מת האייפון, מחפש רשמים משתמשי WP7 - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מת האייפון, מחפש רשמים משתמשי WP7

galweb

Recommended Posts

הבעיה העיקרית עם WP7 היא העברית.

כרגע אין תמיכה בטקסט מימין לשמאל, מה שאומר שכל טקסט בעברית יראה הפוך.

לדוגמא אם תכתוב SMS אצלך הוא יראה הפוך אבל מי שיקבל אותו יראה אותו כמו שצריך (כל עוד הוא לא משתמש בWP7 בעצמו).

תמיכה אמיתית בעברית תגיע בגירסה הבאה Mango שתגיע בסביבות ספטמבר-אוקטובר.

מבחינת אתה צריך לבדוק האם האפלקציות שאתה לא יכול בלעדיהן כבר קיימת, רוב הסיכויים שכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לWP7 יש היום מספר בעיות עיקריות ..

1.המערת במצב הנוכחי שלה פשוט ניראת כמו איזה גירסת בטא לא גמורה ,חסרים פשוט יותר מדי דברים ..ולדעתי האישית Mango פשוט יגיעה מאוחר מדי , 5 כנראה תושק עד אז עם אייפון חדש ותכלול את רוב הפיצ'רים שמנגו אמור להביא לWP7 (גם הIE9 כבר לא ממש מלהיב בהתחשב בזה שלפי מה שראיתי ביצועי הHTML5 טובים יותר בiOS 5 ממה שהיה בבטא של Mango כשהיא הוצגה .. )

וכמה חודשים מאוחר יותר יהיה חדש עם גירסה חדשה של

2.החומרה , כמו שכבר אמרתי החומרה במכשירים האלו היא מלפני שנתיים (2009 ) ,ורק השנה הם מתכוונים להוסיף תמיכה בחומרה של שנה שעברה (2010) לא משנה כמה שהמכשירים האלו מלוטשים מבחינת הממשק שלהם ,המכשירים האלו לא טובים למשחקים בגלל המאיץ הגראפי החלש בהשוואה לדור הקודם ,ביצועי הדפדפן לא מספקים בגלל החומרה המיושנת ,עם מצלמת 5MP והמעבד הישן אין צילום וידאו ב1080p ,בסופו של דבר אנשים ילכו אחרי עדר המעבדים הדו ליבתיים ,אם זה או האייפון הקרוב

3.כמות האפלקציות , מה לעשות ש20K בחנות האפלקציות זה בדיחה טובה בהשוואה לאפסטור עם יותר מ400K או האנדרואיד עם יותר מ300K .

4.בעייה שיותר תקפה רק לישראל ,העברית ... זה דיי מוזר שחברה כמו MS לא נותנת תמיכה בעברית בWP7..ועד שלא יהיה עברית המכשירים האלו לא יגיעו לארץ באופן רשמי .

בקיצור ,בינתיים - לא ממליץ לאף אחד לקנות מכשיר עם WP7 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תודה לכולם על חוות הדעת, ניסיתי אתמול להתייחס להערותכם אבל לא הצלחתי להזין טקסט מהאייפד,

KoM בתשובה לשאלתך מכשיר הסאמסונג נסחר באי-ביי ברמות מחיר של 400 $ לחדש, 250-300$ למכשיר משומש במצב טוב, כמובן שעל זה יש להוסיף משלוח ומע"מ.

אני בכל מקרה השתכנעתי מכל שנכתב כאן ששווה לי להמתין מעט ולראות לאן נושבת הרוח עם מערכת ההפעלה של מייקרוסופט ועל הדרך אולי להרוויח דור באיכות המכשירים ותמיכת עברית שהיא חלק אינטגראלי מהחבילה. עד אז ניתן צ'אנס לאנדרוייד ולו בכדי להכיר את הפלטפורמה שצוברת תאוצה, אולי זו תפתיע אותי לטובה בכל זאת.

שמתי לב שגלישה באינטרנט תפסה חלק נכבד מזמן האוויר של האייפון 4 שלי עליו השלום ועל כן הזמנתי מארה"ב מכשיר Streak 5 שאמור לתת מענה מפנק במיוחד בשל מימדי המסך הנדיבים - רק מקווה שיכנס בג'ינס סטנדרטי. לכל המעוניינים אדאג לפרסם רשמים ממקור ראשון לאחר תקופת הרצה קצרה.

תודה לכולם

יום טוב

גל

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...