Deus Ex: Human Revolution - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Deus Ex: Human Revolution - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, קניתי את המשחק... יש לי שאלה קצת לא קשורה , מה אני עושה אם כל התוספות לTF2? אפשר למכור אותם? אפשר לקבל כסף בחשבון או משהו כזה? איך זה עובד?

טוב , לא משנה , אני לא רוצה להסיט את הדיון לכיוונים לא קשורים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קטנה...מה נחשב יותר טוב SHADOWS על NORMAL

או SOFT SHADOWS?

אגב שיחקתי במחשב שבפרט למטה הכל רץ על מקסימום חלק.

וגם במחשב של אחי עם כרטיס 6750 הכל רץ חלק והכל היה על הכי גבוה.

האם הכרטיסי מסך כבר יותר התקדמו מהמשחקים?פעם זה היה ההפך.וכן המשחק לדעתי מציג גרפיקה ממש מדהימה ממה שראיתי עד כה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי לשחק כל כך הרבה בינתיים, אבל ממה ששיחקתי המשחק מעולה, יש בעיות לא זניחות ב A.I (כמצופה מהביקורות) אבל זה לא משהו שהורס את החוויה לפחות מהכמה שלבים הראשונים ששיחקתי. אני מרגיש כאילו אני משחק את המקורי רק בחבילה יותר מודרנית עם עלילה מחודשת (לא פחות טובה ממה שבינתיים אני מגלה). יש מספר רחב של אפשרויות לגשת לכל סיטואציה, כאשר אין גישה שהיא ממש נחותה מהאחרות בצורה בולטת (אולי פחות נוחה, אבל אפשרית בהחלט). כל מי שחושב לשנייה שהמשחק הוא FPS הוא טועה בענק, אי אפשר לשחק את המשחק הזה כיריות בלבד, פשוט לא אפשרי. המשחק מעניש לגמרי (כמו שצריך) ואם עושים שטויות, משלמים. האלמנטים של השוטר הם בעיקר מוצא אחרון אם נדפקה התוכנית המקורית.

מערכת ה COVER עושה עבודה טובה מאוד בלייעל את ה STEALTH במשחק וה HACKING פשוט כיף.

סה"כ, משחק מעולה ! אם אהבתם את הראשון 100% תאהבו את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיות עם הגרפיקה של המשחק:

זה נראה כאילו התמונה במסך מנסה להיות 3D (המסך אינו 3D). זאת אומרת כאילו התמונה כפולה. בהגדרות איפה שיש "סטריאו 3D" זה מטשטש באדום וכנרה מבוטל. אבל יש עוד הגדרה שנקראת " אנטנסיביות של 3D סטריאופוני" היא משום מה פתוחה לי לשינוי ואני יכול להגדיל או להקטין את רמת ה- 3D במשחק. גם שאני מוריד להכי נמווך עדין יש ריצוד בתמונה כאילו ה- 3D עוד מאופשר. שאני מבל את DX11 אז התופעה נעלמת ורואים חלק! אבל יש לי כרטיס DX11 וחבל סתם להוריד גרפיקה.

דבר נוסף הוא שאני יורה ברובה במסך הראשון (אני רק התחלתי לשחק) אני שם לב שהתמונה קוראת לא יחד עם הצליל! ז"א התמונה של ההבזק מהרובה מקדימה את הצליל בצורה מורגשת. למה זה?

נתונים:

מעבד: phenom 2 x4 965

כרטיס: HD6850

זיכרון 4GB

מסך: 1920X1080

אגב אמור לרוץ על מקסימום עם הנתונים הנ"ל? לפי דעתי ולפי איך שזה נראה כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אפשרות לדלג על הסרטונים בפתיחה.

הם אומרים שאנחנו לא חייבים לצפות בהם, אפשר לעשות משהו אחר במשך אותם 30 שניות כמו להסתכל על המקלדת... :nixweiss:

בקיצור תחליפו עם הקובץ הזה:

http://www.mediafire.com/?9w9qr7um9zzodtu

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...