אוברקלוקינג ל geforce4 mx440 - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוקינג ל geforce4 mx440

Vatos-Locos

Recommended Posts

יפה...

זה המקסימום שאתה יכול להעלות את הכרטיס?

לא יודע לא ניסיתי יותר, עליתי :

Core: 250@260

Memory: 330@340

Core: 250@270

Memory: 330@360

Core: 250@280

Memory: 330@375

וזהו לא ניסיתי יותר מזה כי לא ראיתי הבדלי ביצועים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תנסה להגיע למקסימום, אבל תעלה לבד וליבה לבד ואז תצרף את שניהם, זתומרת:

בהתחלה תבדוק מה המקסימום של הזכרון, בוא נגיד שזה יהיה 410, תחזיר למהירות המקורי ואז תתחיל להעלות , בוא נגיד שתגיע ל 320, אז תצרף את שניהם בייחד כלומר שהכרטיס שלך ירוץ ב 410@320 ואז תבדוק שוב עם הכל יציב עם כן יפה מאוד..

ככה שאתה מעלה כל רכיב לבד אתה יכול לדעת מתי הוא מגביל אותך ואם אתה מעלה את שניהם באותו זמן אתה לא תדע איזה מהם מגביל אותך ואז אתה תעשה יותר בדיקות וככה תבזבז לעצמך יותר זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה תודה אחי אני יעשה את זה שאני יחזור מבית ספר..

(עקרונית לפני 10 דקות הייתי אמור להעלות על האוטובוס לשם.. אבל חפיף)

עריכה:

מה הסיכונים?

נגיד ואני מעלה כל פעם ב 10 את הCORE לבד או את הMEM לבד..

ונגידדדדד שהגעתי כבר לשיא שלו או משהו

המחשב ידלק ויראה שטויות לא יעלה לוינדוס וכאלה?

איך אני יוכל להחזיר אותו למצב רגיל אחרי שהוא כבר הגיע למקסימום אובר שהוא מסוגל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שאתה לא אומר לו שישמור את ההגדרות ויפעיל את המחשב עם ההגדרות הוא לא יפעיל לך את המחשב עם ההגדרות ששינית.

מקסימום אתה תתחיל לראות את המסך מתמלא קווים, או שהמחשב יתקע, אבל שטויות, עד שאתה לא שומר את ההגדרות לא יקרה לך כלום ואחרי ריסטרט הוא יחזור למצב האחרון ששמרת אותו ואם לא שמרת אותו בכלל אז הוא יחזור לדיפולטס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שאתה לא אומר לו שישמור את ההגדרות ויפעיל את המחשב עם ההגדרות הוא לא יפעיל לך את המחשב עם ההגדרות ששינית.

מקסימום אתה תתחיל לראות את המסך מתמלא קווים, או שהמחשב יתקע, אבל שטויות, עד שאתה לא שומר את ההגדרות לא יקרה לך כלום ואחרי ריסטרט הוא יחזור למצב האחרון ששמרת אותו ואם לא שמרת אותו בכלל אז הוא יחזור לדיפולטס

רגע רגע שאני יבין.. תראה

אני מעלה את הנתונים, עושה TEST

במצב הזה שהוא טוען משהו, אני כבר בCORE החדש שקבעתי לו הרגע?

רק אחרי זה אני לוחץ SAVE והוא כותב לי

apply oc at win startup setting : THE NEW SETTINGS

מתי הCORE מתעדכן במה שקבעתי

מתישהו בתוך התהליך הזה, או רק אחרי הריסט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

poowa - למה לא אמרת שיש לך כבר חור, אם יש לך ויש לך שם מאורר 80 ממ' שמוציא אוויר תסובב אותו שיכניס את האוויר, אם אתה רוצה מאורר חזק יותר אתה יכול לקנות את הסמארט פאן 2 הוא ממש חזק אבל דיי מרעיש.

אני אקנה תסמארט פאן , תודה רבה.

ועוד משהו, במארז מאחורה יש מקום למאוורר (יש חורים והכל, ככה הוא בא- המארז הוא MIDI והחור נמצא מתחת לספק), אז אם כבר אז איך לסדר את המאווררים? שבחלון ידחוף פנימה אויר ושמאחורה הוא יוציא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אקנה תסמארט פאן , תודה רבה.

ועוד משהו, במארז מאחורה יש מקום למאוורר (יש חורים והכל, ככה הוא בא- המארז הוא MIDI והחור נמצא מתחת לספק), אז אם כבר אז איך לסדר את המאווררים? שבחלון ידחוף פנימה אויר ושמאחורה הוא יוציא?

בדיוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק

סבבה, המאוורר שבחלון כבר הפוך, עכשיו מה לשים איפה? המאוורר שלי לא משהו מיוחד, אין שמות עליו, נדמה לי ג'נרי (?)

הרעש שלו ממש מעצבן? אם כן, יש אלטרנטיבה שקטה וטובה גם כן?

וחיפשתי פה באתר, מצאתי מלא כתבות על מאווררים אבל אפילו לא כתבה אחת על איפה, איך ולאן מחברים אותו.

הסמארט זה זה נכון?

