עזרה לגבי הגדרות תזמוני זכרונות CL7 במחשב חדש - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה לגבי הגדרות תזמוני זכרונות CL7 במחשב חדש

RammsteiN

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב אז אני מניח שמו שאמרת זה תקין אז מה שנשאר זה רק ממטסט ואז אחריו לבדוק שזה מוגדר ידנית.

רציתי לדעת אם זה תקין שהתוכנת OCCT עצרה באמצע הבדיקה כי המעבד התחמם וזה שמר לי כל מני גרפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הפוך. קודם תוודא שההגדרות מוגדרות בצורה נכונה ב- ורק אחר כך תריץ Memtest. אחרת עלולות להתקבל שגיאות למרות שמודולי הזכרון תקינים.

2. לא, זה לא תקין. כל בדיקת מאמץ שקורסת לפני סיומה או לפני שחלף פרק זמן סביר (בבדיקות מהסוג שיכולות לרוץ בלי סוף כמו Prime 95) שהוא בדרך כלל 8-24 שעות, מעידה על בעיה.

אם המעבד שלך מתחמם יתר על המידה זאת בעיה שבדרך כלל די קל לתקן. איזה גוף מותקן לך על המעבד? זה שסופק על-ידי היצרן?

תנטר את הטמפרטורה באמצעות RealTemp. תדווח על הטמפרטורה במנוחה ובעיקר במאמץ. אם אתה רואה שהטמפרטורות עוברות את ה-70 מעלות (לכיוון ה-80) במהלך הבדיקה, תעצור את הבדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משתמש ב-Ninja כקירור פאסיבי?

איך שאר הסירקולציה במארז שלך? האם הכבלים מסודרים?

מתי הותקנה המערכת? והאם אתה בטוח שגוף הקירור הותקן כמו שצריך?

וכאמור, תנטר טמפרטורה במנוחה ובעיקר במאמץ ותעלה לפה את הממצאים. בעקרון אם משהו לא תקין אני אפצל את החלק הזה של הדיון ואעביר לפורום 'קירור' כדי שתוכל להמשיך שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארץ מסודר יפה זה כבלים נשלפים הכל יושב בגדול בין 35 ל40 מעלותC יש 8 מאווררים רק על המארז ובפנים יש 2 על של הכרטיס מסך וכמובן בספק ועוד 1 של הנינג'ה מה שאומר שהוא לא פאסיבי כנראה פשוט שהתוכנה OCCT מוגדרת בצורה אחרת או שהיא גרסא שונה ממה שאתה מכיר אבל בגדול היא מוגבלת על הפסקה מהרגע שהוא מגיע ל70 מעלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תריץ בדיקה באמצעות Prime95 ותנטר את הטמפ'.

המעבד שלך הוא מעבד חם, אבל עדיין לא ממש אמור להגיע בקלות במאמץ ל-70 מעלות בהינתן גוף קירור טוב וסירקולציה תקינה במארז.

הייתי לשם בדיקה גם מבטל את ה-Hyper Threading דרך ה- כדי לראות כמה מעלות יורדות כשהטכנולוגיה מבוטלת (גם ככה אם מדובר במחשב למשחקים אתה לא זקוק לה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...