מת האייפון, מחפש רשמים משתמשי WP7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מת האייפון, מחפש רשמים משתמשי WP7

galweb

Recommended Posts

נפטר לי האייפון 4

קצת נשבר לי ממערכת ההפעלה שלהם שחונקת ולמרות שלל חומרת אפל שברשותי (כולל 2) החלטתי לערוק.

הכיוון המתבקש היה כמובן מכשיר מבוסס אנדרוייד אלא שבבדיקות גב אל גב שערכתי לסאמסונג גלאקסי S מול 4 התאכזבתי קשות מרמת ליטוש ממשק המשתמש של מערכת האנדרוייד (2.3).

ייתכן ולרבים תצוגה קופצנית בהגדלת/הקטנת תוכן הדפדפן, פונטים שאינם מלוטשים דיו לאחר הגדלה או ארגון מסכים שלדעתי סובל מחוסר סדר וארגון אינם מהווים סיבה טובה להדיר אצבעותיהם ממערכת הפעלה שעל פניו נראית לא רעה אולם לי חוסר הבשלות בנקודת זמן זו של המוצר הנוכחי הביאה אותי לשקול מכשיר מבוסס WP7.

סירטונים שראיתי ברשת מציגים ממוקדת וברורה שנראה כי רמת הליטוש והתצוגה בה קרובה יותר לרמת iOS4.3 מלאנדרוייד, לפחות לדעתי.

אשמח לקבל רשמים ממשתמשים שניסו או משתמשים במכשירים מבוססי WP7 במיוחד בכל הנוגע לעברית שעדיין לא קיימת באופן רישמי.

אני מתכוון לרכוש מכשיר כל שהוא בשבוע הקרוב ואם לא אשמע דברים שמציגים בפניי תמונה שונה מזו שהצגתי (שחלקה בוודאות מתוך חוסר הכרותי מערכות הפעלה מלבד זו מבית אפל) אקנה ככל הנראה מכשיר מבוסס WP7

תודה ויום טוב

גל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי להשתמש קצת בSamsung Omnia 7 וכמשתמש של האייפון ביום יום אומר לך שהוא ממש לא ננופל ממנו.

המסך מאוד יפה, המהירות תגובה והטאץ של המסך שווים אחד לאחד וגם כשאתה מריץ משחקים ותוכנות המכשיר רץ מעולה.

לא אהבתי קצת את סידור הHOME SCREEN (לבנים) אבל זה לדעתי משהוא של הרגל.

לדעתי אם חלילה יהרס לי האייפון אני אחשוב מאוד חזק לכיוון הWP7. :xyxthumbs:

רק חבל שאין עברית במכשיר עדיין.... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת WP7 עדיין מאוד לא נפוצה. לדבר זה יש שתי השלכות: א. אין הרבה . ב. לך חפש עזרה כשתהיה לך שאלה או כשתצטרף תמיכה טכנית.

היא גם לא בשלה. חסרות בה פונקציות בסיסיות (שהרבה מהם יוספו בעדכון המנגו, אולי הוא כבר הופץ, לא זוכר) כמו העתקה והדבקה. גם אם הם הוסיפו את הפונקציות זו דוגמא לחוסר הבשלות.

אגב, אם אהבת את WP7 מבחינת העיצוב והסידור, יש תוכנות באנדרואיד (לאנצ'רים) שיגרמו לו להיראות אותו הדבר.

וכמו ש-MiCool אמר, אים עברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת WP7 עדיין מאוד לא נפוצה. לדבר זה יש שתי השלכות: א. אין הרבה . ב. לך חפש עזרה כשתהיה לך שאלה או כשתצטרף תמיכה טכנית.

היא גם לא בשלה. חסרות בה פונקציות בסיסיות (שהרבה מהם יוספו בעדכון המנגו, אולי הוא כבר הופץ, לא זוכר) כמו העתקה והדבקה. גם אם הם הוסיפו את הפונקציות זו דוגמא לחוסר הבשלות.

אגב, אם אהבת את WP7 מבחינת העיצוב והסידור, יש תוכנות באנדרואיד (לאנצ'רים) שיגרמו לו להיראות אותו הדבר.

וכמו ש-MiCool אמר, אים עברית.

באמת אין הרבה , אבל עובדים על זה מאוד חזק.

אפשר למצוא עזרה מאנשים בחו"ל. שם הוא יותר נפוץ.

המנגו צפוי לצאת עוד חודשיים בערך וכמו שאמרתה יהיו הרבה מאוד תוספות בעדכון.

לדעתי יש צורך לחכות קצת לפיתוחי מכשירים מעניינים למערכת שכרגע פשוט לא בנמצא.

אני חושב שאתה טועה. בחו"ל הם כבר יחסית מאוד נפוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"באמת אין הרבה , אבל עובדים על זה מאוד חזק."

גם באנדרואיד (שמזמן כבר יותר נפוצה מהאייפונים) עובדים על זה מאוד חזק. זה לא אומר שיש הצלחה- האפליקציות באנדרואיד נחותות מספרית ואיכותית.

"אפשר למצוא עזרה מאנשים בחו"ל. שם הוא יותר נפוץ."

