שידורים אנלוגים במלון \ בית חולים הכיצד? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידורים אנלוגים במלון \ בית חולים הכיצד?

Moty_p

Recommended Posts

אני די בטוח שפתרון כזה מסופק ע"י .

מכשיר שינתב כל אות מממיר ספציפי למסך ספציפי ע"י העברת ערוץ בשלט נשמע לי הרבה פחות הגיוני.

עריכה: לפי מה שאני ראיתי עד כה, לבתי החולים יש שידורים אנלוגיים, כך שכל פשוט מחוברת עם RF לקיר.

נראה לי שלא הבנת, זה פשוט מכשיר שלוקח את הכניסה מכל ממיר וממיר ( :) זה מEמיר ומAמיר כן?) אותה לתדר אנלוגי אחר ובחדר אתה פשוט עובר בין התדרים האנלוגיים בדיוק כמו בשידורים אנלוגיים רגילים, למעשה זה בדיוק כמו הפתרון שלך רק שהמכשיר לא עושה את הפענוח של הערוצים אלה הממירים.

אני לא חושב שזאת שאלה של מחיר.

לדעתי זה היה זמין ומהיר יותר ולכן הרבה מקומות כבר יצרו את זה ככה.

סביר להניח שציוד מתקדם שתפור למטרה הזאת קיים ושעסקים ברחבי העולם משתמשים בו.

אולי יש מצב אצלנו בארץ שהוט/יס החליטו שזה לא מעניין אותם להביא את הציוד הזה בעצמם ולתחזק אותו.

ויכול להיות שבגלל זה עסקים בארץ מעדיפים את הפיתרון המהיר מאשר הזמנת ציוד מיוחד מחו"ל שלך תדע מי בכלל ידע להתעסק איתו ולתקן אותו בארץ.

ואולי יש מקומות מסוימים גם בארץ שהלכו על הפיתרון האלגנטי המתאים.

או בגלל שהם בחרו להתעסק עם זה.

או בגלל שהאפשרות היתה יותר זמינה וקלה בתקופה שהם היו צריכים להקים פיתרון שכזה.

גם סביר להניח שבעולם יש פתרון שיתן שידור דיגטלי לכל חדר במלון ולא שידור אנלוגי מחורבן, וגם סביר להניח שבארץ לאף אחד לא אכפת מספיק כדי להשקיע כמה שקלים בפתרון נורמלי כשאפשר לעשות חצי עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי כנראה שהחום ממיס לאנשים את המוח.... או שהם פשוט נכים שכלית מלידה.

יש 2 פתרונות באופן כללי

1) פענוח האות שמגיע מהוט, ולא לא בעיה לפענח את האות שמגיע מהוט גם אם אין לך "ממיר" של , כל עוד יש לך את הכרטיס או מפתח ההצפנה בפורמט אחר, וריבובו למסכים.

2) הפתרון כפי שהוא מוטמע היום בהוט\יס אצל רוב הלקוחות זה X ממירים(ממיר פר ערוץ שהלקוח קנה) + מרבב ווידאו שמקבל את הווידאו שמגיע מכל הממירים(כאשר כמובן כל ממיר מקובע על ערוץ מסויים) ומעביר אותו הלאה, בין אם זה ב-RF או בפורמט ווידאו אנלוגי כלשהו אחר למסכים\טלביזיות.

וכן 2 זה הפתרון הזול ביותר והאידיאלי, מרבב ווידאו עולה גרושים, ממיר עולה גרושים, ברוב המקומות יש כמות מוגבלת של ערוצים ככה שאולי צריך 10 ממירים סה"כ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך קוראים לציוד הזה? יהיה מעניין ללמוד עליו בשביל להגדיל את הידע

ממיר דיגיטלי לאנלוגי

כרטיס שידור ערוץ אנלוגי ממחשב

יהיה מגניב לעשות את זה בבית שלי לפי דעתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...