טס לארה"ב ,צריך מכם טיפים ועזרה במגוון נושאים - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טס לארה"ב ,צריך מכם טיפים ועזרה במגוון נושאים

achiya1

Recommended Posts

המחירים האלה מאוד גבוהים, אפשר להביא מערכת פיוניר משולבת עם מסך וGPS במחירים דומים.

מה שכן "הרדיו" עצמו יכול לא לעבוד בארץ, אפנון התדרים בארץ הוא ע"פ התקן האירופאי הזוגי, בארצות הברית(מלב העבודה שרוב התחנות משדרות בעיקר בAM) הוא אי זוגי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קרירין נתן חצי עצה טובה (לקחת קבלות ולנסות לקבל החזר מס) וחצי עצה מיותרת (להכריז על המחשב בכניסה לארץ)

בהחלט אם אתה קונה משהו מחשב יקר שווה לקבל החזר מס, זה קצת עבודה ואפשר לקבל כמה מאות שקלים חזרה

ועדיין, אין שום טעם להרכריז על מחשב, אין שום סיכוי שיעצרו אותך על זה

אז כאילו הקטע של הכרזה על לפני יציאה לחו"ל זה רשות כזה? לא כולם עושים את זה?

לא יכולים להגיד לי ,למה יש לך ולא הצהרת עליו ? בום קנס?

בנוגע לרדיו דיסק,זה למשל אם מסתכלים על זה בבדיקה אני לא יכול להגיד שזה שלי ואני מסתובב עם זה זה לא נשמע הגיוני..

הייתי רוצה להביא גם כרטיס מסך כי ראיתי שזה זול יחסית,אבל תסכימו איתי שזה לא הנוף הרגיל של מזוודת תיירים .

מצד אחד הוזהרתי על דיסקים שמא יבדקו אותי האמריקאים,ומצד אחד לקחת סיכון על המכס?

דילמה:x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יכולים להגיד לך ועוד איך. הכל תלוי בשיקול הדעת שלהם. אם המחשב נראה חדש ולא הצהרת עליו, הם יכולים לבקש הוכחת קניה בארץ.

אגב אתה מודע שאתה צריך להצהיר על מוצרים מעל שווי של 200$ כן? ככה שאם אתה לא מתכוון להביא משהו מטורף, אתה סתם נכנס לסרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי טובה להמנע מהמס המקומי בכל מדינה היא להזמין למדינה אחרת בארה"ב ואז מורידים לך את המס.

אני הזמנתי עדשת מ-b&h והמחיר לניו יורק כלל את המס של ניו יורק ברגע ששיניתי את ההזמנה לבולטימור המס ירד אוטומטית.

כדאי לך לבדוק ולהזמין ממדינה למדינה במיוחד אם אתה יודע באילו בתי מלון תשהו. (בתי מלון שתשהו בהם לפחות יומיים שלושה כדי לא לקחת סיכון מיותר. גם ככה רוב ההזמנות בארה"ב מגיעות תוך 48 שעות.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי זה נשמע טוב,אבל אז אני משלם סכום מסוים על משלוח לא? זה מתאזן בסופו של דבר..

עוד שאלה:אני צריך להביא איתי מתאמים לשקעי חשמל?

אם אתה מזמין לפטופ ב-1000$ והמיסוי עליו הוא 80$ אתה תעדיף לשלם ל-UPS 12$ על משלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...