אך עדיין לא נפוץ. ומה עם תמיכה טכנית? תיקון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"באמת אין הרבה אפליקציות, אבל עובדים על זה מאוד חזק."

גם באנדרואיד (שמזמן כבר יותר נפוצה מהאייפונים) עובדים על זה מאוד חזק. זה לא אומר שיש הצלחה- האפליקציות באנדרואיד נחותות מספרית ואיכותית.

"אפשר למצוא עזרה מאנשים בחו"ל. שם הוא יותר נפוץ."

אך עדיין לא נפוץ. ומה עם תמיכה טכנית? תיקון?

נכון, ובמייקרוסופט הבינו את זה ולכן הם עובדים בשיטה שיותר דומה לזאת של .

בקשר לתמיכה טכנית ותיקון כניראה אתה צודק, אך אולי ניתן למצוא מעבדות בארץ, שיבדוק.

זה עדיין לא אומר שהמכשירים הנוכחיים של ה-WP7 מענינים.

אני מקווה שאתה אומר את זה על סמך בדיקה.

כי לדעתי האומניה 7 מאוד מרשים. מאוד דומה לSGS הראשון אך בנוי מחומרים הרבה יותר איכותים, טובה יותר ופלאש.

וגם יפה יותר לטעמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות עד כה, הייתי רוצה לשמוע חוות דעת גם ממי שניסה לעבוד עם מערכת WP7 והתרשם מהקושי/חוסר הנוחות עם הדפדפן/הודעות בכל הנוגע לגיור האלטרנטיבי לשפה העברית.

עניין החומרה נטו אינו מטריד אותי במיוחד - לפחות ממה שהתרשמתי HTC HD7, NOVUE PRO או i8700 אינם שונים מדור ה-1GHZ של מערכות מבוססות אנדרויד או 4. אכן דור ה-1.2-1.5GHZ כפול הליבה עדיין לא שם (בטח יגיע עם הכרזות נוקיה ב-2012) אבל זה לא ממש משנה לי - בכל מקרה לא הייתי קונה מכשיר מקבוצה זו בשל המחיר הגבוה (600-700 דולר).

מעט מפריע לי שבהגדרת מפרט החומרה של מיקרוסופט נפקדת מצלמת קדמית לשיחות , התחושה היא שזו תתווסף לרשימה לדור הבא (מבוססי WP7.5 או WP8) ותותיר את כל בעלי המכשירים הנוכחיים מתוסכלים....

אודה להתייחסות נוספת בנושא

תודה

גל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כן שונים חומרתית גם מהדור הקודם ..

הדור הקודם של המכשירים (בשנת 2010 ) הגיעו עם הדור השני של הסנאפדרגונים ב1Ghz או הhummingbird והA4 ,המכשירים שמגיעים כרגע עם WP7 מגיעים כולם עם הדור הראשון של הסנאפדגרון(הQSD8250 לעומת הMSM8255 בדור הקודם ) שמגיע עם מאיץ גראפי חלש והמעבד גם חלש יותר למרות שהם עובדים באותו התדר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם לקחת היום מכשיר המבוסס WP7 או סימביאן.

יש לך שתי אפשרויות מצויינות, iOS או מכשיר מבוסס אנדרואיד

(כשלוקחים מכשיר , רצוי לקחת מהחזקים שבהם).

לדעתי הWP7 לא יורד מהם. במיוחד אחרי העדכון של המנגו.

חומרתית לרוב הם עדיין מיושנים, וכשבשוק רווחים מכשירים כפולי ה-WP7 נשאר אפילו עוד מאחור בעניין הזה, בתקווה שיחזור לעניינים מהר.

לא כולם מחפשים את הכפולי .

הרוב מחפש מכשיר חזק והמכשירים החד ליבתיים נותנים מענה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כן שונים חומרתית גם מהדור הקודם ..

הדור הקודם של המכשירים (בשנת 2010 ) הגיעו עם הדור השני של הסנאפדרגונים ב1Ghz או הhummingbird והA4 ,המכשירים שמגיעים כרגע עם WP7 מגיעים כולם עם הדור הראשון של הסנאפדגרון(הQSD8250 לעומת הMSM8255 בדור הקודם ) שמגיע עם מאיץ גראפי חלש והמעבד גם חלש יותר למרות שהם עובדים באותו התדר .

מחזק, מאד תמוהה גם שיש שקט תעשייתי בכל הקשור לעידכוני חומרה, זה שעדיין מדברים על הסאמסונג (8700) הישן הזה זה לא לעניין... אבל אולי זה דיי תלוי מחיר, בכמה ראית אותם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MS עשו לתעשייה טובה והודיעו שהם יוסיפו תמיכה בMSM8255/8655 ובMSM7230 בעידכון הMango לא שזה ממש מעניין שכן בשוק יש מכשירים עם השבבים האלו מעל שנה (Desire Z ,DHD והרבה מהליין של המכשירים של ) ,

תמיכה במעבדים דו ליבתיים עדיין אין ,מה שגם לדעתי מאוד עצבנתי על מייקרוסופט שהם לא הוסיפו תמיכה בhummingbird שלהם אלה צריכים לקנות חלקים מqualcomm ,למרות שהם כבר עושים את זה בGalaxy S Plus וקונים חלקים מOMAP לGalaxy S SL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...