שאלה לגבי כונן SSD בשילוב עם דיסקים קשיחים מכניים - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי כונן SSD בשילוב עם דיסקים קשיחים מכניים

JentuS

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יצירת מערך Raid 1 הוא רק עבור ה- system + תוכנות. 128SSD + 250GB HDD (יצירת כונן בנפח של 120GB) . על זה מוסיפים דיסק שלישי שאינו במערך בנפח 1TB, 2TB וכד'. דיסק זה הוא עבןר storage בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על הכתבה , רק צריך יום שלם כדי לקרוא אותה , מכל העניין עדיין לא הבנתי את התשובה לשאלה שלי , האם שני Sata III ב-Raid 0 יהיו מהירים יותר מ- בודד (כמובן גם ב-Sata III) , וגם לא הבנתי מהכתבה שדיברו שם הרבה על קונטרולרים (בקרים) של ''מרוול'' ושל ''אינטל'' שאחד מהם חוסם את כל הפוטנציאל של ה- , משהו כזה , אם מישהו ידע להסביר לי את זה בשפה יותר פשוטה אני מאוד אשמח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק ריפרפתי על הכתבה.

ממה שהבנתי MARVEL לא טוב INTEL כן טוב.

ולגבי הRAID 0 ברור שזה יהיה יותר מהר (לפחות בחלק מהדברים).

אבל בSSD של למשל יש הבדל במהירות בין 64 ל128GB כך שההפרש בין 2 קטנים לאחד גדול מצטמצם.

יש גם שיקולים נוספים אולי שצריך לקחת בחשבון.

SSD יחיד אפשר יהיה בעתיד להעביר למחשב נייד.

שני יהיה אפשר לפצל בין מחשבים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בקיצור , החלטתי , אני מעדיף כרגע לקנות SSD אחד בודד בנפח 120GB Sata III , ובעתיד , אולי עוד שנה פחות או יותר מקסימום אני אקנה כבר עוד אחד , אולי גם אז המחיר יהיה יותר נמוך , אז עכשיו אני זריז חוסך כסף ורץ לקנות את הראשון

רק האם מישהו יכול לייעץ לי איזה בדיוק לקחת בנפח של 120GB Sata III ? , אני חשבתי לקחת את ה- Agility 3 120GB , האם הוא טוב ביחס למחירו (1170 ש''ח ב-KSP ) או שיש משהו יותר טוב במחיר הזה בערך , אשמח לשמוע להצעות שלכם , תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=501845.0

תתרחק כרגע מכל הכוננים אשר מצויידים בבקר Sandforce 22xx, אני אישית ממליץ על C300 (אמינות מצויינת) או M4 (התנסתי כבר עם שני כונני 256GB שלהם והם פשוט תענוג אבל יש גם טענות עליהם משום מה בזמן האחרון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...