איטיות במחשב CoreI7 2600K 16GB - עמוד 4 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטיות במחשב CoreI7 2600K 16GB

On18

Recommended Posts

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ל TATUM ,- להלן תוצאות בדיקת המעבד בתוכנת CPUZ

וכן בדיקת מהירות הארד דיסק ב HD TUNE !

(אם יש עוד בדיקות נוספות תאמר לי ותביא לי בבקשה קישור להורדות התכונות )

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.futuremark.com/benchmarks/3dmark06/download/

סתם בשביל לראות שהמערכת שלך החיה הרעה שהיא אמורה להיות.

מבחינתי אם אחרי התקנת הSSD ומערכת הפעלה חדשה וכל העניינים המערכת מרגישה מהירה וחלקה אז הבעיה נפתרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדת מערכת ההפעלה עצמה או צריבה שלה לא נוגד את החוק.

אבל מכיוון שלמיקרוסופט אין הפצה רשמית באינטרנט (בעצם יש בTECHNET אבל דורש חשבון שעולה כסף שמיועד לחברות ומפתחים).

ובגלל שהורדות נוגדים את חוקי הפורום והיקום.

כאן זה לא המקום לדברים האלה. :nixweiss:

ויש לנו חובה מוסרית לגדל דור שומר חוק כדי שהפיראטיות במדינה לא תרקיע שחקים ותאיים להוביל לרפורמות חקיקה שידפקו את הפיראטים הוותיקים. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פראטיות ? מוסריות ? ! חוקים ? !

רבותיי עלות רכישת חלונות 7 64 ביט עם רישיון מגיע ל 650 ש"ח ! וזה רק גירסת OEM http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=ashdod1&cat=9638גירסה RETAIL של PRO ו HOME PREMIUM מגיעה למחירים בשמים שעולתם 900 שקלים ואף יותר http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=ashdod1&cat=9638[/b]

אף אדם לא רוכש במחיר כזה מערכת הפעלה ! (מה שגם רכשתי חלונות במחיר 500 ש"ח OEM + רישיון כמובן ) והסתבר שהתמיכה הטכנית עבור פיתרון תקלות וכו' הוא רק עד שנה מיום התקנת המוצר (הראשון) אחרי זה זה בעלות כספית מידי חודש (שאת זה לא נראה רשום על גבי הדיסק או קופסת הדיסק כי הם מרמים את הציבור) אז לכל מי שחושב ומדבר על מוסריות מייקרוסופט בעצמה לא מוסרית ואף עושקת את הציבור ! ומאוד לא כדאי לרכוש פעם אחת נדפקתי פעם שניה לא אשתכנע שכדאי לקנות

אם מישהו מפה יכול לסדר לי רכישה של מפתח מוצר בלבד רק מפתח מוצר מקסימום 200 ש"ח ! אפשר עוד לחשוב על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגע, אף אחד לא מטיף לך על המוסריות שבעניין. אם אתה רוצה לגנוב להוריד תוכנה, זו החלטה שלך.

כל מה שאמרו לך זה שעל פי חוקי הפורום לא תוכל לקבל פה עזרה בנושא. לחוקים הנ"ל יש סיבה, והיא לא נגדך, או לטובת מייקרוסופט, אלא לטובת הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תעבור ל- אם איך מרוצה מהשירות או הקו העסקי שבו נוקטת MS.

2 תשאר עם שאותה כבר רכשת, או תקנה גרסת שדרוג.

3. אולי אתה זכאי לקנות את המוצר דרך חותם (אם אתה עובד או מכיר מישהו הקשור למשרד החינוך).

זה שדבר מה יקר לדעתך או שאתה לא מרוצה מהמדיניות של מפיץ התוכנה לא אומר שמותר לך לגנוב אותו, אבל ממש לא בא לי (שוב) להיכנס לדיון הזה. מה שכן בטוח ולא נתון כלל לויכוח הוא שכל דיון על פיראטיות נוגד את חוקי הפורום ולכן אל תמשיך בבקשה בכיוון הזה. ובאמת שאין שום צורך לכתוב הודעות בגופן כזה גדול. זה לא עוזר להעביר את המסר שלך יותר טוב, זה רק מציק.

אם מישהו מפה יכול לסדר לי רכישה של מפתח מוצר בלבד רק מפתח מוצר מקסימום 200 ש"ח ! אפשר עוד לחשוב על זה

מה שאתה משלם עליו את סכום הכסף שציינת הוא מפתח המוצר בהתאם לסוג הרישיון (גם לרישיון מגבלות שימוש). המדיה (הדיסק) הוא מרכיב שולי בעלות הרישיון ואותו אתה יכול להזמין בכל-עת ממיקרוסופט תמורת סכום די סמלי. כך שהשגת מפתח מוצר לבד תעלה לך בדיוק כמו (או בהפרש מחיר זניח) למוצר שאותו אתה יכול למצוא בחנויות/משווקים, בהתאם לגרסה וסוג הרישיון שבהם אתה מעוניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוסרי או לא, יש חוקי פורום שמומלץ לעיין בהם כדי שלא יחסמו אותך ::)

אם יש לך קרובי משפחה/חברים במשרד החינוך/עובדי מדינה, אתה יכול להשיג רישיון בעשרות בודדות של שקלים

זה לא המקום לקבל לינקים להורדות פיראטיות/תוכנות פרוצות וכו' :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגע, אף אחד לא מטיף לך על המוסריות שבעניין. אם אתה רוצה לגנוב להוריד תוכנה, זו החלטה שלך.

כל מה שאמרו לך זה שעל פי חוקי הפורום לא תוכל לקבל פה עזרה בנושא. לחוקים הנ"ל יש סיבה, והיא לא נגדך, או לטובת מייקרוסופט, אלא לטובת הפורום.

בסדר גמור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי אחרי שימוש של 3 וחצי ימים רצופים ב SSD

הריני מכריז בזאת שאין שום הבדל מהותי וחבל לרוץ ולרכוש SSD במחירים גבוהים בשמיים ! לא לרוץ חבל על הכסף !

http://www.ocztechnology.com/images/Agility3_side.jpg

^^^^^ - בס"ד - זה ה שרכשתי 60GB SATA 3 ! גירסת agility3 !

Vertex 3 עולים במחיר 1400 שקלים וזה מאוד מאוד יקר , גם ה 60 GB יקר אבל יחסית אפשר להסתדר עם זה ב"ה

אני רוצה להגיד לכם שחוץ מהתוצאה הזאת (מצורף לפה התמונה)

אני לא רואה שום שיפור ניכר ומשמועתי במהירות העברת הנתונים והבדל מהותי מאוד ! ורכשתי דווקא SATA 3 לצפייה של קבלת ביצועים גבוהים !

ואין שום מהירות , חבל שקניתי את זה בכלל במחיר כזה גבוהה , (יכול להיות שאמוכר אותו למי שארצה)

שקר וכזב , הסירטון שהראה לה אחד החברים כאן TUM , שמראה את ההבדלים

זה לא כך במציאות ! אני ממש מאוכזב , ה לא מהיר אלא ממש אותו הדבר כמו הקודם שהיה לי , ומכל ה 60GB נשאר לי אחרי התקנת 7 + SP1 + עידכונים של רק 15 GB פנוי !

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...