שידורים אנלוגים במלון \ בית חולים הכיצד? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידורים אנלוגים במלון \ בית חולים הכיצד?

Moty_p

Recommended Posts

לא מבין למה אתה מתכוון.

וזה גם לא ממש משנה כי אני לא קובע מתוך ידיעה, כל מה שעשיתי זאת השערה סבירה והגיונית שיש חומרה מתאימה לקליטה והמרה של אות המקור מהחברת שידורים, ואותה חומרה יודעת לשדר הלאה למספר ערוצים באות אנלוגי בו זמנית ללא צורך בממירים נוספים בכל נקודה סופית.

קשה לי לראות פגם בהנחת יסוד הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הפוך גוטה, הפוך.

לגנוב את השידורים של יס זה הרבה יותר קל מלגנוב את השידורים הדיגיטליים של ,להוט עדיין.יש את הבעייה של שידורים אנלוגיים שקל לגנוב, אבל יותר מידי היא לא יכולה לעשות בנוגע לזה, אין פתרון טכנולוגי לזה והיא מחוייבת להמשיך לשדר כל עוד היא לא העבירה את כולם לשידורים דיגיטליים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שידוע לי בבתי מלון,

ישנם מספר רב של ממירים של וכל ממיר נמצא על ערוץ מסויים וכל אלה מחוברים לממסר, מה שאומר שכל פעם שעוברים ערוץ בעצם עוברים לצפיה בממיר אחר.

אני יכול להעריך שגם בבתי חולים זה דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם זה יכול להיות.

אבל כשחושבים על פתרונות אפשריים הרי שציוד שמותאם למטרה יהיה עדיף על סדרת ארונות ממוזגים של ממירים.

יש מספיק עסקים בעולם שצריכים כזה ציוד כדי שמישהו ייצר אותו.

זה כמו שמישהו שרוצה 100Mb יצטרך לחבר 10 מודמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם זה יכול להיות.

אבל כשחושבים על פתרונות אפשריים הרי שציוד שמותאם למטרה יהיה עדיף על סדרת ארונות ממוזגים של ממירים.

יש מספיק עסקים בעולם שצריכים כזה ציוד כדי שמישהו ייצר אותו.

זה כמו שמישהו שרוצה 100Mb יצטרך לחבר 10 מודמים.

אבל אם אתה רוצה לעשות מכשיר מיוחד שיעשה את זה במקום 20 ממירים אז אתה צריך שהמכשיר הזה גם יוכל לפענח את ההצפנה של הוט/יס וגם ככה יצטרך את הכרטיס של הממיר, אני בטוח שקיים מכשיר כזה, אני עוד יותר בטוח שיותר זול לעשות ארון עם הרבה ממירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די בטוח שפתרון כזה מסופק ע"י .

מכשיר שינתב כל אות מממיר ספציפי למסך ספציפי ע"י העברת ערוץ בשלט נשמע לי הרבה פחות הגיוני.

עריכה: לפי מה שאני ראיתי עד כה, לבתי החולים יש שידורים אנלוגיים, כך שכל פשוט מחוברת עם RF לקיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם אתה רוצה לעשות מכשיר מיוחד שיעשה את זה במקום 20 ממירים אז אתה צריך שהמכשיר הזה גם יוכל לפענח את ההצפנה של הוט/יס וגם ככה יצטרך את הכרטיס של הממיר, אני בטוח שקיים מכשיר כזה, אני עוד יותר בטוח שיותר זול לעשות ארון עם הרבה ממירים.

אני לא חושב שזאת שאלה של מחיר.

לדעתי זה היה זמין ומהיר יותר ולכן הרבה מקומות כבר יצרו את זה ככה.

סביר להניח שציוד מתקדם שתפור למטרה הזאת קיים ושעסקים ברחבי העולם משתמשים בו.

אולי יש מצב אצלנו בארץ שהוט/יס החליטו שזה לא מעניין אותם להביא את הציוד הזה בעצמם ולתחזק אותו.

ויכול להיות שבגלל זה עסקים בארץ מעדיפים את הפיתרון המהיר מאשר הזמנת ציוד מיוחד מחו"ל שלך תדע מי בכלל ידע להתעסק איתו ולתקן אותו בארץ.

ואולי יש מקומות מסוימים גם בארץ שהלכו על הפיתרון האלגנטי המתאים.

או בגלל שהם בחרו להתעסק עם זה.

או בגלל שהאפשרות היתה יותר זמינה וקלה בתקופה שהם היו צריכים להקים פיתרון שכזה.

ברגע שכבר הקמת מערך של ארונות ממירים זה יכול להיתפס כיותר קל ונוח להשאיר את זה כמו שזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...