נדפקתי בגלל פנדה מחשבים - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נדפקתי בגלל פנדה מחשבים

Caleb

Recommended Posts

קניתי לפני שנה מסך U2410, ולפני כמה שבועות ראיתי כתמים כאלה שצד הימני של הפאנל.

כל פעם דחיתי את הפנייה לשירות לקוחות כי הייתי צריך את המסך, והיום כשהיתקשרתי לדל גיליתי שאין לי מדבקה מאחורי המסך עם service tag!

ועם המזל הגרוע שלי, אומרים שפנדה נסגרה (הם לא עונים לשום טלפון והאתר שלהם לא עולה).

מה לעזאזל אני עושה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלך סיקרנה אותי וחיפשתי גם על המסך שלי, לא כתוב עליו כלום בשום מקום גלוי, אפילו הדגם.

בחיפוש קצת יותר יסודי, יש מאחורי הקורא-כרטיסים מעין כרטיס נשלף עם פרטי המסך, וכתוב שם גם המספר הסידורי. האם זה עוזר, או שידעת על זה וזה לא מספיק כי צריך דווקא service tag?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המספר הזה כבר נתתי להם (למרות שמצאתי אותו על דף של Color Calibration Report), אבל שום דבר אחר לא מצאתי.

אמרו לי שעל כל מסך חייבת להיות מדבקה מאחורה עם הפרטים האלה :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה מתאר (yoni) נשמע כמו סרויס טאג..

לאו דוקא. service tag זה מספר שמופיע על מוצרי מסויימים (אני יודע על מחשבים ניידים למשל) מלבד ובנוסף למספר הסידורי, ותפקידו כנראה להקל על זיהוי המוצר לצורך קבלת שירות. אין לי מושג אם יש בו צורך לעניין מימוש אחריות, אבל ככל הנראה למסכים של באמת אין service tag אלא רק מספר סידורי. בדקתי גם על מסך ישן יותר שיש לי, ועליו כן יש מדבקה אבל גם עליה יש רק מספר סידורי ולא service tag.

על הקרטון של המסך שלי לא כתוב כלום, הפכתי אותו מכל הכיוונים. תגיד להם שמצאת את הכרטיס וזה כל מה שכתוב שם. גם מחיפוש בגוגל נראה שאין סרוויס טאג והמספר הסידורי אמור להספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הקרטון של המסך שלי לא כתוב כלום, הפכתי אותו מכל הכיוונים.

אני חוזר בי, מצאתי על הקרטון את המדבקה עם המספר הסידורי, והיה עליה גם משהו נוסף, עם 6 אותיות/ספרות. אולי זה הסרוויס טאג?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חוזר בי, מצאתי על הקרטון את המדבקה עם המספר הסידורי, והיה עליה גם משהו נוסף, עם 6 אותיות/ספרות. אולי זה הסרוויס טאג?

אתה יכול להגיד לי איך המספר מתחיל? אמרו לי שאמור להיות מספר שמתחיל ב-2...

משום מה הבחור שדיברתי איתו רצה שאני אביא לו מספר הזמנה של , אבל מכיוון שפנדה לא עונים לטלפונים אין לי איך להשיג אותו.

אני אנסה להיתקשר שוב מחר ולתת את המספר הסידורי שוב, נראה אם זה יעבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי בסוף למסקנה שזה לא הסרוויס טאג, גם בדקתי אותו באתר של וכתוב שזה לא סרוויס טאג תקני. והוא גם לא מתחיל ב-2. כנראה שבאמת אין סרוויס טאג למסכים האלה, כמו שQttP אמר.

לדעתי צריך להתעקש והסביר להם שאין במסכים האלה סרוויס טאג, שיבדקו בעצמם במסך הקרוב (אני מאמין שיש להם מסך של איפשהו..) או שיבדקו באינטרנט אם הם לא מאמינים.

אגב, למי בעצם התקשרת, ליבואן או לDELL , או שיש מישהו אחר להתקשר אליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, דיברתי עם נציג היום, והתברר שצריך S/N וגם את מספר ההזמנה (משהו שאמור להיות כנראה על הקופסה של המסך).

למדתי כמה לקחים חשובים:

1) פנדה מחשבים הם חרא של חנות

2) פעם הבאה לפני שאני זורק קופסה, לגזור משם את כל המדבקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...