זקוק ללוח-אם חדש ל HTPC זול ככל האפשר. - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק ללוח-אם חדש ל HTPC זול ככל האפשר.

ha

Recommended Posts

אין שום בעיה אחרת, המעבד חלש.

המחשב עבר פירמוט לפני כחודש, מקודדים חדשים ועדכניים ואני מקפיד לעדכן את הדרייברים של הכרטיס מסך.

אין לי שום הסבר הגיוני למצב חוץ מהעובדה שהמעבד חלש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שמשהו לא בסדר בצורה שבה המעבד עובד (לא מעלה מכפלה במאמץ וכדומה) או שהבעיה היא תוכנתית (בעיקר אם אתה צופה בתוכן המקודד באמצעות H.264).

אין שום סיבה בעולם שמעבד Pentium Dual Core E5200 לא יתמודד בקלות עם תוכן HD. משום מה יש נטייה לחשוב שתוכן HD הוא איזו משימה תובענית במיוחד כשלמעשה היא ממש לא. אני הצלחתי לא אחת לנגן תוכן 1080p על מעבד 64 +3200 ללא בעיה מיוחדת. אמנם לא ניסיתי לנגן תוכן שקודד ב-H.264 שהוא מלכתחילה קידוד קצת "בעייתי" מבחינת צריכת המשאבים שלו, אבל בעקרון מעבד כמו שלך הוא די אידאלי למערכת .

אם אני לא טועה, הכרטיס הגרפי שלך תומך בהאצת חומרה. תנסה לנגן את התוכן בעזרתה כדי לבדו אם יש שינוי כלשהו.

אגב, במלאכת פענוח התוכן נושא או המעבד או הכרטיס הגרפי. לכן לזהות הכרטיס הגרפי אין ממש חשיבות (למעט כמובן הנקודה שהוא צריך להכיל את יציאות הוידאו המתאימות) אלא אם כן נעשה שימוש בהאצת חומרה (העברת רוב פענוח התוכן לכרטיס הגרפי) ואז למעבד יש חשיבות פחותה בהרבה (עד לרמה שגם מעבד כפול מיושן ולעיתים אפילו חד-ליבתי יספיקו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...