עזרה לגבי הגדרות תזמוני זכרונות CL7 במחשב חדש - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה לגבי הגדרות תזמוני זכרונות CL7 במחשב חדש

RammsteiN

Recommended Posts

אם יש לזכרון שלך פרופיל XMP את תפעיל ב- את ה-XMP. אם לא, תגדיר אותו באופן ידני.

לא משתנה שום דבר חוץ מהגדרות הזכרון.

אם אתה רוצה את המלצתי. אם אתה לא בטוח אם לזכרון יש פרופיל XMP או לא, פשוט תגדיר הכל באופן ידני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב הרצתי OCCT המצב יציב וזה היה במצב מיקס שמשלב גם בכל מקרה אני אריץ ממו טסט אני אכין כרגע את הדיסק ואז אחריו אני אריץ שוב OCCT מצב XMP ואז גם ממוטסט במצב XMP

אבל מה שממש מענייןא וית זה שכרגע הכל בדיפולט בביוס ולפי CPU-Z המעבד רץ על 3.200 MHZ זה לא ברור כי הוא צריך בכלל להיות ב3.333

אני חשוב שמישהו צריך קצת להציץ על הביוס שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל עם המעבד נראה תקין לגמרי.

רק הערה קטנה. כדי לצלם רק את החלון הרלוונטי (במקרה הזה CPU-Z) אתה צריך להעביר אותו לפוקוס ואז ללחוץ על Alt+Prtscr.

לחילופין תוכל להשתמש גם בלי ייעודי כגון ה-Snipping tool המובנה במערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כל כך הרבה דברים שהשתשנו וששכחתי אחרי 4 שנים בצבא וחצי שנה שבכלל לא היה לי מחשב קצת קשה בשבוע לנסות לדחוס הכל ולהזכר אני אשתדל בפעם הבאה בכל מקרה מזה אומר לגבי המעבד שהוא יושב על התדר שהואר צריך או שהוא מעבד 130 MHZ?

בכל מקרה צריך לטפל בזכרונות אז מה אתה מציע לעושת עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לזכרונות כבר אמרתי. הכי פשוט זה להיכנס ל- ולהגדיר אותם באופן ידני. כך תהיה בטוח שהם מוגדרם על-פי נתוני היצרן.

האפשרות השנייה היא להשאיר אותם כמו שהם, אתה לא מפסיד כלום בזה שהם עובדים בתדר "נמוך" ממה שכתוב במפרט. רק תריץ בדיקה עם Memtest כדי לוודא שהם עובדים בצורה יציבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול אני לא מפסיד אבל במאת שזה מורגש בטעינה של דברים במקביל אבל שוב זה רק הפרש של 2 שניות הוא גם ככה מטוס,בכל מקרה סתם מעצבן שזה לא רץ כמו שזה אמור להיות וחוץ מזה שהמעבד גם לא מקבל כנראה את המתח הנכון לו בשיבל שהוא ירוץ על 3.33 כי אולי מתישהו אני ארצה לעושת OC ואז אני בבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מורגש בכלל. זה מורגש רק במבחני ביצועים סינטתיים. בפועל אין שום הבדל, והדברים לא נטענים מהר יותר או פחות בגלל תדר הזכרון. וחוץ מזה, אם זה כל כחשוב לך, תגדיר את הנתונים באופן ידני. זה אפילו מומלץ כדי להבטיח ייציבות.

למה אתה כל הזמן מתעקש שמשהו לא בסדר עם המעבד שלך? למה אתה חושב שהוא לא מקבל את המתח הנכון? מעבד לא מקבל מתח אחיד כל הזמן אלא מתח משתנה בהתאם לעומס שעליו. במנוחה ובעומסים קלים המתח יורד ובעומס מלא הוא עולה. לא תהיה לך שום בעיה לבצע OC אם תרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי צילום המסך שלך, במאמץ המעבד מגיע ל-3.470MHz.

למעבד יש פונקציה שנקראת Turbo Boost שמאפשרת לו בתנאים מסוימים להגיע לתדר של 3.6Ghz. ככל שיותר ליבות ונימים פעילים כך קפיצת התדר מעל לתדר הגבוה ביותר שלו, שהוא 3.33, תהיה קטנה יותר.

לפי צילומי המסך הכל נראה תקין לגמרי במעבד. אם יש מצב אחר שבו המעבד מגיע לתדר של 3.2 בלבד, תתאר מהו המצב ותעלה צילום מסך מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שאנחנו לא מדברים על אותו דבר או שאני לא מבין למה אתה מתכוון בכלל.

העלית שני צילומי מסך. במנוחה ובמאמץ.

במנוחה התדר הוא 1.6GHz בקירוב, ואילו במאמץ הוא 3.4GHz בקירוב. בשני המקרים מדובר על מצב תקין לגמרי.

אם אתה מסתכל על נתון אחר או שלא הבנתי את כוונתך, אנא פרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...