סקר - האנטי-וירוס שלכם - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר - האנטי-וירוס שלכם

Proww

באיזה אנטי-וירוס אתם משתמשים?  

1488 הצבעות

1. 1. באיזה אנטי-וירוס אתם משתמשים?

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חייב לדעת משהו. המחשב שלכם לא נמצא בסיכון? אפילו סתם שאתם גולשים באתרי רגילים, אתם לא חוששים? אתם מורידים תוכנה אתם לא חוששים?

באמת חשוב לי לדעת.

כי ווירוסים לא באים סתם לכל ווירוס שנכנס למחשב שלך הייתה דרך כניסה ברורה שיכולה להימנע ע"י הרגלי שימוש בטוחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת? הרי זו ההגדרה של הרגלי שימוש בטוחים:

- לא לתת את הDOK שלך לאף אחד

- לא לחבר DOK או דיגיטלית של מישהו אחר

- לא להתחבר לאינטרנט

- לכבות את המחשב בחורף מחשש לוירוסים מהאוויר

בקיצור, מה שאתם קוראים "הרגלי שימוש בטוחים" אני קורא "לסבול". אין שום סיבה לוותר באופן קבוע על שימוש חופשי בכל מיני אמצעים טכנולוגיים בלי לחשוש, רק כדי לא להתקין אנטי וירוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנחה רצינית עשית שם...

כל מה שצריך כדי לא "להידבק" זה לא להוריד קבצים חשודים (פורנו עם סיומת EXE? זה וירוס)

במקרה של הDOK זו אולי הסיבה היחידה למה מישהו עם הגיון בריא יצטרך אנטיווירוס מסוג כלשהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטיוירוס זה לחלשים, ולמי שאחותו מבקשת ממנו לגבות את התמונות מהמצלמה שלה, ובחצי מהפעמים יש שם וירוסים.

אני לא יכול לספור את מספר הפעמים שמשהו כזה קרה לי. אם זה מצלמה דיגיטלית, DOK או אפילו CD, אתה אף פעם לא יכול לדעת מאיפה זה יפול.

או שאתה יכול לבחור לא לקבל שום מדיה מאף אחד. תהנה.

קח בחשבון שאתה גם מוגן יחסית בגלל שלכל השאר יש אנטי וירוס, כך שבאינטרס שלך לשכנע את כולם להשתמש באנטי וירוס ולא להיפך. ידוע לי על אזורים חרדיים שבהם לא נהוג להתקין אנטי וירוס כי "הם ממילא לא מחוברים לאינטרנט" אבל המחשבים שלהם שורצים וירוסים שעוברים בשיטה הישנה והאיטית. זה די מזכיר את מקרי החצבת בירושלים שנגרמו מהמנהג לא לחסן ילדים ולסמוך על הסביבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת? הרי זו ההגדרה של הרגלי שימוש בטוחים:

- לא לתת את הDOK שלך לאף אחד

- לא לחבר DOK או דיגיטלית של מישהו אחר

- לא להתחבר לאינטרנט

- לכבות את המחשב בחורף מחשש לוירוסים מהאוויר

בקיצור, מה שאתם קוראים "הרגלי שימוש בטוחים" אני קורא "לסבול". אין שום סיבה לוותר באופן קבוע על שימוש חופשי בכל מיני אמצעים טכנולוגיים בלי לחשוש, רק כדי לא להתקין אנטי וירוס.

100 +! :xyxthumbs:

אני כמשתמש קצה מקבל הרבה מאוד התראות יורוסים מאנשים שהכניסו לי דיסקים,DOKים, HDDים, ואפילו פלופי למחשב

אפילו באתרים שאני גולש אני מקבל וירוס מבלי לדעת שבכלל נדבקתי

היום לרוב הוירוסים לא עושים לך בעיות שונות במחשב

הם רק גונבות מידע חשוב ואישי עליך ועל השימוש שלך במחשב ומתקינים במחשב שלך תוכנות שאתה תשלח פינג לגוגל מתי שרק בא להם

אז אם אתם רוצים להמשיך ולתת כוח לאותם אנשי המחשב שצריך להעלים מהעולם תמשיכו ותשארו בלי האנטי וירוס אם לא

תתקינו עוד היום אנטיוירוס ותעשו סריקה מלאה (מעודף עלי הוא Nod32 אנטיוירוס חזק שאין כמוהו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...