מכשיר אנדרואיד בגודל של האייפון וטוב ממנו, האם קיים? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכשיר אנדרואיד בגודל של האייפון וטוב ממנו, האם קיים?

hen1235

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה? Meizu M6 זה בכלל נגן MP3..

נכון, אבל השוותי מוצר מהחברה שקיים אצלי כבר המון זמן ויחסית למוצר "סיני" כמו רוב הנגנים שנהרסים לך אחרי שבועיים תוצרת סין..הוא יחסית מצויין לעומתם.

אני בטוח שחברה כזו עושה מוצרים טובים ולכן אומר ששווה לבדוק את המכשיר, כמובן שלדעתי אין סיכוי שהוא יעמוד מול HTC / / SAMSUNG מבחינת איכות המוצר והפלסטיקה (שלא נדבר על חצי מהמכשיר ברזל וזו הסיבה למה הוא עדיין לא נשבר אצלי כבר שנתיים HD2), אבל עדיין שווה בדיקה לדעתי, אם מוכרים בזול שאני מתכוון "זול" הוא לכמעט חצי ממחיר מכשיר רגיל מבית החברות הגדולות אז כמובן שווה מחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד לעצותיו של tmpusr, אני מציע לך להתרחק ככל האפשר מטלפונים של . בחיים שלי לא ראיתי מוצר עם כל כך הרבה באגים שאפילו לא מקבלים מענה בדמות עידכון תוכנה. ובנוסף על כל זה ה-bootloader נעול, אז אתה תקוע עם הבאגים המזויינים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה M9 מקבל עדכונים פעם בעשור, וגם שהוא מקבל, הם יציבים בערך כמו סבב השיחות בין הרופאים לאוצר.

עד לנקודה זו, ל M9 אין גינג'רברד יציב.

בנוסף, הוא סובל מבעיות רזולוציה עם חלק מהאפליקציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מוכרים בזול שאני מתכוון "זול" הוא לכמעט חצי ממחיר מכשיר רגיל מבית החברות הגדולות אז כמובן שווה מחשבה.

יש מישהו בישראל שלא מקבל זיכוי מלא על המכשיר שלו מהחברה הסלולרית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה יש איזשהו ניסיון להתקין נקודתית רק את ה-HBOOT הישן, אבל הבחור שניסה דיווח שזה לא עבד:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1173083

הפיתרון הבא שהוצע לו ועבד היה פשוט להתקין רום (רישמי) ישן, עם ה-HBOOT הקודם. זה עבד, אבל זה מוחק את כל המכשיר - ובמצב הנוכחי ללא רוט אי אפשר לגבות את כל המידע שיש עליו לפני המחיקה הזאת, אז...

טוב אני לא יכול לעזור לך אני לא מבין בזה עד כדי כך,

אתה יכול לגבות דברים גם בלי רוט, יש את my backup pro וsmsbackup, אמורות להתעדכן לך ברגע שתסנכרן את החשבון גוגל

בכל מקרה אם אתה לא מעוניין להתקין את הרום הישן ולאבד חלק מהדברים, כנראה צריך יהיה לחכות לעוד פרצה או איזשהו עדכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שהגעת בול בזמן, כבר הייתי בדרך לבצע את הרכישה של המכשיר של .

בהסתכלות ראשונית, נראה שמדובר בהעתק טוב מאוד ואפילו טוב יותר של .

בהשוואה לdesire s, המסך קטן ואיכותי יותר.

המחיר זהה פחות או יותר.

המכשיר קטן יותר ושוקל פחות.

עכשיו לשאלות:

1. האם המוצר מגיע מחברה אמינה עם מוניטין?

2. הסוללה על פי הנתונים, חלשה משמעותית, מישהו יודע מה יכולת הסוללה מבחינה מעשית?

3. פרט לסלוט הרחבת , המכשיר מגיע עם פנימי?

אוקיי בואו נתקן פה רגע את כל מה שנאמר.

לשאלותייך:

1.המוצר כן מגיע מחברה אמינה עם מוניטין (ע"ע M3, M6, M8, M9)

היא מאוד אבל מאוד פופולארית בסין, יותר מAPPLE למעשה, זה הAPPLE הסיני ודרעק הוא לא

2. אם תקנה את המכשיר מM9ON תקבל גם נוספת, אבל בכל זאת לי יש רק את הסוללה המקורית והיא מחזיקה יומיים של שימוש באנדרויד 2.3 (ב2.2 זה החזיק יום)

אני מוכן לעשות בדיקה למכשיר אם תרצה בכך.

3. המכשיר מגיע עם פנימי מצומצם, אך קיים, אם אני לא טועה הוא מגיע מה512MB ROM לתוכנות שדורשות פנימי, אבל הזכרון שנגיש אליך הוא הכרטיס. לי יש 16GB SD ואני מרוצה עד השמיים :)

ה M9 מקבל עדכונים פעם בעשור עשר דקות, וגם שהוא מקבל, הם יציבים בערך כמו סבב השיחות בין הרופאים לאוצר.

