מכס ומוצרי יד שנייה - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכס ומוצרי יד שנייה

Demagh

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רלוונטי בהחלט. אין הרי ממש דרך לוודא שהמוצר הוא יד שניה. ולכן בודקים אותו ומחשבים עליו את המכס כמו חדש. אני הרי יכול לכתוב בקבלה שקניתי מכשיר משומש במחיר של 1000 דולר במקום 2000 ולשלם על פי זה מכס. המוכסים לא פרייארים. אם הם יאמינו שהמכשיר משומש, אז יש סיכוי שהם יאמינו לקבלה ואז יחשבו לפי הערך של הקבלה ולא הערך המקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב המקרים מחייבים על פי החשבונית

אולם במוצרים מסויימים כגון המדובר, מחייבים לפי המחיר הקטלוגי של היצרן

מכשיר משומש הוא משומש וגובה המכס יחויב לפי חשבונית/הוכחת תשלום.

אם אתה נותן להם פירוט של הויזה לדוגמה, החוק מחייב אותם לגבות מכס לפי התשלום שאכן הועבר.

אין דבר כזה שאתה משלם מכס על יותר ממה ששילמת בפועל, אם מנסים לגבות יותר, אתה פשוט נותן להם הוכחה וזה סוף הסיפור.

עדיין עושים בעיות? לוקחים מהם תצהיר ומגישים תלונה לרשות המכס והמיסים, בצירוף הוכחת הרכישה שלך. הם לרוב משתדלים לא להגיע למצב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למקרה שלא שמת לב לפוסט של פותח הת'רד, הבנאדם מעוניין לרכוש משומש מאיביי.

וזה לא משנה למה המוכסים מאמינים או לא, מראים הוכחת תשלום, ואם יש דף מכירה- אז דף מכירה. מפה והלאה אין להם הרבה ברירה.

אם זכית ברולקס של 2000 דולר ב 70 דולר, כל עוד אתה יכול להוכיח שזה המצב, אתה משלם מיסים על 70 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאפשר לעשות במקרה של מוצר משומש זה לבקש מהמוכר לכתוב שזה מוצר שלך ששכחת אצלו בביקור לאחרונה.

הבעיה של הפתרון הזה - הביטוח של המשלוח לא ממש מכסה כלום, ואם המוצר נהרס במשלוח אכלת אותה.

אף אחד לא יכול להוכיח שזה לא המצב, ואז אין תשלום מכס.

עריכה:

קח בחשבון שזה נכון למוצר שהגיוני להגיד את זה עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ.... לא. גם אם אתה זוכה במשהו לגמרי בחינם, בכניסה לארץ אתה תשלם עליו מכס לפי המחירון שלו.

לא אתה לא, הוכחת תשלום>הכל.

רק שבמכס הפסיקו לקבל חשבוניות העברת תשלום של פייפאל כי אנשים התחילו לזייף, אז במקום זה מחכים יומיים שלושה ומביאים פירוט של ויזה.

כבר עשיתי את זה 3 פעמים, פעם אחת עם פריט שהמכס העריכו ב 850 דולר והשגתי בסביבות ה 400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה מפגרת- על הכל משלמים מכס?? חשבתי שפעם לא היו משלמים על מוצרי חשמל או על כלי נגינה?

בכל מקרה גם אם כן, זה פשוט משגע אותי ההפרש מחירים שיש בארץ לעומת חו"ל! זה לא נורמלי שאותו מוצר עולה פי 2 בארץ! כלומר גם אם אני מזמין אותו אני יכול למכור אותו למוכר שמשתין עליי בקשת ולהרוויח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אמנם לא מנסיון אישי, אך ממה שידוע לי אם תבקש להפריד את הפלאפן ולשלוח אותו כ PARTS, לא צריכה להיות לך בעיה...

מה רמת הפירוק? לא בטוח, אך אני חושב שאם תוריד ופאנלים, זה יהיה בסדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...