פיגוע באוסלו (אירוני משהו) - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע באוסלו (אירוני משהו)

Judas Iscariot

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4098917,00.html

אתם לא מבינים,

הוא בסך הכל ירקן שמתוסכל מעליית מחירי הדירות. העדבניות שלו הרי צריכות לגור איפושהו.. הוא היה כל כך מתוסכל עד שהוא נכנס לדיכאון ואז השתגע והלך להפציץ שמאלנים שרוצים לתת עוד דירות למהגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא רוצה להתפלצן עליך Kalen, אבל זאת לא התוצאה של הליברליזם. יש ליברליזם וזה קרה. האם דבר אחד הוביל לשני? זה לאו דווקא נכון.

לא טענתי זאת.

טענתי לגביי העונש האבסורדי שהוא עומד לקבל. (21 שנים) האבסורד הזה נעשה ע"י הליברליזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כ"כ מבין למה התקשורת טוענת שהמקסימום שהוא יכול לקבל זה 21 שנים, לפי ויקי - זה מה שנאמר על החוק הנורבגי הנוגע לרצח:

is a murder committed with the intention of taking the life of another, by a person fully sane and aware of what he or she is doing, and having planned the act of murder ahead. Planned murder is punished with up to 21 years of imprisonment. Under special circumstances, like a murder of severe cruelty, or if there is reason to believe the offender may commit murder again, additional years of imprisonment can be given.[1] This usually takes place at a court hearing near the end of the sentence.

החלק הרלוונטי לטבח מודגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכן להתערב שהוא יקבל יותר מ 21 שנה

מאוד קל למדינות הנאורות האלו לכופף את החוקים כאשר מדובר בבעיה בתוך הבית - והשם ישמור אם תכופף את החוקים כאשר מדובר במחבלים מבית..

יש בי חלק שמצטער שהוא לא מוסלמי ועשה את מה שעשה במסגרת גיהאד - אני די בטוח שכמה עשרות פיגועים באירופה ישנו את דעתם בנושא הסכסוך הישראלי פלסטיני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכן להתערב שהוא יקבל יותר מ 21 שנה

אחת מהמרואיינות, מניצולות הטבח, בערוץ 2 טענה שניתן להכניס אותו לכלא ל21 שנים שוב ושוב ושוב.

אז כן, ככל הנראה ישב קצת יותר מאשר 21 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותודה לילדה (כן?!) עם המידע המקצועי.

מה זה "שוב ושוב ושוב"? אולי בגן משחקים ככה.

כרגע המקסימום זה 21. אולי יחליטו שזה מקרה חריג, או שיעשו חוק רטרואקטיבי לרצח מהסוג הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסמכו על העמים ה"נאורים" הללו שהם ימצאו דרך להעניש אותו יותר ממה שכתוב בחוק היבש.

נראה אם אצלהם תהייה מפלגה שתצדיק את הדרך שלו... - אתם בכלל מעלים על דעתכם שזה יתכן ? שמישהו יקום ויגיד כן זו הדרך רק בכוח הזרוע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שראיתי את הסרט שלו KNIGHTS TEMPLAR 2083 אני חייב לומר שלאיש יש רעיונות טובים.

הפיגוע ומסע הרצח הם תוצאה של אידיאולוגיה נכונה ותחושת דחיפות לפעול בעניין מול הבעיה האיסלמית באירופה.

אפשר לומר שהאיש הקדים את זמנו, ושאירופה רדומה ומאחרת.

המלחמה עם האיסלם באירופה ובעולם תגיע, בכך אין ספק.

ומלחמת העולם השניה תחוויר לעומת המלחמה הבאה.

כדי להילחם באיסלם אין דבר יותר מתאים ממסע צלב.

ולמרות הדמיון בין מסע שכזה לנאציזם ולשואת היהודים, הפעם מדובר באיום אמיתי וחוסר פעולה יגרום לשואה לאנטי-איסלמים באירופה.

יש חוק בפיזיקה: for every action there is an equal and opposite reaction

הבא להורגך השכם להורגו.

יש באיש גאונות, אבל כמו כל הגאונים הוא מתהלך על סף הטירוף.

חבל שהוא חצה את הקו בכיוון הלא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...