שידורים אנלוגים במלון \ בית חולים הכיצד? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידורים אנלוגים במלון \ בית חולים הכיצד?

Moty_p

Recommended Posts

שלום לכם :)

ראשית אציין שלא מצאתי מקום מתאים לשאול בפורום ולכם מחוסר ברירה אני שואל כאן...

איך הם עושים את זה? בבתי מלון יש טלוויזיות ממש ישנות שרואים שם את השידורים של הוט

איך הם משדרים לכל במלון את הערוצים באנלוג? איך זה עובד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמשדר את השדר שהם מקבלים מהוט\יס??????

זאת אומרת שהוט \ יס מספקת שידורים אנלוגים דרך תדר דיגיטלי והציוד שהם מקבלים הופך את זה אנלוגי רגיל? או מה?

נשמע לי לא רווחי, לרכוש את הציוד חד פעמי ולשדר...

האמת במקרה ראיתי בערוץ מסיום מחשב עם אקספי ושולחן עבודה במקום לראות ערוץ שהיה שם הודעת שגיאה (אני מאמין שזה היה תקלה באיזה שהוא משהוא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מדינות שבבתי החולים הציבוריים הגדולים והחדישים (כל שכן בפרטיים) יש טלוויזית LCD ענקית שיורדת מהתקרה עם שלט.

כאן יש עדיין בתי חולים שלוקחים ים כסף על קופסה קטנה ומגעילה.

אם רק 20% מהכסף שהם מקבלים על השכרת הטלפיכסיות הקטנות והישנות היה הולך לקניית טלוויזיות חדשות, כבר מזמממממממממממממן היו יכולים להחליף הכל בLCD גדולים.

המאושפזים ממנים שירות שהם רוצים שישתפר ולמרות זאת שום דבר לא נעשה לשפר והכסף הולך כולו למקומות אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמשדר את השדר שהם מקבלים מהוט\יס? ??? ??

זאת אומרת שהוט \ יס מספקת שידורים אנלוגים דרך תדר דיגיטלי והציוד שהם מקבלים הופך את זה אנלוגי רגיל? או מה?

נשמע לי לא רווחי, לרכוש את הציוד חד פעמי ולשדר...

האמת במקרה ראיתי בערוץ מסיום מחשב עם מערכת הפעלה אקספי ושולחן עבודה במקום לראות ערוץ שהיה שם הודעת שגיאה (אני מאמין שזה היה תקלה באיזה שהוא משהוא)

לא רווחי למי? אתה מבין שהוט לא גובה מעסק עם 500 מסכים כמו שהיא גובה מלקוח ביתי כן? יש להם תמחור שונה, גם מוכרת את הציוד הרבה פעמים אפשר לראות בחדרי ארון עם כמה עשרות ממירים וציוד נוסף, וכן אין שום דבר שמונע מזה להיות ממוחשב, אני דיי בטוח שקיים כרטיס למחשב שעושה את העבודה.

כאילו עד כמה קשה לחבר 1 + 1 ולקבל 2, לא צריך לדעת את זה בשביל להגיע לניחוש משוקלל מספיק מדוייק למה שקורה במציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה נותן לך לשדר תחנה אחת בלבד,

ולהביא עוד ממיר ולחבר אותו זה לא אופציה כי א' זה ישן מאוד ואין דברים כאלה היום ב' הם שניהם משדרים באותו תדר אנלוגי

(וכך גם מונע ממני להשתמש ב VCR ישן אם ארצה)

מה יכול להיות התמחור לכזה דבר, בכל זאת מדובר בציוד שהרוב המלון משלם כמו כבלים, מגברים (1000+ טלוויזיות זה לא מאת כוח) וכו'

על כרטיס שידור RF של מחשב עוד לא שמעתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מנסה להבין איך משהו שלא מתאים למשהו כן מתאים למשהו, כשהמסקנה המידית והברורה היא שכנראה שיש משהו אחר שמתאים לאותו משהו.

או במילים פשוטות, יש ציוד לכל מטרה וחברות שידורי הטלוויזיה ערוכים לספק את השירות והציוד גם לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחתי את התרד כדי ללמוד, ולדעת מה הציוד שעושים בו שימוש ואיך הוא מחובר..

זה יהיה ברור שכל תשובה שלא מספקת אותי לא תעבור כאילו לא כתבו אותה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד פשוט, יש קופסא שמקבלת אות מהתשתית, ואותה קופסא מוציאה אות אנלוגי שמכיל בתוכו את אותם ערוצים שהעסק בחר לשדר מתוך אותם הערוצים שחברת השידורים בחרה לשדר/להמיר לאותו עסק.

הפיתרון כולו הוא באותה קופסא, שסביר להניח היא לא הממיר הרגיל שבתים ועסקים קטנים מקבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד פשוט, יש קופסא שמקבלת אות מהתשתית, ואותה קופסא מוציאה אות אנלוגי שמכיל בתוכו את אותם ערוצים שהעסק בחר לשדר מתוך אותם הערוצים שחברת השידורים בחרה לשדר/להמיר לאותו עסק.

הפיתרון כולו הוא באותה קופסא, שסביר להניח היא לא הממיר הרגיל שבתים ועסקים קטנים מקבלים.

האות לפי דעתך היא נקודתית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...