עזרה בבחירת מכשיר אנדרואיד עסקי - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת מכשיר אנדרואיד עסקי

rgb00

Recommended Posts

אני מסכים איתך, אבל זה יכול לקחת חודש ויכול לקחת עוד חצי שנה, עד שאין לפחות גרסת בטא רצה מבחינתי זה לא רלוונטי.

שלא תבין אותי לא נכון, אני חושב שבלאק ברי הם מכשירים נהדרים - בטח למשתמשים עסקיים, אבל בכל הנושא של VOIP הם מפגרים מאחורי כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם בכל אנדרואיד אפשר לחייג בזמן השימוש ב- מבלי לסגור את התוכנה, ולהמשיך להציג את חלון הניווט בזמן השיחה?

האם בחנויות פרטיות יש מכשירי בתצוגה? זאת כנראה האפשרות הטובה ביותר לעמוד על טיב המכשירים שעליהם ממליצים בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הידוע לי (לא שיחקתי עם זה יותר מידי), אפשר להסתיר את , לחייג ואז לחזור אליה אבל זה יחייב שימוש בידיים וזה לא כל כך מומלץ בזמן נהיגה...

כל "חיוג" יחייב מין הסתם "שימוש בידיים", בלי קשר למערכת ההפעלה ובלי קשר לשאר התוכנות שרצות ברקע...

אתה יכול להשתמש בחיוג קולי, אבל גם פה - אין שום קשר למערכת ההפעלה או לשאר התוכנות שרצות ברקע :)

אז לשאלתך - כן, אין בעיה באנדרואיד לנהל שיחה בזמן ש- רצה ברקע. חלון הניווט פעיל ומוצג, והשיחה מתנהלת תוך כדי.

שים לב שהוראות הניווט הקוליות מתפרצות באמצע. מהניסיון שלי - הצד השני כלל לא שומע אותן. אבל אני משתמש בדיבורית מובנית ברכב, עם סינון רעשים וסינון echo וכל הדברים האלה.. אז סביר להניח שזאת הסיבה שהצד השני לא שומע את ההוראות, שאגב בזמן השיחה בדיבורית עוברות אוטומטית גם הן להיות דרך הרמקולים של הרכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך, אבל זה יכול לקחת חודש ויכול לקחת עוד חצי שנה, עד שאין לפחות גרסת בטא רצה מבחינתי זה לא רלוונטי.

שלא תבין אותי לא נכון, אני חושב שבלאק ברי הם מכשירים נהדרים - בטח למשתמשים עסקיים, אבל בכל הנושא של VOIP הם מפגרים מאחורי כולם.

אני מסכים איתך שאם זה צורך אז אין שום סיבה לקנות את זה בלי זה. אבל עדיין מעדיף לחכות עוד קצת ולראות אם יוצא משהו, מאשר לקנות מכשיר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא מה זה עוד קצת. אם אין לך קשרים בוייבר כנראה שאתה לא יכול לדעת. אם כבר להנעל על BB אז לחכות קצת ולרכוש את אחד מהדגמים החדשים שיצאו בארה"ב ויגיעו לחנויות הפרטיות בקרוב בטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי על מכשיר בלקברי שהוא "מריץ את גרסה 5.0 של מערכת ההפעלה מבית בלקברי".

הצליחו לבלבל אותי. קודם חשבתי שמערכת ההפעלה במכשיר היא , ושכל המכשירים שבהם מותקנת אותה גירסת זהים בתפעול מערכת ההפעלה שלהם ולכן תכונותיהם מבחינת תוכנה - זהות. אשמח להסבר.

בעניין האפשרות להשתמש ב-Viber -האם נדרשת תמיכה של בלקברי ב-VoIP במכשיר עצמו, או שגם מי שמחזיק במכשיר יוכל להשתמש בתוכנה ברגע שייצא עדכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה בדיוק קראת על מכשיר בלקברי שמריץ אנדרואיד? אני חושב שלא יזיק שתקרא בעצמך על חלק מהמושגים שעולים בדיון הנוכחי כי כרגע נראה שאתה הולך להוציא כמה אלפי שקלים ללא ידע בסיסי במכשירים סלולריים, מה שעלול לגרום לך להשקיע את הכסף במכשיר הלא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...