אוברקלוקינג ל geforce4 mx440 - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוקינג ל geforce4 mx440

Vatos-Locos

Recommended Posts

מצטער שאני מפריע לכם באמצע הסיפורים המעניינים שלכ, אבל אני חייב להגיד לכם שאתם זורקים פה הרבה מאוד שטויות, הכרטיסים שלכם לא ישרפו מאוברקלוק ! צאו מזה! אתם לא מסכנים אותם כשאתם מעלים את המהירויות שלכם ב 20-30 ואפילו 100 מגה הרץ!!

אתם יכולים להעלות אותם עד שתיראו הפרעות גרפיקה במסך, ועוד רועי, אתה במיוחד, אתה אומר שהכרטיס שלך ממש לא מתחמם אז יאללה כבר תעשה , כל פעם אני צריך לבוא להרגיע אותך!? תנסה לבד ותראה מה הכרטיס שלך מסוגל!

אני מצווה עליך לעשות לו עכשיו אוברקלוק! 8)

אין כזה דבר אין סיכוי, זה רכיב אלקטרוני לכל דבר, אתה לא יכול להגיד ב-100% שאין סיכוי שיקרה משהו,

תמיד יכול לקרות משהו מפתיע..,

לעלות את הכרטיס ב10-20-40MHZ בדרך כלל לא לא יגרום נזק, לא יהיה כמעט סיכוי שהוא ישרף, אבל יש 0.1% שכן -

אולי הוא ישרף.. ::)

וגם אמרתי שלכרטיסים שלנו לא יעשה הרבה.. :P

אפשר אבל בכל זאת להתנסות.., זה שווה את זה.. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמע, הכרטיס לא ישרף לך מאוברקלוק אפילו עם אתה מעלה 300 מגה הרץ, כל עוד הוא קר.

תראה, גורם לחימום של הכרטיס, עכשיו, עם הכרטיס לא מתחמם לך הרבה והוא יחסית קר אז בחיים בחיים הוא ישרף לך מאוברקלוק.

שתי האפשרויות היחידות שבהם רכיב כלשהו יכול להשרף זה רק חום או העלאת מתח, בהעלאת מתח לא יעזור לך אפילו שהרכיב במינוס מעלות, עם הוא מקבל יותר מידי מתח הוא פשוט יהרס\ישרף.

אבל באוברקלוק של העלאת מהירויות השעון, בחיים לא ישרף לך הכרטיס, תאמין לי שגם הכרטיסים שלכם, שבוא נגיד ואין להם טוב, קודם-כל יגיעו למגבלות החומרתיות שלהם לפני שהם ישרפו\יתחממו מידי זתומרת, אתם תקבלו הפרעות בגרפיקה לפני שהכרטיס בכלל יהיה מספיק חם בשביל להשרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, גורם לחימום של הכרטיס, עכשיו, עם הכרטיס לא מתחמם לך הרבה והוא יחסית קר אז בחיים בחיים הוא ישרף לך מאוברקלוק.

שתי האפשרויות היחידות שבהם רכיב כלשהו יכול להשרף זה רק חום או העלאת מתח, בהעלאת מתח לא יעזור לך אפילו שהרכיב במינוס מעלות, עם הוא מקבל יותר מידי מתח הוא פשוט יהרס\ישרף.

אבל באוברקלוק של העלאת מהירויות השעון, בחיים לא ישרף לך הכרטיס, תאמין לי שגם הכרטיסים שלכם, שבוא נגיד ואין להם טוב, קודם-כל יגיעו למגבלות החומרתיות שלהם לפני שהם ישרפו\יתחממו מידי זתומרת, אתם תקבלו הפרעות בגרפיקה לפני שהכרטיס בכלל יהיה מספיק חם בשביל להשרף.

מה שאתה אומר מחזיק גם לגבי FX5200? כי אני די מפחד לעשות לו אובר בלי ששמתי לו ואני לא חושב שהוא מתחמם (איך לעזאזל בודקים?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה אומר מחזיק גם לגבי FX5200? כי אני די מפחד לעשות לו אובר בלי ששמתי לו ואני לא חושב שהוא מתחמם (איך לעזאזל בודקים?).

ברור! זה מחזיק לגבי כל רכיב במחשב!

פשוט תגע עם האצבע בכרטיס ותראה כמה הוא חם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, עכשיו תגיד, אחרי OC צריך לעשות ריסטרט? כי העלתי מ-250 ו- 400 ל- 280 ו- 435 ולא ראיתי הבדל (ב- NFSU)

חבר שלי העלה מ 250 ו350 נדמה לי ל 350 ו 450.. משהו כזה

עם FX 5200 והוא אמר שראה הבדלים (ואנחנו משחקים רק באנדרגראונד)

אז תעלה עד כמה שאתה יכול, כי גם לי לא נראה שמ250 400 ל280 435 תראה הבדלים משמעותיים

ותלוי גם איך אתה משחק באנדרגראונד עם הרמה הגראפית

אני תמיד משחקים כאלה שם בלי אפקטים בלי שום דבר נאדה הכל למטה כי אני לא אוהב תדברים האלה

אני משחק במרוץ לא בגראפיקה אני שונא להסתכל מסביב אני תמיד חייב להיות מרוכז..

