מחפש רום קליל וזריז ל-Desire S, וכמה שאלות על Sense. - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש רום קליל וזריז ל-Desire S, וכמה שאלות על Sense.

Milford Cubicle

Recommended Posts

בדיוק כך, לפני כל משחק עם הרום או הקרנל תיצור גיבוי דרך הריקאברי (נקרא גם נאנדרויד) וכך אם משהו לא עובד תוך כמה דקות אתה חוזר למצב הקודם. אני לא רוצה לומר לך כמה פעמים הכנסתי את הטלפון שלי ל-boot loop או צריבה לא מוצלחת והשתמשתי בזה :)

ככל הידוע לי הדבר החשוב היחיד שהנאנדרואיד לא מגבה זה את קובץ הרדיו של המכשיר ואני לא ממליץ לך להתעסק עם זה כיוון שאחד הדברים שיכולים לגרום ל-brick (וממה שקראתי מכשירי רגישים לכך במיוחד) זה צריבת רדיו לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת לא כ"כ אויש, הגיבוי דרך הריקוברי מצויין - הוא עושה אימג' לכל המערכת ושחזור ממנו מחזיר את הטלפון לנק' הגיבוי.

המטרה שלי בגיבוי היא לא בשביל לחזור אחורה, אלא בשביל לא להגדיר את כל העולם ואחותו מחדש אחרי ההתקנה של הרום החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיבוי מהריקוברי אתה לא עושה כי אתה רוצה לחזור אחורה, אתה עושה זה כי אולי תהיה חייב לחזוראחורה אחרי שתעשה איזה טעות, למרטת שגם אם אין לך קשה לי להאמין שתצליח לגרום למכשיר למות..

וכדי למנוע בעיות בשיחזור של אל תגבה את הsystem data. תגבה רק את ה users apps, וגם שם תוריד סימון מאפליקציות שבאות עם הרום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיבוי מהריקוברי אתה לא עושה כי אתה רוצה לחזור אחורה, אתה עושה זה כי אולי תהיה חייב לחזוראחורה אחרי שתעשה איזה טעות, למרטת שגם אם אין לך קשה לי להאמין שתצליח לגרום למכשיר למות..

עשיתי גיבוי כזה על הרום המקורי. יותר מזה אני לא צריך, אם חס וחלילה המכשיר פתאום ימות - אני אחזור למקורי ומשם אעשה שוב מה שבא לי.

אין טעם לעשות את זה מחדש כל פעם.

וכדי למנוע בעיות בשיחזור של אל תגבה את הsystem data. תגבה רק את ה users apps, וגם שם תוריד סימון מאפליקציות שבאות עם הרום.

להיפך, ה-system data הוא זה שמעניין אותי.

user apps זה חסר משמעות כי המרקט במילא מוריד את כל האפליקציות מחדש בעצמו. מה שחסר לי זה ההגדרות, לא האפליקציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשגבה את היוזר אפפס הוא יגבה לך גם את הנתונים וההגדות של האפליקציות. את ההגדרות של הרום אם זה מה שאתה מנסה לגבות זה בעייתי ובחלק מהמקרים יגרום לבעיות שהעלו כבר פה, אני לא חושב שיש איך לברוח מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה שלי בגיבוי היא לא בשביל לחזור אחורה, אלא בשביל לא להגדיר את כל העולם ואחותו מחדש אחרי ההתקנה של הרום החדש.

זאת גם המטרה שלי, לשחזר את כל ההגדרות ברום החדש.

אבל כיוון שאני לא יודע איך עושים את זה - ז"א מה אני מגבה ומשחזר דרך ה- titanium backup אז אני עושה ניסויים ומגבה הכל דרך הריקוברי.

השחזור דרך הריקברי הוא לא המטרה שלי הוא אמצעי להגיע בסופו של דבר לשיטה יעילה להחלפת רומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...