אוברקלוקינג ל geforce4 mx440 - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוקינג ל geforce4 mx440

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז קנה את ה iceberq

כן חשבתי על זה

יש כמה דגמים לזה

יש את הדגם שמיועד להיות על כרטיסי מסך

ויש לו עיצוב כזה כחול ומשהו, נחמד מאוד

ויש את האלה של ALL IN ONE שמתאימים גם לצ'יפסטים..

והדגם הזה של הצ'יפסטים מגיע בקופר ובאלומיניום

ואת הדגם אלומיניום אני יכול לקנות ליד הבית שלי ב50 שקל משהו כזה

וב40 שקל את הסטוק של Tt לזכרונות DDR

ממליץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עושים חור במארז - אתה יכול ללמוד את זה במדריך המודינג שבאתר.

שמים מאורר - אני ממליץ לך על 120 ממ' חזק.

כן, ממש לגעת בו פיסית

טוב, התקנה מהפרונט אי אפשר כי המארז לא מאפשר מבחינת צורה, העניין של המאוורר עם הדלת יותר מעניין אותי, זה יכול להשךפיע על הכרטיס מסך גם ? לפי מה שקראתי אז לשים 120 מ"מ למטה, יש כיוון מדויק?

קניתי את המארז עם מאוורר וחלון בצד, המאוורר מוציא אויר החוצה, אז מצד שני שווה לשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

ממש לא כדאי לך להשקיע כסף בכרטיס הזה, ובמיוחד לא 90 שקל וזמן, תעזוב אותך, תחסוך את ה 90 שקל האלה זה מקסימום יתן לך 5 מגה הרץ יותר, לא כדאי לא מומלץ, תחסוך לכרטיס חדש.

בינתיים תעשה מקסימלי בלי לפחד עליו כי הסברתי לך שהוא כבר לא יהרס, וכשיהיה לך מספיק כסף קנה חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

ממש לא כדאי לך להשקיע כסף בכרטיס הזה, ובמיוחד לא 90 שקל וזמן, תעזוב אותך, תחסוך את ה 90 שקל האלה זה מקסימום יתן לך 5 מגה הרץ יותר, לא כדאי לא מומלץ, תחסוך לכרטיס חדש.

בינתיים תעשה מקסימלי בלי לפחד עליו כי הסברתי לך שהוא כבר לא יהרס, וכשיהיה לך מספיק כסף קנה חדש.

אתה מתכוון אלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, התקנה מהפרונט אי אפשר כי המארז לא מאפשר מבחינת צורה, העניין של המאוורר עם הדלת יותר מעניין אותי, זה יכול להשךפיע על הכרטיס מסך גם ? לפי מה שקראתי אז לשים 120 מ"מ למטה, יש כיוון מדויק?

קניתי את המארז עם מאוורר וחלון בצד, המאוורר מוציא אויר החוצה, אז מצד שני שווה לשים?

הכי טוב לך להשים 120 ממ' בחלון שלך שינשוף על הכרטיס ושאר המערכת, למטה במארז זה לא נותן הרבה כמו שבדלת זה נותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת , 50 שקל לכרטיס מסך

ו40 שקל הסינק קירור לזכרונות, זה הזכרונות על הלוח, לא של הכרטיס מסך :)

כי אמרו לי בחנות שקניתי את הזכרונות

"אם אתה עושה אנחנו ממליצים לך לקנות את הקירור של Tt ב40 שקל הם עושים עבודה טובה בלה בלה בלה..

אבל אל תעשה כי לא ניתן לך אחריות!!!!!!!!!!"

על הכרטיס מסך הזה (MX440) יש לי סינק + מאורר שהגיע עם הכרטיס

לפני חודש וחצי יצא מהאריזה ככה שהוא נקי..

קיבלתי אותו במקום אותו כרטיס מחברת צ'אינטק שהפסיק לפעול כי שמתי עליו גריל של מאורר

למעלה איפה שההלחמות.. נגיד נקרא לזה למטה, אבל זה למעלה במארז חח

כמובן זה מברזל ועשה קצר או משהו, ומאז הוא הציג רק תמונה לבנה..

קיצר בכיתי להם אמרתי שאני בכלל לא יודע לפתוח את המארז פתאום הוא הפסיק לעבוד לי וזה.. החליפו לי ל SPARKLE וזהו :)

עריכה: סליחה סליחה סליחה זה סינקים קירור לזכרונות של חברת VANTEC לא Tt.. התבלבלתי כנראה עם האתר של הדובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב לך להשים 120 ממ' בחלון שלך שינשוף על הכרטיס ושאר המערכת, למטה במארז זה לא נותן הרבה כמו שבדלת זה נותן.

חלון אצלי כזה מעוצב, אז בעצם אתה אומר שאני אחליף את המאוורר שמוציא אוויר באחד שיכניס אויר?

פשוט אי אפשר לחתוך בחלון הזה, יש את המקום ששמה נמצא המאוורר וחוץ מזה יש כל מני עיטורים.

המאוורר שלי הוא 80 מ"מ, יש משהו חזק בגודל הזה (ושלא ירעיש כמו טרקטור)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SuperGohan צודק.. אובר לכרטיסים שלנו לא משנה כלום

אומנם עשיתי אובר זעיר וקטנטן

אבל לא ראיתי הבדלי ביצועים אפילו לא טיפ-טיפונת!

Core: 250@280

Memory: 330@375

נדמה לי שהכרטיס התחמם טיפה יותר, אפילו לא בטוח כנראה התחמם בגלל שהרצתי את ה3DMARK כמה פעמים כבר באותו שעה

בקיצור לא ראיתי אפילו הבדלון!

נדמה לי אפילו שבטסט של עם הגוש קקי המסתובב, הוא באובר טיפה נתקע (לא יודע אם יש קשר..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

poowa - למה לא אמרת שיש לך כבר חור, אם יש לך ויש לך שם מאורר 80 ממ' שמוציא אוויר תסובב אותו שיכניס את האוויר, אם אתה רוצה מאורר חזק יותר אתה יכול לקנות את הסמארט פאן 2 הוא ממש חזק אבל דיי מרעיש.

MostWanted - זה דיי קשה להרגיש בהבדלים, אתה צריך לעשות הרצה ב לפני האוברקלוק ואחרי ואז לראות את השיפור בתוצאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

poowa - למה לא אמרת שיש לך כבר חור, אם יש לך ויש לך שם מאורר 80 ממ' שמוציא אוויר תסובב אותו שיכניס את האוויר, אם אתה רוצה מאורר חזק יותר אתה יכול לקנות את הסמארט פאן 2 הוא ממש חזק אבל דיי מרעיש.

MostWanted - זה דיי קשה להרגיש בהבדלים, אתה צריך לעשות הרצה ב לפני האוברקלוק ואחרי ואז לראות את השיפור בתוצאה.

כן אחי בתוצאות בסוף (ברנק הזה..) יש שיפורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...