אז בכל מקרה לא נראה לי שאני יראה הבדלים במשחק, אלה אם כן אני יעלה חזרה הכל

וכן עד כמה שידוע לי ב RIVA TUNER על כל עידכון צריך ריסטרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון,

מי אמר שהכרטיס שלנו קר?,

הכרטיס שלי יחסית חם, פושר..

הוא לא קר.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי העלה מ 250 ו350 נדמה לי ל 350 ו 450.. משהו כזה

עם FX 5200 והוא אמר שראה הבדלים (ואנחנו משחקים רק באנדרגראונד)

אז תעלה עד כמה שאתה יכול, כי גם לי לא נראה שמ250 400 ל280 435 תראה הבדלים משמעותיים

ותלוי גם איך אתה משחק באנדרגראונד עם הרמה הגראפית

אני תמיד משחקים כאלה שם בלי אפקטים בלי שום דבר נאדה הכל למטה כי אני לא אוהב תדברים האלה

אני משחק במרוץ לא בגראפיקה אני שונא להסתכל מסביב אני תמיד חייב להיות מרוכז..

אז בכל מקרה לא נראה לי שאני יראה הבדלים במשחק, אלה אם כן אני יעלה חזרה הכל

וכן עד כמה שידוע לי ב RIVA TUNER על כל עידכון צריך ריסטרט

:o

וא עשה את זה בלי הוספת קירור? :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון,

מי אמר שהכרטיס שלנו קר?,

הכרטיס שלי יחסית חם, פושר..

הוא לא קר.. ::)

לפי דעתי אתה סתם פרנואיד, אם אתה יכול להחזיק את היד שלך עליו אז הוא בסדר, באותו רגע שכבר אתה לא יכול להחזיק את היד שלך עליו יותר מכמה שניות זה אומר שהוא עדיין בגדר בסדר אבל אולי חם מידי...

תעשה את החישוב שלך ותחליט אתה לבד אם אתה רוצה או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זרימת אוויר טובה במארז (של חבר שלי)

והקירור סטוק (רק סינק מעאפן.. בלי מאורר)

אם אתה רוצה אתה יכול לחבר לו מאורר 40 ישן מאיזה 2 (סלוט 1)

מה זה סינק?

ואצלי יש גם מאוורר בחלון של המארז (ככה זה בא), ודרך אגב- העלתי ל-300/ 455 והוא נתקע... :P כנראה שיש גבול...

אם אני אוסיף (יש המלצות זולות וקלות להתקנה?) אז יהיה אפשר ללכת מעלה מעלה? :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה סינק?

ואצלי יש גם מאוורר בחלון של המארז (ככה זה בא), ודרך אגב- העלתי ל-300/ 455 והוא נתקע... :P כנראה שיש גבול...

אם אני אוסיף (יש המלצות זולות וקלות להתקנה?) אז יהיה אפשר ללכת מעלה מעלה? :D

מאורר בדלת שנושף אוויר על הכרטיס יהיה הדבר הכי יעיל והכי זול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי אתה סתם פרנואיד, אם אתה יכול להחזיק את היד שלך עליו אז הוא בסדר, באותו רגע שכבר אתה לא יכול להחזיק את היד שלך עליו יותר מכמה שניות זה אומר שהוא עדיין בגדר בסדר אבל אולי חם מידי...

תעשה את החישוב שלך ותחליט אתה לבד אם אתה רוצה או לא

ושתראה להבות אש ענקיות יוצאות ממנו

כנראה שהוא התחיל להתקרב לגדר החמים+

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאורר בדלת שנושף אוויר על הכרטיס יהיה הדבר הכי יעיל והכי זול

איך מתקינים? במאוורר בדלת אתה מתכוון לצד הקדמי של המחשב? או לצד?

מה מומלץ (אצלי העדיף זה הזול ;) )

עריכה:

כשאתה מתכוון ל"לגעת בכרטיס" אתה מתכוון לממש נגיעה מבפנים נכון? כשהמחשב פועל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מתקינים? במאוורר בדלת אתה מתכוון לצד הקדמי של המחשב? או לצד?

מה מומלץ (אצלי העדיף זה הזול ;) )

עריכה:

כשאתה מתכוון ל"לגעת בכרטיס" אתה מתכוון לממש נגיעה מבפנים נכון? כשהמחשב פועל?

עושים חור במארז - אתה יכול ללמוד את זה במדריך המודינג שבאתר.

שמים מאורר - אני ממליץ לך על 120 ממ' חזק.

כן, ממש לגעת בו פיסית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...