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=174_124&products_id=399

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה הסמארט גירסא 2.. מה שכולם מדברים עליו

מאורר מצויין עם שליטה על העוצמה כמו שאתה יכול להבין מהלינק. :)

זרימת אוויר "אופטימלית" זה מאורר אחד מקדימה מכניס

מאורר אחד מאחורה מוציא

מאורר בגג מוציא

מאורר בדלת (בצד) מכניס

אפילו אם כל המאוררים לא חזקים במיוחד אבל סבירים

ויש לך סינק נורמלי

הכבלים שלך מסודרים טוב ולא מפריעים לזרימת אוויר

הטמפרטורה שלך צריכה להיות סבירה+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה הסמארט גירסא 2.. מה שכולם מדברים עליו

מאורר מצויין עם שליטה על העוצמה כמו שאתה יכול להבין מהלינק. :)

זרימת אוויר "אופטימלית" זה מאורר אחד מקדימה מכניס

מאורר אחד מאחורה מוציא

מאורר בגג מוציא

מאורר בדלת (בצד) מכניס

אפילו אם כל המאוררים לא חזקים במיוחד אבל סבירים

ויש לך סינק נורמלי

הכבלים שלך מסודרים טוב ולא מפריעים לזרימת אוויר

הטמפרטורה שלך צריכה להיות סבירה+

טוב אז חצי מזה זה גם בסדר ;)

סתם, פשוט מהצד יש לי כבר ומאחורה יש מקום לאחד, מקדימה אי אפשר (צורת המארז לא מאפשרת) ולמעלה צריך לעשות חור, ולעשות כל מיני דקדוקים כדי שיהיה מתאים למאוורר, ואני לא טוב במלאכת יד :P

בכל אופן, את הסמארט אני אקנה בכל אופן, כדאי לי לשים אותו בחלון (לדחיפה) או מאחורה (להוצאה)?

אני מעריך שמאחור... :)

עם הכבלים יש די בעיה- כשפתחתי היום את המארז כדי להפוך תמאוורר ניסיתי לראות מה אפשר לעשות עם החוטים, הם ממש מבולגנים- יש דעה על איך לעשות (עם אזיקונים, אני יודע הכוונה איפה לסדר אותם) ויש את הרחב הזה שגם מפריע. בקיצור, יש עבודה :D

עוד משהו, ההתקנה לא צריכה להיות בעייתית נכון? מה מחברים לאן? (יש הסברים עם המאוורר?)

וסינק- איך אני יודע אם הוא משהו? :-X על מה הוא יושב בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך מקומות 5.25" (כונני סידירומים למינהם) לפחות 2 פנויים

אתה יכול לשים שם מאורר 80 ולחתוך את הכיסויים האלה שיצא יפה או פשוט להוציא אותם ולא יצא יפה..

ככה יכניס לך אוויר מקדימה

מלמעלה באמת גם אני לא רציתי לקחת סיכון אז לקחתי את הגג של המארז למפעל ששם עשיתי את זה מדוייק עם המכונות שלהם..

לא יודע איך בנוי המארז שלך אבל תסתכל על כל מיני בליטות וחורים שיש לך במארז לתפוס עליהם את החוטים

אצלי למשל במארז סימבדה יש דיי הרבה מקום נוח מאחורה (בצד איפה שהלוח) ושם כל הבלאגן שלי

לא רואים את זה בכלל עד שפותחים את הדלת השניה (ולא פותחים..)

חבר שלי לאומת זאת עשה חוטים עם מקדחה דקה ברצפה של המארז ועם אזיקונים קשר לשם את החוטים (יצא דווקא דיי יפה ונוח..)

עוד משהו שכרגע נזכרתי שאמרו פעם שאפשר לחבר מאורר למטה לרצפה (מבפנים) ואז בעצם יוצר יניקה מתחתית המארז ושואב מהצדדים למטה אוויר וזה בעצם מכניס אוויר דיי טוב למארז, זה יעשה קצת רעש לפי דעתי וגם זה לעשות חור עגול מה שאתה לא כל כך רוצה, אבל אני מאוד ממליץ

מה שעוד מומלץ זה שאם כבר יש לך רק 2 חורים שים את שתיהם מאוררים סוסים, ואם אתה קונה סמארט רק אחד

אז תשים אותוווו אמממ...... מוציא אוויר

אין לי מושג למה, פשוט ככה נשמע לי יותר נחמד

ממש ממש ממש בלי סיבה מיוחדת, אמרו לי שלהוציא אוויר חם יותר חשוב מהפעולה של הכנסת אוויר

כי בכל מקרה להוציא אוויר לא יצא מהחורים במארז, אבל להכניס דווקא כן

אם יהיה יותר כמות הוצאת אוויר מאשר הכנסה אז יהיה שאיבה גם מחורים קטנים שיש במארז (ותמיד יש,, הוא לא אטום)

מקווה שעזרתי ולא בלבלתי יותר מידי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזרת מאוד, ולאחר פתיחה חוזרת וחיפוש כולל במארז ( :o) גיליתי, שמקדימה, ישנו מאוורר! ;D שמכניס אויר. ככה שאת האופטימליות של ההכנסת אויר כבר יש, בהוצאת אויר אני מקווה שהסמארט יעשה תעבודה (לפי ההמלצות אני סומך עליו ;) )

בקשר לחוטים, פיתרון ימצא בהקדם :)

תודה רבה רבה, עזרת(ם) מאוד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדע שאתה עובר את חצי מהעוצמה שלו הרעש מתחיל לעצבן (את רוב האנשים שאני מכיר)

ככה שאני בדרך כלל עובד איתו במהירויות נמוכות (כי יש לי 2 סמארט וספארק על המעבד שביחד עושים לי קונצרט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לכבל השמן, אפשר ל"עגל" אותו. יש כמה מדריכים בעיברית איך לעשות את זה. יש אחד כאן באתר ויש גם את זה:

http://www.pctip.co.il/guides/Cables.php

שאני מעדיף אותו בגלל השימוש בצינורות, יותר יפה לדעתי.

יש עוד מדריכים כאן שם ובעוד מקומות, תחפש יש מדריכים על איך לעשות סירקולציה טובה במארז וכו'

יש גם אתרים בעיברית עם ביקורות על הSF2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...