+500), וזה עולה לך 150.

בהצעה השניה אתה מקבל 800 יחידות (400+400) וזה עולה לך 160.

הצעה ראשונה: 150 חלקי 1,000 = 0.15 ש"ח = 15 אגורות ליחידה.

הצעה שניה: 160 חלקי 800 = 0.2 ש"ח = 20 אגורות ליחידה.

אז כן, זה כן הבדל של 5 אגורות לדקה מהחבילה שהציעו לפותח השירשור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה קונה חבילה של 400 דקות, אתה לא מסתכל על זה לפי המחיר לדקה, אלא על מחיר החבילה כולה.

למה הדבר דומה? נניח שבתקופת המחאה על הקוטג' שהמחיר שלו עלה מ5 ל7 שקל (בערך) היית הולך למוחים ואומר להם "מה אכפת לכם? המחיר עלה בפחות מאגורה אחת לגרם.." איך זה היה מתקבל? התגובה הצפויה היא: מה אכפת לי כמה עולה גרם? אני קונה קופסה של 250 גרם, מעניין אותי מחיר ה"חבילה", לא המחיר לפריטים התאורטיים שאתה יכול לחלק אותה אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי אבל מעבר לעובדה שההשוואה הזאת בכלל לא קשורה, היא ממש מטומטמת.

חבילת דקות זה לא גביע קוטג'. אם אתה מתעקש להשוות, אז זה כמו שאנשים יתלוננו על זה שבחבילה של 100 גרם קוטג', המחיר לגרם הוא יקר יותר מאשר המחיר לגרם בחבילה של 250 גרם קוטג'. יש מילה יפה בשפה העברית לאנשים כאלה: מטומטמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...