עד לנקודה זו, ל M9 אין גינג'רברד יציב.

בנוסף, הוא סובל מבעיות רזולוציה עם חלק מהאפליקציות.

הרשה לי לתקן אותך, רק לפני 4 ימים יצא עדכון נוסף למכשיר, והם ממשיכים לבוא, בכמויות :)

http://www.meizume.com/meizu-m9-firmware/13340-m9-firmware-v2-0-1-5212-a.html

מאוד יציבים ורק ממשיכים להשתפר, להזכירך מיזו קיבלה אישור CE לאחרונה והיא מוציאה כעת גרסא אירופאית, לכן היא עובדת במרץ על גירסת 2.3 רשמית ויציבה כסלע. אני יכול להעיד על כך שהM9 שלי לא קרס אף לא פעם אחת :)

הוא אכן סובל מבעית רזולוציה עם מיעוט מן מהאפליקציות, אך רוב האפליקציות שמכבדות את עצמן עובדות עם רזולוציה זו פלאים, עובדה, כל התוכנות שאני משתמש עד עכשיו תואמות לרזולוציה.

פעם הMEIZU M9 היה זול משמעותית מהGALAXY S אז זו הייתה סיבה נוספת לקחת אותו, אבל כיום מחירו דומה, והסיבה שכרגע גורמת לאנשים לבחור בו הוא גודל המסך הנורמאלי בהשוואה לGALAXY S שמרגיש לי ולאחי כמו בלוק נייר שחור (עקב המסך הענקי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השינויים דווקא היו לרעה מבחינת ההחזרים וזאת מכיוון שכל חברות הסלולר העלו את רמת השימוש הנדרשת כדי לקבל זיכוי מלא על המכשיר. משום מה אתה שוכח שעם אוהב לשדרג מכשירכל שנה וחצי ובלא מעט פעמים נתקלתי בחשבוניות עם זיכוי מלא על מכשיר אחד וזיכוי חלקי או חוסר זיכוי על המכשיר השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשה לי לתקן אותך, רק לפני 4 ימים יצא עדכון נוסף למכשיר, והם ממשיכים לבוא, בכמויות :)

http://www.meizume.com/meizu-m9-firmware/13340-m9-firmware-v2-0-1-5212-a.html

מאוד יציבים ורק ממשיכים להשתפר, להזכירך מיזו קיבלה אישור CE לאחרונה והיא מוציאה כעת גרסא אירופאית, לכן היא עובדת במרץ על גירסת 2.3 רשמית ויציבה כסלע. אני יכול להעיד על כך שהM9 שלי לא קרס אף לא פעם אחת :)

הוא אכן סובל מבעית רזולוציה עם מיעוט מן מהאפליקציות, אך רוב האפליקציות שמכבדות את עצמן עובדות עם רזולוציה זו פלאים, עובדה, כל התוכנות שאני משתמש עד עכשיו תואמות לרזולוציה.

"לתקן אותי"? אנחנו עוד שניה באוגוסט, ו 2.3 עדיין אין.

לא שחרור בטא שצריך לחפש בו באגים כל הזמן ו "פועל די חלק" או "בערך חלק", שחרור רשמי, או משהו שאפשר להשתמש בו כמו שצריך עם כל הפונקציות פועלות.

בת'רד שאתה עצמך קישרת אליו אנשים מדווחים על באגים בלוח שנה, ובעיות עם APN. גם תלונות על שלא מתאימות לרזולוציה של המסך יש.

וברור שהוא נמכר בכמויות בסין- המחיר שלו בשוק המקומי כבר בסביבות ה 1800 יואן, או 280 דולר אם תרצה. הרבה פחות מהחלופות המיובאות.

עדיין, עם המספרים שהוא נמכר בהם הייתי מצפה לראות בסיס משתמשים רחב והמון פיתוחים, אבל ככל הנראה המצב לא כזה מזהיר.

סתם לשם השוואה, ב XDA על כל קושחה מודלפת ל I9000 נוצר ת'רד של 30 עמודים תוך 5 שעות.

פה.... 3 עמודים ב 4 ימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s05:

לחצי מהאנשים במדינה היום יש תוכנית במחיר קבוע שכולל דקות/SMS/גלישה והחזר על המכשיר

ולחצי השני אין.

לדוגמא: לא אני ולא אמא שלי מגיעים למדרגת ההחזר, וגם אם נגיע (ע"י תוכנית במחיר קבוע) זה יצא לנו פחות משתלם בד"כ.

עכשיו שאני רוצא להתקדם לסמרטפון, בעיקר בגלל האינטרנט - ולכן שוקל לקנות מכשיר בלפחות 1800 ש"ח, עדיין אני לא חושב שישתלם לי לקחת תוכנית במחיר קבוע בשביל ההחזר. אבל זה תלוי במכשיר ובחברה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...