Deus Ex: Human Revolution - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Deus Ex: Human Revolution - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

כנראה שיש בעיית תואמות עם חלק מהציוד שלך

אצלי למשל רואים ממש טוב בלי שום עיוות

אני מניח שזה יפתר במסגרת תיקון שיצא בעתיד

נסה לראות בפורומים שונים אם הבעיה הזו ידועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כנראה שיש בעיית תואמות עם חלק מהציוד שלך

אצלי למשל רואים ממש טוב בלי שום עיוות

אני מניח שזה יפתר במסגרת תיקון שיצא בעתיד

נסה לראות בפורומים שונים אם הבעיה הזו ידועה.

לא מצליח למצוא משהוא בפורומים...לא יודע מה לחפש בדיוק.

נראה לי שאני פשוט מפספס משהוא בהגדרות VIDEO. אם אנ י רוצה הכל על הכי גבוה, מה לשים בכל דבר? מישהוא יכול לעזור צעד צעד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אופציה שנקרה "stereo 3d strength" בתפריט advanced. אני אמור להיות מסוגל לשחק בה בכלל אם מלכתחילה האופצייה של 3D מבוטלת ב- "display mode" ? שאני מזיז אותה אז התמונה נהיית כפולה. אצלך אפשר לשחק באופצייה זו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפתחת של המשחק (Eidos Montreal) תכפיל את הגודל שלה עד שנת 2015.

Square Enix מרוצים מ Deus Ex: Human Revolution (ובצדק) ויגדילו את כוח העבודה של המפתחת שכרגע גם עובדת על THIEF 4 ומשחק נוסף. כרגע מספר העובדים בחברה עומד על כ 350 עובדים והוא אמור לגדול בעוד כ 100 עובדים ב 2012 ועוד כ 250 עובדים עד 2015.

בסיום המהלך הזה Eidos Montreal יהיה הסטודיו השלישי בגודלו באיזור (Ubisoft Montreal הגדול ביותר עם כ 1200 עובדים ובמקום השני EA עם כ 800 עובדים).

מדובר במהלך דיי נפוץ שמתבצע על ידי מפיצות נוספות כמו THQ שמעבירות כוח עבודה רב לקנדה. מעבר כוח העבודה הזה מתבצע לרוב בגלל התנאים המצויינים שהמדינה מספקת למפתחי המשחקים, הקלות מס והעברת כספים למפיצות לצורך הקמת צוותי נוספים (Square Enix מצפים לתמיכה של כ 2 מיליון דולרים מצד המדינה וכניראה שהם באמת יזכו לרוב הסכום הזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירודה מעוד ........

למרות שאני כן מסכים שהאנימציות במשחק הם לא תמיד ברמה של משחקים מודרניים (במיוחד בפנים של המון דמויות משניות וסתם עוברי אורח) העיצוב הוויזואלי של המשחק הוא מדהים, שילוב של צבעים שמזכירים את הרנסנס וויסטות רחבות שמכניסות אותך לאווירה של הסייבר-פאנק העתידי. כמובן שהוא בטח לא ברמה ירודה (מאוד) מבחינה גרפית.

לגבי קליל .. אני לא יודע מי כתב פה שהמשחק קליל , כי הוא ממש לא (לפחות לא ברמה הכי קשה) הוא גם לא קשה בטירוף זה נכון, הוא מאוזן די טוב חוץ מ A.I שחלק מהזמן מתפקד מוזר.

בקיצור, אם אתה לא יכול לראות את המעלות של המשחק מעבר לגרעונות הגרפיות (המזעריות יחסרית) אז הוא לא בשבילך והייתי ממליץ לך לשחק Crysis2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...